Bar Tabureleri

Bar Tabureleri

Eğlence mekanlarında özellikle kafe ve bar olarak düzenlenen mekanlarda ayakta durma yerlerinin olması çok muhtemeldir. Bunlar bir masanın veya bankonun etrafında olarak düzenlenmektedir. Bankoların etrafından tek veya birden fazla kişinin durması ve müziğin akışına göre eğlenmesi söz konusu olmaktadır. Bunun yanında, hem kafe, hem restoran, hem de bar ortamlarında oturma alanlarının olması da çok önemlidir. Bu şekilde, gelen müşterilerin mekanlarda birkaç saat geçirmesi de mümkün olur. Barlarda genellikle oturma alanları içkilerin sunulduğu bar kısmında yer almaktadır. Tek kişilik sıralı şekilde yapılan düzenlemeler ile gelenlerin bar kenarında oturması ve içkilerini bu şekilde alması da mümkün olmaktadır. Mekan sahiplerinin kaliteli bar taburelerini seçmeleri önemlidir.

Oturma grupları anlamında ve özel olarak bar tabureleri ile sandalyeleri noktasında kaliteli markaların ve rahat modellerin tercih edilmesi önemlidir. Bunun yanında, şık tasarımlar olması da elbette mekana anlam katacaktır. Bu anlamda, markamızın modellerine sonuna kadar güvenebilirsiniz. Markamız işyeri kullanımları başta olmak üzere birçok ihtiyaç ürün model tasarımı yapmaktadır. Ofis sandalyeleri ve ofis koltukları anlamında geniş ürün seçeneklerini bulabilirsiniz. Fileli koltuk, yönetici koltukları, toplantı koltukları, çalışma koltukları ve bekleme koltukları olarak farklı seçenekleri bulabilirsiniz.
Yönetici koltuklarında ve fileli koltuk modellerinde baş kısmı da özel şekilde ayarlanmaktadır. Bu şekilde, boynun ve baş kısmının zarar görmesi ve havada kalması önlenmektedir. Başınızı gün içinde rahatlıkla koltuğun arka kısmına dayayabilirsiniz. Koltukların kol kısımları da kolların yerleştirilmesine uygun olarak tasarlanmaktadır. Bunun yanında, koltukların inme çıkma yani oturanların boyuna göre ayarlanma özellikleri söz konusudur. En kısa boylu kişilerden, en uzun boylu kişilere kadar koltukların ayarlanması mümkündür. Koltukların modellerinin çoğunda 360 derece dönme özelliği bulunmaktadır. Bu şekilde masa etrafında ve işyeri içinde oturmak suretiyle istenilen yöne hareket etmek mümkündür. Bu şekilde ergonomik ve rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Modellerden memnun kalacaksınız.

Fabrika satış mağazamıza göz atarak modelleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Bu anlamda, birçok kategorilerimiz bulunmaktadır. Fileli koltuk, toplantı koltukları, yönetici koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, misafir koltukları, ofis kanepeleri, konferans koltukları, bar sandalyeleri ve bar tabureleri olarak birbirinden farklı model seçeneklerini bulabilirsiniz. Üreticiden tüketiciye modellerimiz satışa sunulmaktadır. İlk elden satış yapılması piyasa rakamlarından çok uygun satışların yapılmasını sağlamaktadır. Ürünlerimiz, TSE, ISO 9001 ve ISO 14001 garanti belgeleri taşımaktadır. Uluslararası, Avrupa Birliği ve Türk kalite standartlarına uygun şekilde üretim yapılmaktadır. Modellerimizde ürün iade garantisi ile aksesuar ve yedek parçaların temini de mümkündür. Bu nedenle, hem modellerin alımlarında, hem de kullanımlarında zorluk yaşamazsınız.

Özellikle ofis malzemeleri anlamında bir model aramakta iseniz, yeni nesil, işyerlerinde en fazla ilgi çeken fileli ofis koltukları modellerimizi kesinlikle inceleyin. Fileli koltuk modellerinin sırt bölümlerinde özel bir file bölümü bulunmaktadır. Çok şık bir görünüm sergilemektedir. Yönetici koltukları da işyerinin ve konumun ağırlığına uygun şekilde tasarlanmaktadır. Modeller bel ile son derece uyumludur. Kesinlikle uzun süreli oturmalarda bile belinize baskı uygulamaz. Omurga dostu koltukları, özellikle uzun süre masa başında oturanlar rahat şekilde kullanabilirler. Bu nedenle, kesinlikle incelemelisiniz. Hem dünyada, hem de ülkemizde fileli koltukların son derece ilgi görmesi haklı nedenlere dayanmaktadır. Hafif olmaları kolay taşınmalarına ve hareket ettirilmelerini sağlamaktadır. Bunun yanında, hava alma özelliklerinin olması da terleme yapmaması da modellerin beğenilmesinde oldukça etkili olmaktadır. Modellerde, kolçaklar ayarlanabilmektedir. Öte yandan, bel yüksekliği de ayarlanabilir durumdadır. 360 derece dönebilir ve amortisör sistemi bulunmaktadır.

Oturma kısmında hava alan sünger doku tasarlanmaktadır. İşyerlerinde verimliliğin artması için bu koltukları kesinlikle tercih etmelisiniz. İşyerleri için gösterdiğimiz bu özel eğlenme mekanları için de söz konusu olmaktadır. Bar taburelerinde çok özel ve geniş seçenekleri bulacaksınız. Bar kanepelerinin de uzalıp kısalması, bir başka deyişle, oturacak kişilerin boylarına göre ayarlanması son derece önemlidir. Bu şekilde, bara gelen kişilerin rahat oturmaları mümkündür. Bu nedenle, bar sandalyelerinde ve taburelerinde amortisörlü modelleri mekan sahiplerinin tercih etmesi gerekmektedir. Markamızda bu tür modelleri bulabilirsiniz. Bar sandalyelerinde kumaş veya deri döşeme modellerini seçmeniz mümkündür. Dekorasyon özelliklerinize göre seçim yapabilir ve siparişlerinizi de verebilirsiniz.

Flanş ayaklı modelleri severek kullanacaksınız. Modellerimizin bazılarında poliüretan sünger üzerine kumaş veya deri kaplama yer almaktadır. Ayaklarda krom kaplama son derece estetik bir görünüm sağlamaktadır. Modellerin renk seçenekleri de birbirinden son derece farklı olup geniş yelpazede ilerlemektedir. Siyah, kahverengi, beyaz olan klasik renklerden pastel tonlara ve canlı renk seçeneklerine kadar çok farklı renk tonlarını bulabilirsiniz. Seçim yaparken mekanlarınızın dekorasyon renklerine göre modelleri belirlemeniz mümkündür. Bu şekilde firmamıza özel siparişlerinizi verebilirsiniz. Modellerimiz bir hafta içinde hazırlanmakta ve adresinize teslim edilmektedir. İstanbul içi siparişlerde adresinize kadar teslimat yapılmaktadır. Başka illere gönderilen teslimatlar da detaylı şekilde konuşabilirsiniz. Ambara kadar teslimat yapılmaktadır ve kolaylığınız her zaman düşünülmektedir.

Bar tabureleri ve ofis koltuklarını alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Kişilerin zamanının çoğu işyerlerinde geçmektedir. Bu nedenle seçim yaparken koltukların son derece rahat olması gerekmektedir. Vücudunuzu zorlamayacak özelliklerde olması kesinlikle çok önemlidir. Günümüzde bel fıtığı ve boyun fıtığı kişilerin sağlıklarında önemli zorlamalar yaratmakta ve giderek de artmaktadır. Bu nedenle, koltukların seçiminde omurga ile dost modellerin seçilmesi son derece önemlidir. Boyun, sırt ve bel ağrılarına neden olmayacak modellerin seçilmesine dikkat etmelisiniz. Amortisör donanımları olan, 360 derece dönme özellikleri olan, kol yüksekliği ayarlanabilir, arkaya yatabilen ve istenilen konuma sabitlenebilen modellerin seçilmesi de yerinde olacaktır. Bel destek ünitesi olan modellerin seçilmesi de önemlidir. Markamızda bu tarz modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ofis koltuklarında, oturma yerinin 45 ile 55 cam arasında seyretmesi önemlidir. Koltuğa oturulduğunda, sırt koltuk sırtına tam olarak dayanmalıdır. Bunun yanında, bacakların koltuktaki mesafesi de önemlidir. Bacaklar ile koltuk arasında yaklaşık olarak 6 veya 7 cm arasında mesafe kalmalıdır. Bu şekilde, uzun süre koltuğa oturulduğunda bacak sinirlerinin zarar görmemesi sağlanacaktır. Uzun süre kalımlarda bacakların uyuşması söz konusu olduğundan, bacak sağlığının korunması mümkün olacaktır. Ofis koltuklarının ayaklarının beşgen şekilde olması da önemlidir. Hem sağlam, hem de rahat kullanılabilir. Öte yandan, her yöne de rahatça dönebilmesi çok önemlidir. Dengeli modelleri seçmelisiniz.

Bar taburelerinde sabit ayaklar kullanılmalıdır. Barlarda kullanılan modellerin tekerlekli olması uygun değildir. Kişilerin otururken sabit olması önemli olduğundan, kesinlikle hareket etmeyen ayakları olan modelleri seçmelisiniz. Markamızda en uygun ve son derece şık modelleri seçebilirsiniz. Modellerde düz veya yuvarlak sırt modelleri yer almaktadır. Dört ayaklı veya tek ayaklı modelleri tercih etmeniz mümkündür. Metal ayaklar modellerin son derece şık durmasını sağlamaktadır. Öte yandan, özel kaplaması sayesinde paslanmayan malzeme kullanılmaktadır. Tek ayaklı modellerin boyu ayarlanabilir özelliktedir. Bu şekilde daha rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Dört ayaklı modellerin ayarlanabilme özellikleri bulunmamakla birlikte, ortalama boylarda modelleri bar yüksekliğinize göre seçebilirsiniz. Değişik renkler zevkli kullanımlarınızı da sağlayacaktır.

Deri ve kumaş döşeme modellerinden istediklerinizi seçebilirsiniz. Krom ayakların olması yukarıda belirtildiği gibi, hem paslanmayı önler, hem de son derece şık olmasını sağlar. Oturma kısmında genel anlamda her beden tipine uygun oturma aralıkları ayarlanmaktadır. Bu nedenle, geniş beden ve kilo aralıklarından kişilerin rahatlıkla kullanması mümkündür. Markamız size en uygun, mekanınızın dekorasyonuna en fazla uyan modelleri sunacaktır. Modellerin seçimlerinde uzman personelimiz ile işbirliği yapabilirsiniz. Bu şekilde, en uygun sonuçları alacaksınız. İster deri, ister kumaş kaplama değişik malzeme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Mekanınıza en uygun renk ve desen seçeneklerini size sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Kesinlikle modellerimizden, renk ve desenlerinden, modellerin dayanıklılığından ve kullanımlarından son derece memnun kalacaksınız.

Markamızın modellerini incelemek için internet sitemizden yararlanabilirsiniz. Markamızın tüm ürünlerini, size yardımcı olacak modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu anlamda, tüketicilerin iş mobilyaları ve eğlence mekanları kullanımlarında en uygun modelleri markamızda bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ve bütçenize uygun ödeme seçeneklerimiz de sizi fazlasıyla memnun edecek. Bu nedenle, hemen sitemize tıklayın ve modelleri inceleyin. Modellerin siparişleri için her zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En özel modelleri, en kaliteli kullanımları markamızda bulacaksınız. Modellerimiz iade garantili, faturalı ve sertifikalı şekilde sizlere teslim edilecektir. Ürün ve para iadesi seçeneklerimiz sonuna kadar kullanılmaktadır. Bu anlamda, iade koşullarımızın tüketicilerimizi memnun edecek şekilde olduğundan da emin olabilirsiniz.138 ürün listeleniyor..
Bar Tabure modelleri Bar Tabure modelleri
 360 TL + KDV
Bar tabureleri Bar tabureleri
 405 TL + KDV
Bar Sandalyesi Bar Sandalyesi
 450 TL + KDV
Tabure Renkleri amortisörlü Tabure Renkleri amortisörlü
 450 TL + KDV
Amortisörlü Tabure Amortisörlü Tabure
 450 TL + KDV
Bar tabureleri amortisörlü Bar tabureleri amortisörlü
 450 TL + KDV
Tabure Tabure
 405 TL + KDV
Bar Tabureleri 008t Bar Tabureleri 008t
 450 TL + KDV
Bar Taburesi tabure modelleri Bar Taburesi tabure modelleri
 486 TL + KDV
Bar Taburesi Bar Taburesi
 486 TL + KDV
Bar Tabureleri çeşitleri Bar Tabureleri çeşitleri
 486 TL + KDV
Bar Tabureleri Bar Tabureleri
 450 TL + KDV
Bar Taburesi fiyat ve modelleri Bar Taburesi fiyat ve modelleri
 450 TL + KDV
Bar Taburesi Fiyatları Bar Taburesi Fiyatları
 360 TL + KDV
Ahşap sandalye imalatı Ahşap sandalye imalatı
Lütfen sorunuz
Büro Koltuğu Büro Koltuğu
600 + KDV
Misafir Koltuğu Misafir Koltuğu
 900 TL + KDV
ofis koltukları ofis koltukları
 400 TL + KDV
Bar tabureleri Bar tabureleri
Lütfen sorunuz
TV koltuğu TV koltuğu
 1.700 TL + KDV
ofis büro koltuğu ofis büro koltuğu
 450 TL + KDV
Bar tabureleri Bar tabureleri
 1.600 TL + KDV
Kolsuz Konferans Koltuğu Kolsuz Konferans Koltuğu
İkili Bekleme Koltuğu Ahşap Ayaklı İkili Bekleme Koltuğu Ahşap Ayaklı
Yönetici Çalışma Koltuğu Yönetici Çalışma Koltuğu
Bar tabureleri Bar tabureleri
 3.000 TL + KDV
Ekonomik Ofis Sandalyesi Ekonomik Ofis Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
 4.800 TL + KDV
Ofis sandalye Ofis sandalye
 720 TL + KDV
Bar tabureleri Bar tabureleri
 1.800 TL + KDV
İkili Ofis Kanepesi İkili Ofis Kanepesi
 1.760 TL + KDV
Çalışma ve Toplantı Koltukları Çalışma ve Toplantı Koltukları
Bar tabureleri Bar tabureleri
 360 TL + KDV
Fileli Koltuk Fileli Koltuk
Ofis büro misafir bekleme koltukları Ofis büro misafir bekleme koltukları
Ofis kanepesi Ofis kanepesi
 880 TL + KDV
Bar tabureleri Bar tabureleri
Ofis kanepesi Ofis kanepesi
Büro Toplantı Koltukları Büro Toplantı Koltukları
ofis mobilya koltuk ofis mobilya koltuk
 531 TL + KDV
Ofis ve büro kanepesi üçlü Ofis ve büro kanepesi üçlü
Bar tabureleri Bar tabureleri
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Bar tabureleri Bar tabureleri
Lütfen sorunuz
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 1.632 TL + KDV
derili toplantı koltuğu derili toplantı koltuğu
Berjer Bekleme Koltuğu Berjer Bekleme Koltuğu
Bar tabureleri Bar tabureleri
Hastane Bekleme Sandalyeleri Hastane Bekleme Sandalyeleri
Bar tabureleri Bar tabureleri
Lütfen sorunuz
Ofis Bekleme Koltukları Ofis Bekleme Koltukları
 1.350 TL + KDV
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 522 TL + KDV
Yuvarlak Sehpa Metal Ayaklı Yuvarlak Sehpa Metal Ayaklı
Lütfen sorunuz
Bar tabureleri Bar tabureleri
Lütfen sorunuz
Ahşap Konferans Sandalyesi Ahşap Konferans Sandalyesi
Ofis büro koltukları Spring modeli Ofis büro koltukları Spring modeli
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
 495 TL + KDV
Ofis sandalyesi fiyatları Ofis sandalyesi fiyatları
Bar tabureleri Bar tabureleri
Tahta Sandalye Fiyatları Tahta Sandalye Fiyatları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
 3.600 TL + KDV
Çalışma Sandalyesi Fiyatları Çalışma Sandalyesi Fiyatları
Büro Toplantı Sandalyesi Büro Toplantı Sandalyesi
Ofis Koltuğu Ofis Koltuğu
Lütfen sorunuz
Bar tabureleri Bar tabureleri
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyesi Fiyatları Ofis Sandalyesi Fiyatları
Ofis koltukları misafir bekleme Ofis koltukları misafir bekleme
Çalışma Koltuğu Metal Ayaklı elite koltuk Çalışma Koltuğu Metal Ayaklı elite koltuk
Toplantı Koltuğu Özellikleri Toplantı Koltuğu Özellikleri
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 1.050 TL + KDV
Fileli Koltuk Fileli Koltuk
 550 TL + KDV
Ofis Koltukları Choose fileli Koltuk Bel Destekli Ofis Koltukları Choose fileli Koltuk Bel Destekli
 450 TL + KDV
Bar tabureleri Bar tabureleri
Müdür koltukları ve sandalyeleri Müdür koltukları ve sandalyeleri
Lütfen sorunuz
Metal Sandalye Metal Sandalye
Lütfen sorunuz
Bar tabureleri Bar tabureleri
Lütfen sorunuz
Bar tabureleri Bar tabureleri
 3.950 TL + KDV
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 855 TL + KDV
Bar tabureleri Bar tabureleri
 440 TL + KDV
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
 765 TL + KDV
Nazalli
Nazalli