Çalışma Koltukları

Çalışma Koltukları

Çalışma ortamınızda yeni koltuklarla daha istekli bir çalışma ortamı yaratmak istiyorsanız sitemizin çalışma koltuklarına göz atmadan geçmeyin. Son derece konforlu koltuklarla çalışma ortamında istediğiniz rahatlığı kolay bir şekilde elde edebilecek; ofisinizde yeni bir dekoratiflik elde edebileceksiniz. Ofisiniz için alacağınız çalışma koltukları seçiminde sitemize göz atmanız durumunda deri ya da kumaş kaplamalıdan tutunda fileli görünüme sahip koltuk çeşitlerine kadar birçok farklı koltuk seçeneği arasından tercihte bulunabilirsiniz. Kol yapısı olarak açık kollu, kapalı kollu, kolsuz gibi seçenekler arasından tercihte bulunarak her çalışanınızın istek ve arzusuna göre farklı koltuk seçim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Fileli koltuk seçiminde bulunmak istemeniz durumunda çalışanlarınız için terletmeyen ve fazla sıkmayan ortam zenginliği sunarak iş performansınızı istediğiniz şekilde yükseltebilirsiniz. Sırt kısmı terletmeyen yapıda olan bu koltuk modelinde yer alan poliüretan sünger üzeri deri ya da kumaş kaplama oturma alanı istediğiniz konforu size verecektir. Çalışanlarınız bu koltuk ile çalışmaktan mutluluk duyduğu gibi aynı zamanda her gün işe gitmek istemiyorum sızlanmalarında da bulunmayacaklardır. Bu koltukların sırt ve bel ağrısı oluşturmaması da çalışanlarınızın işe yüzleri güler vaziyette gelmelerine rehberlik etmektedir. Estetik görünümlü bu fileli koltuk modellerini incelediğiniz zaman sitemizde farklı renklerde ve görünümlerde her zevke hitap eden koltuk modelleri bulabileceğiniz konusundan emin olabileceksiniz. Sizler için önerilen bu koltuk modelleri son derece ekonomik oldukları kadar aynı zamanda uzun ömürlü olmaları da tercih sebebi olmalarında önemli rol oynamaktadır. Plastik ya da alüminyum kolçaklı kol yapısında üretilen bu koltuk modellerimiz arasından istediğiniz materyalden yapılan koltuk siparişinizi vererek istediğiniz koltuk seçimi ile ofisinizde en başarılı çalışanlarla dolu bir ortam yakalayabilirsiniz. Fileli koltuk modellerimiz arasından seçimde bulunmak isteyenler blanco çalışma koltuğu, nitro çalışma koltuğu, bella çalışma koltuğu, alpine çalışma koltuğu, choose çalışma koltuğu, bella fileli koltuk, fit çalışma koltuğu, mask çalışma koltuğu, felis çalışma koltuğu, crazy çalışma koltuğu ya da marduk çalışma koltuğu inceleme işlemlerinizi zaman kaybetmeden gerçekleştirmelidirler.

Yönetim biriminde çalışanlar için sitemizde birbirinden kaliteli yönetici koltukları sitemizde siz değerli müşterilerimiz için göz alıcı konforları ile sizleri beklemektedir. Yönetim birimi elemanları için sırt kısmı yüksek ve kapalı kolçak yapısı ile birçok kişinin beğenisini kazanan koltuk çeşitlerimiz sitemizde mevcut bulunmaktadır. Bu koltuk çeşitlerimizde siyah, kırmızı, mavi, lacivert, yeşil, turuncu, gri gibi renklerde birçok koltuk bulunmaktadır. Bu renklerin yanı sıra dilerseniz istediğiniz renkte sipariş verme işlemini kısa zamanda tamamlayabilirsiniz. İcoma çalışma koltuğu, nazel çalışma koltuğu, vega çalışma koltuğu, hanzara çalışma koltuğu, aloha çalışma koltuğu, sahra çalışma koltuğu, sidney çalışma koltuğu, regal çalışma koltuğu, relax çalışma koltuğu, gediz çalışma koltuğu, eva çalışma koltuğu, Ceyhan çalışma koltuğu, camel çalışma koltuğu ve nitro çalışma koltuğu seçim işlemlerinde bulunarak yönetim biriminde göz alıcılığı elden bırakmazsınız. Yönetim biriminde zaman zaman bayan elemanlarda çalışabilmektedir.

Sitemizde yer alan bayanlara uygun olan yönetim birimi koltuk modellerimiz arasında alba çalışma koltuğu, ece çalışma koltuğu, norm çalışma koltuğu, sepet çalışma koltuğu, toledo çalışma koltuğu ya da hanzara çalışma koltuğu yer almaktadır. Son derece zarif görünümlü bu koltuk modellerimiz aynı zamanda fonksiyonellikleri ile de bayan yönetim birimi elemanları için son derece ideal seçenekler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu koltuk model seçim işlemleri ile hem uzun vadeli kullanım gerçekleştirebileceğiniz hem de birçok kişinin favorisi olan koltuk modelleri arasından seçim yapmış olma mutluluğunu tadabileceksiniz. Bu çalışma koltukları seçim işlemlerinde kolunuz için dinlenme yeri olarak kabul edilen kolçak yapısı bulunan modeller arasından seçimde bulunabileceğiniz gibi kolu olmayan koltuk modeli tercihinde bulunma fırsatını da değerlendirebilirsiniz. Kolu olmayan çalışma koltuğu modelleri arasında yer alan hazal çalışma koltuğu ve ece çalışma koltuğu birçok bayan müşterimizin adeta favorisi konumundadır. Bu çalışma koltuk siparişleri esnasında oturduğunuz zaman sırtınızın yanı sıra kalça ve kollarınızı da kolay bir şekilde kavrayan yapıda tasarlanmış olan ece çalışma koltuğu seçimi ile kendiniz için son derece kaliteli ve konforlu bir koltuk tercihinde bulunmuş olabileceksiniz. Keyfiniz yerinde iken yönetim biriminde çalışmanın verdiği sorumluluğu daha iyi yerine getirebileceğini düşünenler arasında yer alıyorsanız bir an önce seçim işleminizi gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret etmelisiniz.

`Çalışma

Uzun toplantı saatleri için konforlu bir oturma alanında oturma isteği her bireyin genel arzuları arasında yer almaktadır. Toplantı salonlarınızda aradığınız kaliteli ortam zenginliğini oluşturmanızın yanı sıra çalışanlarınızın vücudunda tutulma durumları oluşturmamak için sitemizde yer alan konforlu koltuklar arasından tercihte bulunabilirsiniz. Açık ya da kapalı kolçak yapısında sitemizde yer alan birçok toplantı koltuğu sizlerin beğenisine sunulurken zevkinize uygun bir seçim yapabilme fırsatını yakalayabileceğiniz konusundan emin olabilirsiniz. Koltuklarımızın kol yapısının terletmeyen yapıda oluşu toplantı esnasında kolu yorulanlar için avantaj oluşturucu rol oynamaktadır. Bu tarz bir koltuk seçimi gerçekleştirmek için sitemizde yer alan nitro çalışma koltuğu, alpine çalışma koltuğu, bella çalışma koltuğu, alba çalışma koltuğu, Aristo çalışma koltuğu, camel çalışma koltuğu ya da bella çalışma koltuğu gibi birçok seçenek arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bu koltukların yanı sıra sitemizde sipariş verebileceğiniz kolçak yapısı ile sizi yormayacak daha birçok toplantı koltuğu seçeneği sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Toplantı koltukları olarak sizler için önerdiğim bu koltukları tercih etmeniz durumunda 360 derece dönebilme özelliği, amörtisör yapısı, plastik ya da alüminyum ayak ve kol yapısında tasarlanma gibi özelliklerinde koltuklarda mevcut bulunduğunu fark edebileceksiniz. Sitemizde yer alan tüm çalışma koltukları ayak yapısında yer alan tekerlek sistem özelliği sayesinde çalışma ortamında bir yerden bir yere hareket edebilme özgürlüğünü sizlere vermektedir. Bu fonksiyonel özellikler sayesinde toplantı salonlarında, ofisinizde, yönetim biriminde ya da ofisinizin çeşitli birimlerinde çalışan elemanlarınız için son derece konforlu alanlar yaratmış olacaksınız. Böylece iş ortamınız için yenilikçi bir ortam yaratmış olabileceksiniz. Sitemizin koltuklarını inceleyip çalışma koltuğu seçim işleminizde dilerseniz teknik özellik öğrenmek amacı ile firma elemanlarımızla bir an önce irtibat kurabilirsiniz. Dilediğiniz koltuğun özelliğini öğrendikten sonra sipariş işleminizi daha kolay verebilirsiniz.
Ofisinizde randevu amacı ile hizmet almak için bekleyen kişiler için ayırdığınız bekleme salonları için aradığınız koltuk ihtiyacı için sitemizde yer alan koltuklar arasından bekleme koltukları alım işlemini pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bekleme salonları için en uygun koltuklar olarak sitemizde yer alan ece çalışma koltuğu, sepet çalışma koltuğu ya da hanzara çalışma koltuğu seçenekleri arasından seçim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu koltuklar bekleme salonları için son derece ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda bu koltukları odanıza gelen misafirleriniz için misafir koltukları olarak da değerlendirebilirsiniz. Bu koltuklarda yer alan amörtisör yapı özelliği ile kısa ya da uzun boylu durumunuza göre koltuğun boyunu ayarlama fırsatını da değerlendirebilirsiniz. Sizler için bu kadar fonksiyonel olarak tasarlanan bu koltuk çeşitlerimizde renk tercihinizi zevkinize en uygun ve ofisinize uyum sağlayacağını düşündüğünüz renk siparişi ile kısa zamanda tamamlayabilirsiniz. Firma olarak misafir koltukları, fileli koltuk, çalışma koltukları, toplantı koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları ya da misafir koltukları olarak yararlanabileceğiniz koltuklarımızın garantisini sizlere uzun vadeli olarak vermekteyiz. Toplu alım işlemlerinizde sizleri tatmin edecek olan indirimli fiyat uygulamalarımızdan faydalanarak sipariş işleminizi gönül rahatlığı içerisinde sitemiz aracılığı ile tamamlayabilirsiniz.

Ofisinize gelen müşterilerin beğenisini kazanacak ürünlerimizi kullanmaya başladıktan sonra sizler, müşterileriniz ve çalışanlarınız her daim yüz güldürücü sonuçlarla karşınıza çıkacaktır. Her daim sitemizin ayrıcalıklarından faydalanmak ve en kaliteli, ergonomik, konforlu ürünlerimizden faydalanmak istiyorsanız koltuklarımıza şöyle bir göz atmanız yeterli olacaktır. İnceleme işlemlerinizde koltuk özellik incelemelerinde bulunmanız durumunda tilt mekanizma, amörtisör yapısı, tekerlekli ayak yapısı, 360 derece dönebilme özelliği, poliüretan sünger üzeri deri ya da kumaş kaplama, fileli sırt yapısı – terletmeyen koltuk yapısı, farklı renk seçenekleri, kapalı ya da açık kol yapısı, kolçaksız olma gibi özelliklerle karşı karşıya kalabileceksiniz.

Bu koltuk özelliklerinin hangisinden yararlanmak istiyorsanız özellik seçim işlemleriniz ardından hangi çalışma koltuğunu alacağınız konusunda kesin karara varabileceksiniz. Sizler için bu kadar kaliteli ve konforlu üretim gerçekleştiren bir firma olarak uzun yıllardır sizleri tatmin etmek amacı ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyetinin süreklilik kazandığı firmamızdan yararlanabilmek için bir an önce bizimle irtibat kurmaya ne dersiniz? Evet diyorsanız bir tık ötedeki sitemizi ziyaret ederek işe koyulabilirsiniz. 138 ürün listeleniyor..
Fileli Çalışma Sandalyeleri Fileli Çalışma Sandalyeleri
Çalışma ve Toplantı Koltukları Çalışma ve Toplantı Koltukları
Çalışma Koltuğu Fileli Blanco Çalışma Koltuğu Fileli Blanco
Kollu Çalışma Koltuğu Kollu Çalışma Koltuğu
Çalışma Koltuğu Deri Kaplama Çalışma Koltuğu Deri Kaplama
Fileli Çalışma Sandalyesi Choose çalışma sandalyesi Fileli Çalışma Sandalyesi Choose çalışma sandalyesi
Büro Koltuğu Büro Koltuğu
Çalışma Koltuğu Metal Ayaklı elite koltuk Çalışma Koltuğu Metal Ayaklı elite koltuk
Çalışma Koltukları Siyah Çalışma Koltukları Siyah
Fileli Ofis Koltuğu Krom Ayaklı Fileli Ofis Koltuğu Krom Ayaklı
Fileli Toplantı Sandalyesi Fileli Toplantı Sandalyesi
Fileli Büro Koltuğu Fileli Büro Koltuğu
Plastik Kollu Çalışma Koltuğu Plastik Kollu Çalışma Koltuğu
Çalışma Koltuğu Çalışma Koltuğu
Çalışma ve Toplantı Koltukları Çalışma ve Toplantı Koltukları
Kolçaklı Çalışma Koltuğu Kolçaklı Çalışma Koltuğu
Toplantı Koltuğu Toplantı Koltuğu
Çalışma Koltukları Çalışma Koltukları
Deri Çalışma Koltuğu Deri Çalışma Koltuğu
Yönetici Çalışma Koltuğu Yönetici Çalışma Koltuğu
Çalışma Sandalyesi Çalışma Sandalyesi
Bilgisayar Sandalyesi Bilgisayar Sandalyesi
Ofis toplantı çalışma personel koltuğu Ofis toplantı çalışma personel koltuğu
Çalışma Koltuğu Modelleri Çalışma Koltuğu Modelleri
Çalışma Koltuğu Çeşitleri Çalışma Koltuğu Çeşitleri
Kollu Çalışma Koltuğu Kollu Çalışma Koltuğu
Çalışma Koltuğu Deri Çalışma Koltuğu Deri
Kolsuz Çalışma Sandalyesi Kolsuz Çalışma Sandalyesi
Ortopedik Çalışma Koltuğu Ortopedik Çalışma Koltuğu
Lütfen sorunuz
Şef Çalışma Koltuğu Ofis toplantı koltukları Şef Çalışma Koltuğu Ofis toplantı koltukları
Toplantı Çalışma Koltuğu Toplantı Çalışma Koltuğu
Çalışma Koltuğu Renkli Çalışma Koltuğu Renkli
Çalışma Koltuğu Kollu Çalışma Koltuğu Kollu
Lütfen sorunuz
Çalışma ve Toplantı Koltukları Çalışma ve Toplantı Koltukları
Cappa Çalışma ve Toplantı Koltuğu Cappa Çalışma ve Toplantı Koltuğu
Solid Toplantı ve Çalışma Koltuğu Krom Ayaklı Döşemeli Solid Toplantı ve Çalışma Koltuğu Krom Ayaklı Döşemeli
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Beyaz Solid Plus Toplantı ve Çalışma Koltuğu Beyaz Solid Plus
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Siyah Solid Plus Toplantı ve Çalışma Koltuğu Siyah Solid Plus
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Döşemeli Solid Plus Toplantı ve Çalışma Koltuğu Döşemeli Solid Plus
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Döşemeli Siyah Solid Plus Toplantı ve Çalışma Koltuğu Döşemeli Siyah Solid Plus
Fileli Çalışma Koltuğu Multi Tilt Mekanizmalı Alfa Fileli Çalışma Koltuğu Multi Tilt Mekanizmalı Alfa
Fileli Çalışma Koltuğu Alüminyum Yıldız Ayaklı Tilt Mekanizmalı Fileli Çalışma Koltuğu Alüminyum Yıldız Ayaklı Tilt Mekanizmalı
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Lenova Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Yıldız Ayaklı Ayarlı Kollu Bel Destekli Toplantı ve Çalışma Koltuğu Lenova Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Yıldız Ayaklı Ayarlı Kollu Bel Destekli
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Lenova Senkron Mekanizmalı Alüminyum Yıldız Ayaklı Ayarlı Kollu Bel Destekli Toplantı ve Çalışma Koltuğu Lenova Senkron Mekanizmalı Alüminyum Yıldız Ayaklı Ayarlı Kollu Bel Destekli
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Lenova Multitilt Mekanizmalı Plastik Yıldız Ayaklı Ayarlı Kollu Bel Destekli Toplantı ve Çalışma Koltuğu Lenova Multitilt Mekanizmalı Plastik Yıldız Ayaklı Ayarlı Kollu Bel Destekli
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Lenova Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Yıldız Ayaklı Bel Destekli Toplantı ve Çalışma Koltuğu Lenova Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Yıldız Ayaklı Bel Destekli
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Lenova Senkron Mekanizmalı Alüminyum Yıldız Ayaklı Bel Destekli Toplantı ve Çalışma Koltuğu Lenova Senkron Mekanizmalı Alüminyum Yıldız Ayaklı Bel Destekli
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Lenova Senkron Mekanizmalı Plastik Yıldız Ayaklı Toplantı ve Çalışma Koltuğu Lenova Senkron Mekanizmalı Plastik Yıldız Ayaklı
Çalışma Koltuğu Nora Multi Tilt Mekanizmalı Döşeme Kollu Alüminyum Ayaklı Çalışma Koltuğu Nora Multi Tilt Mekanizmalı Döşeme Kollu Alüminyum Ayaklı
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı Toplantı ve Çalışma Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Tiffany Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Toplantı ve Çalışma Koltuğu Tiffany Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Toplantı ve Çalışma Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Ayarlı Kollu Plastik Ayaklı Toplantı ve Çalışma Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Ayarlı Kollu Plastik Ayaklı
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Tiffany Multitilt Mekanizmalı Ayarlı Kollu Alüminyum Ayaklı Toplantı ve Çalışma Koltuğu Tiffany Multitilt Mekanizmalı Ayarlı Kollu Alüminyum Ayaklı
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Zeta Multitilt Mekanizmalı Boyalı Kollu Plastik Yıldız Ayaklı Toplantı ve Çalışma Koltuğu Zeta Multitilt Mekanizmalı Boyalı Kollu Plastik Yıldız Ayaklı
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Zeta Senkron Mekanizmalı Boyalı Kollu Plastik Yıldız Ayaklı Toplantı ve Çalışma Koltuğu Zeta Senkron Mekanizmalı Boyalı Kollu Plastik Yıldız Ayaklı
Çalışma Koltuğu Petra Multitilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Çalışma Koltuğu Petra Multitilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı
Çalışma Koltuğu Bonita 3D Kollu Kızaklı Senkron Mekanizmalı Çalışma Koltuğu Bonita 3D Kollu Kızaklı Senkron Mekanizmalı
Bonita Senkron Mekanizmalı Çalışma Koltuğu Bonita Senkron Mekanizmalı Çalışma Koltuğu
Bonita - Beyaz Gövde Çalışma Koltuğu Bonita - Beyaz Gövde Çalışma Koltuğu
Bonita - Beyaz Gövde Krom Ayaklı Çalışma Koltuğu Bonita - Beyaz Gövde Krom Ayaklı Çalışma Koltuğu
Bonita - Gri Gövde Plastik Ayaklı Çalışma Koltuğu Bonita - Gri Gövde Plastik Ayaklı Çalışma Koltuğu
Bonita - Gri Gövde Krom Ayaklı Çalışma Koltuğu Bonita - Gri Gövde Krom Ayaklı Çalışma Koltuğu
Enzo - 3D Ayarlı Kol Toplantı ve Çalışma Koltuğu Enzo - 3D Ayarlı Kol Toplantı ve Çalışma Koltuğu
Enzo - Krom Ayak 3D Kol Çalışma Koltuğu Enzo - Krom Ayak 3D Kol Çalışma Koltuğu
Mabel - Fileli Toplantı ve Çalışma Koltuğu Mabel - Fileli Toplantı ve Çalışma Koltuğu
Mabel - Fileli Çalışma Koltuğu Krom Ayaklı Mabel - Fileli Çalışma Koltuğu Krom Ayaklı
Marvin - Fileli Toplantı ve Çalışma Koltuğu Marvin - Fileli Toplantı ve Çalışma Koltuğu
Marvin - Toplantı ve Çalışma Koltuğu Krom Ayaklı Marvin - Toplantı ve Çalışma Koltuğu Krom Ayaklı
Meta - MultiTilt Mekanizmalı Çalışma Koltuğu Meta - MultiTilt Mekanizmalı Çalışma Koltuğu
Meta - Ayarlı Kollu Çalışma Koltuğu Meta - Ayarlı Kollu Çalışma Koltuğu
Meta - Alüminyum Ayaklı Çalışma Koltuğu Meta - Alüminyum Ayaklı Çalışma Koltuğu
Meta - Ayarlı Kollu Krom Ayaklı Çalışma Koltuğu Meta - Ayarlı Kollu Krom Ayaklı Çalışma Koltuğu
Çalışma Koltuğu POL Multi Tilt Mekanizmalı Plastik Yıldız Ayak Çalışma Koltuğu POL Multi Tilt Mekanizmalı Plastik Yıldız Ayak
Çalışma Koltuğu POL Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Yıldız Ayak Çalışma Koltuğu POL Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Yıldız Ayak
Sedef - Multi Tilt Mekanizmalı Çalışma Koltuğu Sedef - Multi Tilt Mekanizmalı Çalışma Koltuğu
Sedef - Krom Yıldız Ayaklı Çalışma Koltuğu Sedef - Krom Yıldız Ayaklı Çalışma Koltuğu
Çalışma Koltuğu Fiyatları Çalışma Koltuğu Fiyatları
Toplantı Koltuğu Toplantı Koltuğu
Ortopedik Çalışma Koltukları Ortopedik Çalışma Koltukları
Fileli Şef Koltukları Fileli Şef Koltukları
Sekreter Koltukları file sırtlı kumaş döşeme Sekreter Koltukları file sırtlı kumaş döşeme
Bilgisayar Çalışma Koltuğu Sepet Çalışma Koltuğu Bilgisayar Çalışma Koltuğu Sepet Çalışma Koltuğu
Çalışma Koltuk Çalışma Koltuk
Çalışma Koltuğu Modeli Çalışma Koltuğu Modeli
 0 TL + KDV
Fileli Çalışma Koltuğu Relax fileli çalışma sandalyesi Fileli Çalışma Koltuğu Relax fileli çalışma sandalyesi
Nazalli
Nazalli