Fileli Koltuk

Fileli Koltuk

Ofis koltukları fileli modellerimiz Türkiye'de en çok satan ürünler oldu. Fiyat, kalite ve servis ağı ile tüm firmaların ortak tercihi.

Gerek ofislerde gerek toplantı salonlarında gerekse evlerde kullanılmak üzere en fazla tercih edilen koltuk türü fileli koltuk olarak göze çarpmaktadır. Genel olarak işyerlerinde kullanılan fileli koltukların birbirinden özel ve ergonomik özellikleri bulunmaktadır. Öncelikli olarak söylemek gerekirse en önemli özelliği terletmiyor olmasıdır. Çünkü günün yarısını ofis koltuklarında geçiren masa başı çalışan kişilerin, deri koltuklarda verimli çalışma olasılığı düşmektedir. Oysaki fileli koltuklar sayesinde ferah bir oturum sağlanabilmektedir. Böylelikle daha uzun süreli olarak masa başında oturarak çalışabilmek mümkündür. Daha az yorularak daha fazla çalışabilmek mümkündür.

Ergonomik yapısı sayesinde vücut yapısı da zorlanmamakta ve sağlıklı bir oturum sağlanabilmektedir. Koltuklar 360 derece kendi ekseni etrafında dönebilmektedir. Böylelikle çok fazla yorulmadan daha rahat bir şekilde masada hareket alanı sağlanabilmektedir. Genel olarak masa başı çalışanların meslek hastalıkları; bel fıtığı, boyun fıtığı, bel ağrısı ve omuz ağrısı gibi hastalıklar olarak göze çarpmaktadır. Bu hastalıkların temel nedeni rahatsız ofis koltuklarında oturmaktan kaynaklanmaktadır. Rahatsızlıkların en başındaki neden de kalitesiz koltuklarda günün yarısını oturarak geçirmekten kaynaklanmaktadır. Böyle bir durumda kişi uzun yıllar boyu bu hastalıkları daha da fazla yaşayacak ve kalıcı harsalar bırakacaktır. Bunun engellenebilmesi için yapılması gereken tek şey kaliteli ofis koltuklarına sahip olmaktır. Böylelikle bel fıtığı, boyun fıtığı, bacak uyuşması gibi şikayetler başlamadan engellenebilmektedir. Bu nedenle işyerlerinde, ofislerde fileli koltuk tercih edilmelidir. Ayrıca bu koltuklar amortisörlü olduğu için rahat bir oturum da sağlamaktadır. Bir diğer önemli özellik ise tilt mekanizmalı olmalarıdır. Tilt mekanizması; koltuğun bel kısmının istenildiği kadar geriye yatırılması ve istenilen yerde de durdurulması, sabitleştirilmesidir. Böylece kişi kendi vücut yapısına göre istediği şekle gelince koltuğu durdurabilmektedir. Böylelikle çok daha rahat oturacak ve çok da rahat çalışabilecektir. Daha uzun süre çalışıp çok daha az yorgunluk hissiyati yaşanmaktadır. Böyle olunca kişi güne güzel başlamakta ve günü verimli bir şekilde kullanabilmektedir. Ayrıca günü bitirip çok daha rahat bir uyku uyuyabilmektedirler. Bir kişinin herhangi bir yerinde oluşan bir ağrı var ise; kendisini işine veremez, sağlıklı düşünemez ve bir an evvel o koltuktan kalkmak isterler. Halbuki kaliteli ve ergonomik yapılı bir fileli koltuk sahibi olunduğunda daha uzun süre daha rahat çalışma sağlanabilmektedir. Böylece çok daha verimli işler çıkartıp daha fazla başarı sağlamak mümkündür. Fileli koltuklarımız piyasadaki rakiplerine göre hem daha kaliteli hem çok daha cazip fiyatlar ile beğeninize sunulmaktadır. Toplu alımlarda inanılmaz indirimler ve iskontolar uygulanmaktadır. Böylelikle tüm işyerinizi kaliteden ödün vermeden hazırlanan fileli koltuklarımızla donatabilirsiniz.
           

Sağlık açısından olduğu kadar aynı zamanda da görünüm olarak da aranılan tüm özellikleri sağlamaktadır. Bir işyerinin, şirketin, kurum ve kuruluşun en önemli özelliği dizaynı ve görünümüdür. Gelen müşteriler, misafirler, ortaklar ağırlandığı yerlerin nasıl olduğuna da önem vermektedir. Bir bakıma ofis koltukları şirketin kıyafetidir. Dış görünüme özen göstermek, karşısındakine değer vermek demek olduğu kadar ofis mobilyalarının da kaliteli olması gelenlere değer verildiğini göstermektedir. Böylelikle gelen kişi saygı gördüğünü görünce şirkete daha sıcak bakmaktadır. Ayrıca şirketler içerisinde bir bütünlük sağlamak için her odadaki eşyaların birbiri ile uyum içerisinde olması gerekmektedir. Bu uyumu da sitemizi ve ürünlerimizi inceleyerek yapabilirsiniz. Ofis koltukları, misafir koltukları, fileli koltuklar, yönetici koltukları, bekleme koltukları, konferans koltukları ve daha birçok birbirinden özel ve kaliteli ürünlerimiz için web sitemizi inceleyebilir ve Türkiye genelinde 800’ü aşkın bayiimizde ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Tüm ofis mobilyalarınızı tek seferde bizden alıp cazip indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Böylece şık, modern ve farklı tasarımlara tek bir tuş ile kavuşabilirsiniz. Ayrıca çeşit çeşit desen desen farklı modeller ile sizlerin hizmetinizde olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Sizin için tasarlanan özel tasarımlarımız ve sizin istediğiniz şekilde özel olarak da tasarlanabilen fileli koltuklarımız ile siz de tanışın.
        

Hızlı teslimatın yanı sıra 3 yıl garanti ile kapınıza kadar teslim ediyoruz. Türk Standartları Enstitüsü’nden alınan belgenin yanı sıra ISO 9001, ISO 14001belgeleri ile de kalitemizi kanıtlamış olmaktan gurur duymaktayız. Bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyeti ve tavsiyeleri ile de günden güne daha fazla ofisi renklendirmeye devam etmekteyiz. Türkiye’nin en büyük çalışma alanına ve üretim yerine sahip olduğumuz için her türlü desen ve renkte ofis mobilyaları üretmekteyiz. Gün geçtikçe değişen ve gelişen teknolojileri takip ederek daha fazla büyüyerek daha fazla kişiye ulaşmaktayız. Tüm Türkiye tarafından tercih edilmek ve daha fazla sizlere hizmet verebilmenin de heyecanını her siparişimizde yaşamaktayız. Amacımız çok daha iyi yaşam alanları ve çok daha konforlu iş alanları kurabilmek sizlere daha iyi hizmet verebilmektir. Bu nedenle ne zaman isterseniz size internetten bir tık uzağınızdayız. Ayrıca her daim telefonunuzun bir diğer ucunda sizlere yardım etmek için bekleyen çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaktayız. Bu nedenle her zaman hep daha iyiye doğru gitmeyi kendimize hedeflemiş bulunmaktayız. Eğer siz de ofisteki koltuklarınızı fileli koltuk olarak yenilemek istiyorsanız, eğer siz de yeni bir ofis kuruyorsanız her daim bizimle irtibata geçerek ofislerinizi renklendirebilirsiniz.
          

Rahatlık, konfor ve kalite denilince zirvede rakiplerimizden bir adım önde olmanın gururunu yaşamakta olduğumuzun bilincindeyiz. Siz de daha kaliteli çalışma alanları istiyorsanız renk ve tasarımları ile sizi tatmin edecek olan fileli koltuk seçeneklerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü tamamen tasarım harikası olan ve son teknoloji ile donatılmış olan fileli koltuklarımız sizlerin beğenisine sunmaktayız. Dilediğiniz fileli koltuğumuzu istediğiniz sayıda ve istediğiniz renklerde sipariş verebilirsiniz. Sizleri bu konuda özgür bırakmaktayız. Öncelikli olarak görünümden de önce sağlığı ön planda tutmak gerektiğini bilerek alışverişinizi yapmalısınız. Tercihlerinizi yaparken bel kıvrımınızı tamamen dolduracak olan fileli koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Ayrıca boyunluk kısmı olan ergonomik yapıda bulunan fileli koltuklarımız da son dönemde büyük talep görmektedir. Günün stresi ve yorgunluğu esnasında geriye doğru yaslanıp bir soluk almak istediğinizde bel ve boyun destekli fileli koltuğunuzda geriye doğru yaslanarak dinlenebilirsiniz. Oturma bölgesi ise ne çok sert ne de çok yumuşak olmalıdır. Çok yumuşak bir oturma alanı başta sizlere çok rahat gelebilir. Fakat sağlık açısından büyük sıkıntı getirmektedir. Yumuşak koltuğa gömülme riski olduğu için uyku getirmekte ve mayışma hissi getirmektedir. Böyle bir durumda çalışmak da faydalı olmamakta bir verim sağlanamamaktadır. Bu nedenle yumuşak koltuk tercih edilmemelidir.
 

Aynı zamanda oturma yeri yumuşak olan koltukların bir diğer rahatsızlık veren hususu ise; masaya ulaşmada yaşanılan sıkıntıdır. Koltukta gömülme oluştuğu için kişi kendisini dik tutmaya ve masaya rahatlıkla ulaşabilmeye zorlamaktadır. Bu da kişinin vücut yapısına zarar veren bir başka sıkıntılı husus olarak ön plana çıkmaktadır. Bunun engellenebilmesi için de daha sert oturma yeri olan koltuklar tercih edilmelidir. Bu esnada çok fazla sert olması da kalça bölgesinde sıkıntı yaratmakta ve uyuşmaya bacaklarda da uyuşmaya sebep olmaktadır. Bu nedenle çok fazla sert olan koltuklar da tercih edilmemelidir. Bu ayarı çok iyi bildiğimiz için üretimlerimiz ve testlerimiz esnasında bu noktaya çok dikkat etmekteyiz. Özellikle de bel kısmının boş kalmaması için bombeli bir kısım bırakmaktayız. Böylece beliniz boşlukta kalmayacak ve çok daha dik bir oturum sağlayarak omurganızın bozulmasını engelleyebilirsiniz. Şık, modern dizaynlarının yanı sıra sağlık açısından da en önemli özellikleri bünyesinde toplamış olan fileli koltuklarımız sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Görünüm ve sağlığın birleştiği tasarımlarımız ile her zaman sizlerin yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Sadece sipariş için değil sorularınız, görüş ve önerileriniz için de bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Tüm seçeneklerimiz ve kombinlerimiz ile sizlerin yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Siz de kalite ile tanışmaya, sitil sahibi ofisler dizayn etmeye ve çok daha fazlasını yaşamak için sizleri de sitemize veya bayilerimize bekliyoruz.
   138 ürün listeleniyor..
Fileli koltuk ve sandalye  tekerlekli, dönerli, arkaya yaylanmalı Fileli koltuk ve sandalye tekerlekli, dönerli, arkaya yaylanmalı
 0 TL + KDV
Multitilt Mekanizmalı Fileli Toplantı Koltuğu Tekno Multitilt Mekanizmalı Fileli Toplantı Koltuğu Tekno
Ofis koltuğu fileli sandalye Ofis koltuğu fileli sandalye
Ofis sandalyesi Ofis sandalyesi
Ofis Koltukları Fileli Sandalye Ofis Koltukları Fileli Sandalye
Ofis sandalyesi beyaz Ofis sandalyesi beyaz
Ofis Sandalyesi Başlıklı Ofis Sandalyesi Başlıklı
Ofis sandalyesi fileli Ofis sandalyesi fileli
Büro Sandale Büro Sandale
Aliminyum Ayaklı Sandalye Aliminyum Ayaklı Sandalye
fileli ofis sandalyesi fileli ofis sandalyesi
 0 TL + KDV
Bel destekli ofis sandalyesi Bel destekli ofis sandalyesi
 0 TL + KDV
Konum Koruyuculu Fileli Misafir Koltuğu Tekno Konum Koruyuculu Fileli Misafir Koltuğu Tekno
Senkron Mekanizmalı Fileli Toplantı Koltuğu Tekno Senkron Mekanizmalı Fileli Toplantı Koltuğu Tekno
Multitilt Mekanizmalı Fileli OfisToplantı Koltuğu Multitilt Mekanizmalı Fileli OfisToplantı Koltuğu
Senkron Mekanizmalı Fileli OfisToplantı Koltuğu Senkron Mekanizmalı Fileli OfisToplantı Koltuğu
Multitilt Mekanizmalı Fileli OfisToplantı Koltuğu Multitilt Mekanizmalı Fileli OfisToplantı Koltuğu
Senkron Mekanizmalı Fileli OfisToplantı Koltuğu Senkron Mekanizmalı Fileli OfisToplantı Koltuğu
Multitilt Mekanizmalı Fileli OfisToplantı Koltuğu Multitilt Mekanizmalı Fileli OfisToplantı Koltuğu
Fileli Bekleme Ve Misafir Koltuğu Tekno Fileli Bekleme Ve Misafir Koltuğu Tekno
Senkron Mekanizmalı Fileli OfisToplantı Koltuğu Senkron Mekanizmalı Fileli OfisToplantı Koltuğu
Fileli Plastik Yıldız Ayaklı Toplantı Sandalyesi Smart Fileli Plastik Yıldız Ayaklı Toplantı Sandalyesi Smart
Fileli Krom Yıldız Ayaklı Toplantı Sandalyesi Smart Fileli Krom Yıldız Ayaklı Toplantı Sandalyesi Smart
Ofis sandalyesi fileli koltuk Ofis sandalyesi fileli koltuk
Fileli ofis koltukları Bella fileli koltuk Fileli ofis koltukları Bella fileli koltuk
Ofis Sandalyesi Ofis Koltuğu Ofis Sandalyesi Ofis Koltuğu
 0 TL + KDV
Ofis Koltukları Bella fileli koltuk en uygun en ucuz ofis sandalyesi Ofis Koltukları Bella fileli koltuk en uygun en ucuz ofis sandalyesi
Ofis koltukları fileli koltuk Enjoy Ayarlı kolçaklı Ofis koltukları fileli koltuk Enjoy Ayarlı kolçaklı
 0 TL + KDV
Ofis Koltukları Choose fileli Koltuk Bel Destekli Ofis Koltukları Choose fileli Koltuk Bel Destekli
 0 TL + KDV
Büro koltukları Büro koltukları
 0 TL + KDV
Ofis Büro koltukları fileli çalışma sandalyesi Ofis Büro koltukları fileli çalışma sandalyesi
 0 TL + KDV
Ofis Yönetici sandalyesi Bel Destekli ergonomik Moon Ofis Yönetici sandalyesi Bel Destekli ergonomik Moon
fileli ofis koltuğu Choose modeli, tekerlekli dönerli fileli ofis koltuğu Choose modeli, tekerlekli dönerli
Ofis yönetici koltukları Ofis yönetici koltukları
Toplantı Masası Sandalyesi Toplantı Masası Sandalyesi
büro sandalyesi fileli koltuk fit modeli büro sandalyesi fileli koltuk fit modeli
Lütfen sorunuz
büro koltuk fiyatları modelleri büro koltuk fiyatları modelleri
fileli sandalye toplantı koltukları fileli sandalye toplantı koltukları
 0 TL + KDV
fileli koltuk fit modeli bel destekli alüminyum ayaklı fileli koltuk fit modeli bel destekli alüminyum ayaklı
Lütfen sorunuz
Ayarlı kolçaklı ofis büro koltugu Fit fileli koltuk Ayarlı kolçaklı ofis büro koltugu Fit fileli koltuk
Lütfen sorunuz
ofis büro mobilya koltukları ofis büro mobilya koltukları
Lütfen sorunuz
fileli ofis ve büro koltuğu Nitro ofis koltuğu fileli ofis ve büro koltuğu Nitro ofis koltuğu
ofis koltuk ve sandalyeleri ofis koltuk ve sandalyeleri
ofis yönetici sandalyesi Relax fileli koltuk ofis yönetici sandalyesi Relax fileli koltuk
ofis mobilya koltukları ofis mobilya koltukları
ofis koltukları ofis koltukları
fileli ofis sandalyesi bella fileli ofis büro sandalyesi fileli ofis sandalyesi bella fileli ofis büro sandalyesi
fileli koltuk fileli koltuk
Ofis koltukları fileli Ofis koltukları fileli
Bella Fileli Ofis Koltuğu Bella Fileli Ofis Koltuğu
Ofis Koltukları kalite ve ergonomik Ofis Koltukları kalite ve ergonomik
Lütfen sorunuz
ofis koltukları Bella fileli koltuk ofis koltukları Bella fileli koltuk
Ofis koltuk ve sandalyesi fit fileli koltuk Ofis koltuk ve sandalyesi fit fileli koltuk
Ofis koltuk ve sandalyeleri Bella fileli koltuk Ofis koltuk ve sandalyeleri Bella fileli koltuk
Ofis sandalyesi Fit Fileli Koltuk Bel Destekli Ofis sandalyesi Fit Fileli Koltuk Bel Destekli
büro koltukları Bella, ergonomi ve iş güvenliği yasasına uygun büro koltukları Bella, ergonomi ve iş güvenliği yasasına uygun
ofis koltukları ofis koltukları
 0 TL + KDV
 fileli ofis sandalyesi ofis toplantı koltukları fileli ofis sandalyesi ofis toplantı koltukları
Müdür koltukları ve sandalyeleri Müdür koltukları ve sandalyeleri
Ofis koltuğu sırt yaslanması file, oturma yeri kumaş Ofis koltuğu sırt yaslanması file, oturma yeri kumaş
 0 TL + KDV
Ofis büro mobilyaları Ofis büro mobilyaları
fileli koltuk fileli koltuk
 0 TL + KDV
Fileli Koltuklar bella ofis sandalyesi tekerlekli Fileli Koltuklar bella ofis sandalyesi tekerlekli
ofis sandalyesi fiyatları ofis sandalyesi fiyatları
 0 TL + KDV
Fileli koltuk en ucuz Fileli koltuk en ucuz
ofis büro sandalyeleri ofis büro sandalyeleri
Büro koltuk Büro koltuk
ofis koltuk modelleri ofis koltuk modelleri
Fileli Koltuk Fileli Koltuk
büro sandalye büro sandalye
ofis koltuklar ofis koltuklar
Ofis koltuğu Ofis koltuğu
Fileli koltuklar Fileli koltuklar
fileli ofis koltuğu modelleri fileli ofis koltuğu modelleri
Fileli koltuk ve sandalye Fileli koltuk ve sandalye
büro koltukları büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro çalışma koltuğu Relax fileli sandalye ofis büro çalışma koltuğu Relax fileli sandalye
Ofis koltuklari Ofis koltuklari
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis koltuğu ofis koltuğu
Lütfen sorunuz
ofis koltukları modelleri ofis koltukları modelleri
ofis büro koltuğu ofis büro koltuğu
 0 TL + KDV
ofis sandalyeleri ofis sandalyeleri
ofis koltukları en ucuz Fileli koltuk ofis koltukları en ucuz Fileli koltuk
Lütfen sorunuz
ofis mobilya koltuk ofis mobilya koltuk
Lütfen sorunuz
ofis koltukları ofis koltukları
 0 TL + KDV
ofis koltuk ofis koltuk
Lütfen sorunuz
ofis ve büro koltuğu ofis ve büro koltuğu
Lütfen sorunuz
ofis koltukları Fit Fileli Koltuk Dönerli Tekerlekli Amortisörlü koltuk ofis koltukları Fit Fileli Koltuk Dönerli Tekerlekli Amortisörlü koltuk
Lütfen sorunuz
fileli sandalye fileli sandalye
 0 TL + KDV
ofis sandalyeleri ofis sandalyeleri
Ofis Sandalyesi Fileli Ofis Sandalyesi Fileli
ofis sandalyeleri ofis sandalyeleri
Fileli ofis sandalyesi Fileli ofis sandalyesi
Ofis Sandalyesi Fileli Koltuk Ofis Sandalyesi Fileli Koltuk
Lütfen sorunuz
ofis koltukları ofis koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis büro mobilyası Ofis büro mobilyası
Lütfen sorunuz
ofis büro fileli koltuk ofis büro fileli koltuk
 0 TL + KDV
ofis koltukları ofis koltukları
Ofis koltukları fileli koltuk Ofis koltukları fileli koltuk
 0 TL + KDV
fileli sandalye fileli sandalye
ofis büro mobilyası ofis büro mobilyası
 0 TL + KDV
ofis koltuğu ofis koltuğu
Lütfen sorunuz
ofis çalışma koltukları ofis çalışma koltukları
ofis koltuk ve sandalyeleri ofis koltuk ve sandalyeleri
ofis büro sandalyesi ofis büro sandalyesi
 0 TL + KDV
ofis koltukları ofis koltukları
Lütfen sorunuz
ofis koltuğu ofis koltuğu
 0 TL + KDV
ofis koltukları ofis koltukları
Ergonomik fileli ofis koltuğu Ergonomik fileli ofis koltuğu
fileli ofis sandalyesi fileli ofis sandalyesi
Lütfen sorunuz
ofis sandalyesi ofis sandalyesi
fileli ofis sandalye modelleri fileli ofis sandalye modelleri
ofis koltuk modelleri ofis koltuk modelleri
ofis koltukları ofis koltukları
ofis koltukları ofis koltukları
ofis koltukları ofis koltukları
ofis sandalyesi ofis sandalyesi
ofis koltuğu ofis koltuğu
ofis sandalyesi ofis sandalyesi
Lütfen sorunuz
ofis koltukları ofis koltukları
 0 TL + KDV
Başlıklı fileli sandalye Başlıklı fileli sandalye
 0 TL + KDV
fileli sandalye fileli sandalye
 0 TL + KDV
Ofis Sandalyesi Ofis Koltuğu Ofis Sandalyesi Ofis Koltuğu
Nazalli
Nazalli