Konferans Koltukları

Konferans Koltukları

İş hayatınızda söz konusu eğer başarı ise ufak detaylar can damarı niteliğindedir. İş yerinizin dekor ve donanımı hakkında eğer özenli seçimler yapıyorsanız çalışanlarınızın da motivasyonunu o denli titiz yapıyorsunuz anlamına gelir. Çalışma odaları ve Konferans salonlarında kullandığınız Konferans Koltukları, Fileli Koltuk, Yönetici Koltukları, Toplantı Koltukları, Çalışma Koltukları, Bekleme Koltukları Misafir Koltukları gibi seçenekler kesinlikle rahat ve konforlu olmalıdır. Rahatsız eden bir koltukta ekibiniz ve siz için adaptasyon da oldukça düşük olacaktır. Sitemizin sayfalarında kendi tarz ve mekanınıza göre tasarlanmış, vücut sağlığınız düşünülerek üretilmiş onlarca koltuk modeli bulunmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı sitemizde iade garantisini de hatırlatmak istiyoruz. Ofis ve toplantı ortamına şıklık, ciddiyet ve en önemlisi de rahatlık katan konferans koltukları ve seçenek yelpazesi ile aynı zamanda zevklerinize de hitap ediyoruz. Konferans koltuklarımız, açık ve kapalı kol, sırtı ahşap veya kumaş kaplamalı seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kendiliğinden katlanan font ağırlık merkezlidir. Bunların yanı sıra kişiye özel tasarımlarımız da bulunmaktadır. Dilerseniz yanmaz kumaş kullanabilir veya dilerseniz de özel yazı tablası da yapabiliriz. Tüm renk seçeneklerini yelpazesinde bulunduran Konferans koltuk modellerimiz ofis misyonunuzun olmazsa olmazlarından olan toplantı bilincinin vazgeçilemez demirbaşlarından olmaya adaydır.
 

Konferans Koltukları, çalışma alanınızın şekli ile çok ilintili özellikte seçilmelidir. Mekanın darlığı ve genişliği katlanabilir konferans koltukları seçilmesinin gerekliliği gibi hayati bir önem taşır. Aksi halde yaşanan aksilikler, çalışmalarınızın, sunumunuzun ve tüm emek ve hazırlıklarınızın bir nevi aksamasına yol açar. Bu da hayal kırıklığı demektir. Yine öğrencilere veya eğitim alan şahıslara verilecek bir konferanslarda da yazı tablalı konferans koltuklarını tercih etmeniz, toplantılarınızın verimliliğini artıracaktır. Konferans koltuklarımız arasında Doce Konferans Koltuğu, Paloma Konferans Koltuğu gibi az detaylı ama oldukça konforlu koltuklarımız vardır. Bu koltuklar sırt kısımları plastik ve kumaştan oluşmuş koltuklardır. Yine yazı tablalı, açık ve kapalı font özellikli, ağırlık merkezli ve kumaş ya da ahşap sırt detaylı koltuklarımızdan diğer modeller ise Martin 2000 ve Martin 3000 modelleridir. Yine farklı özellik ve renk seçenekleri ile MS modellerimiz de sizlerin beğenisinde sitemizin sayfalarında yer almaktadır.

Koltuklarımızın Avantajları

Sitemiz sayfalarında sıkça rastlayacağınız ve oldukça rahat ve kullanışlı modellerimizden olan Fileli Koltuk modelleri çalışma ortamının atmosferini görüntüsü ile tamamen değiştiren ve yanı sıra rahat bir çalışma verimliliği sağlayan harika modellerimizdendir. Çalışma sırasında asla terleme yapmayan fileli koltuk modelleri, ayarlı kolçakları, tilt mekanizması, 360 derece dönebilen özelliği ve yukarı - aşağı ayarlanabilen amortisörü ile birçok renk seçeneği ile de sizlerin beğenisine sunuluyor. Çalışma ortamınızın imajını ilk bakışta ortaya koyan seçenekler, müşteri psikolojisini de doğrudan etkilemektedir. Önceliğimiz görüntü şıklığı olmakla birlikte çalışma önceliğimiz ise uzun zamanlı bilgisayar ortamında geçirilen zamanı sırt ağrıları olmadan ve en kaliteli bir şekilde geçirmenizi sağlamaktır. Sırt bölgesini otuma pozisyonunda destekleyen modellerimizden uygun fiyat garantisi ile onlarca seçenekten birine sahip olabilir, dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar sipariş verebilirisiniz. Fileli Koltuk modelleri arasında bulabileceğiniz; Enjoy, Omega, Nefil, Bella, Diva, Elite, Fit, Regal, Relax, Choose, Mask, Neva, Velo, Nitro, Neon gibi onlarca çeşir fileli koltuk modeli bulunmaktadır. Her bir ürünümüz 2 yıl garantilidir. Terleme ve rahatsız bir omurga sorunlarına son veren Fileli Koltuk Modelleri ile verimli çalışmalarınızın kahramanı olun.
 Sitemizde yer alan bir diğer önemli ofis koltuklarından biri de Yönetici Koltuğu dur. Yönetici olmak demek kocaman bir ofisin yükünü omuzlarınızda taşıyor olmak demektir. Hem böyle bir sorumluluk altına girip hem de neden rahatınızdan ödün vereceksiniz? Sizlere sunduğumuz Yönetici Koltuğu Modelleri yelpazesinde hem zevkinize hem de vücudunuzun diline uygun onlarca çeşidimiz bulunmaktadır. Öncelikle Fileli Yönetici Koltuğu modelleri, deri kaplamalı yönetici koltuğu modelleri, kumaş kaplamalı yönetici koltuğu modelleri olarak isteğinize uygun modeller bulunmaktadır. Terletmeyen özelliği ile sırtınızı destekleyecek fileli yönetici koltuğu modelleri arasında Relax, Choose, Enjoy, Nefil, Radius, Wau, Fulkroom, Fit gibi modeller bulunmaktadır.

Deri kaplamalı yönetici koltuğu modelleri arasında ise; Ares, Cenova, Camel, Aristo, Britte, Calibre, Legency, Ecotype, Diamont, Concorte, Talia, Safari, Galaxi, Sidney, Netro, Boss, Soho, Oscar gibi geniş seçenekli isimler yer almaktadır. Kumaş Kaplamalı Yönetici Koltuğu Modellerimiz arasındaki; July, Arya, Fırat, Lego, Comfort, Zirve, Kibele gibi modeller de oldukça hoşunuza gideceğini düşündüğümüz modellerden. Tüm Yönetici koltuğu modellerinde vizyonunuzu ve duruşunuzu bozmadan sunum yapabilmenizi sağlayacak ayar özellik detayları bulunmaktadır. Özellikle Wau, Enjoy, Nefil ve Relax modellerimizde oturak yeri ileri -  geri ayarlı, aşağı- yukarı sırt ayarlı olduğunu göreceksiniz. Bel gölgesi ayarlamalı modellerimizde de kendi vücut tipinize uygun ayarlamalar yapabileceğiniz kademeler vardır ve kademelerin sayısı arttıkça fiyat oranı da artmaktadır.
 

Toplantı Koltukları,  3 yıl garantili ve inanılmak ekonomik fiyatları ile konforu ve kaliteyi ayağınıza getiriyor. Poliüretan ve plastik malzemelerden yapılmış toplantı Koltukları, hareketli ve hareketsiz (sabit pingolu) seçenekleri ile 360 derece dönebilen özellikli, amortisörlü ayarı ile siz değerli müşterileri ile buluşturuyor. Aynı zamanda mimari destek veren sitemizi ziyaret edebilir, sizleri bekleyen müşteri danışmanlarımızdan da istediğiniz renk ve seçeneklerden sipariş verebilirsiniz. Yine toplantı koltuğu seçenekleri arasında fileli, deri ve kumaş kaplama koltuklarımız mevcuttur. Relax, Regal, Choose, Fit, Bela, Ece, Alpina, Ares ve daha bir çok model ile toplantı koltukları modellerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Sitemizin en çok tercih edilen modellerinden olan Çalışma Koltukları, uzun zamanlı çalışma süreci göze alınarak tercih edilmelidir. Fileli çalışma koltukları, terleme yapmadan uzun süreli çalışmalarınızı verimli hale getiri. Ayrıca diğer önemli bir nokta da çalışma koltuğu minderidir. Çalışanlarına bir de sırt ağrısı stresi yaşatmayacak bu konforlu modelleri mutlaka incelemelisiniz. TSE belgeli ve 3 yıl garantili Çalışma Koltukları Modellerinde deri ve kumaş kaplama seçenekleri de mevcuttur. Terleme yapmadan, yumuşak ve konforlu oturma alanı sunan, fiziksel herhangi bir rahatsızlığa meyil vermeden uygun fiyatlarla ofisinizi renklendirecek olan Çalışma Koltukları modelleri arasında; Nitro, Alba, Bella, Aristo, Alpine, B,ga, Blanco, Camel, Ece, Eva, Fergana, Fit, Fırat, Mask, Gediz gibi modellerimiz bulunmaktadır. Tüm ürünlerimizi titizlikle inceleyebilir, geri iade garantisi sayesinde iç rahatlığı ile satın alabilirsiniz.
 

Çalışma ortamınızı bakışların odak noktası haline getirmek için kesinlikle doğru yere geldiniz. Ofis mekanına uygun özelliklerde sizlere sunduğumuz bir çok model içinde ayrıca Bekleme Koltukları modellerini de sunmaktayız. Önemli bir ilk izlenim uyandıracak misyona sahip olan bekleme odalarınızdaki Bekleme Koltukları, harika renk ve özellik seçenekleri ile sizlerin beğenisinde.

Deri ve kumaş işle kaplı olan bekleme koltukları, birçok seçeneği ile de zevkinize uygun tasarımlarla gözlerinizi kamaştıracak cinsten. Şekilleri ile de hayranlık uyandıracak Bekleme Koltukları, imajınızı karşılayan dostlarınızdan olacak. Kendinizi ve şirketinizi A dan Z ye tüm detayları ile konumlandırmak ve şekle sokmak istiyorsanız işe görünüşten başlayın. Zaten konforu beraberinde gelen koltuk çeşit ve modellerimiz ile sizlerim memnuniyetini kazanmak adına çalışmaya devam ediyor olacağız.
 İlk izlenimin diğer bir adı da Misafir Koltuklarıdır. Ofisinizin içine ya da koridorunuza uyum sağlayacak olan Misafir Koltukları, ofis içine kombin yapacağınız taktirde Sizin kullandığınız deri ya da kumaş detaylarına uyumlu olmalıdır. Deri bir ofis koltuğu kullanıyorsanız Misafir Koltukları da deri olmalıdır. Piyasa fiyatlarının oldukça altında olan ürünlerimiz 2 yıl garantili ve TSE belgelidir. Ayrıca 15 yıl da yedek parça hizmetimiz bulunmaktadır. Rengarenk, konforlu, kaliteli ve zevkli koltuk modellerimiz, rahatlığı, sağlığı ve konforu da yanında getiriyor. Profesyonel bir tavırla iyi bir ofis yöneticisi olmak ve ciddi bir düzende çalışma ortamları yaratabilmek için işinde profesör olan ekip çalışanlarını tercih etmelisiniz. Ofis donanımı tercih ederken aldığınız siteye ve ürüne çok dikkat edin. Karşılaşacağınız sorunlar, zincirleme bir memnuniyetsizlik doğuracaktır. Her bir detayı bizler için önemli olan Ofis Koltukları sizlerin sağlığı ve zevki göz önüne alınarak üretilmiştir. Piyasa fiyatını araştırdığınız taktirde bizim ne denli ucuz fiyatlarla kaliteli ürün sattığımızı göreceksiniz. Keyifli çalışma alanları ve verimli iş potansiyeli yakalamak hiç de zor değil. Tek yapmanız gereken sizin ihtiyacınız olan kategoride seçim yapmak ve her daim hali hazırda bulunan ekibimizle iletişime geçmek. Sizlere mimari konuda da destek veren ekibimize aklınızdaki tüm soruları sorabilir ve yardım isteyebilirsiniz. İade garantili ve TSE belgeli ürünlerimiz ile geleceğe şimdiden bir adım daha atın.
 138 ürün listeleniyor..
Paloma yazı tablalı konferans koltuğu Paloma yazı tablalı konferans koltuğu
Kumaş Kaplı Konferans Koltuğu Dolfin Kumaş Kaplı Konferans Koltuğu Dolfin
Kapalı Kollu Konferans Salonu Sandalyesi Kapalı Kollu Konferans Salonu Sandalyesi
Ahşap Kollu Konferans Salonu Sandalyesi Ahşap Kollu Konferans Salonu Sandalyesi
Seminer Salonu Sandalyesi Mavi Seminer Salonu Sandalyesi Mavi
Konferans Salonu Sandalyesi Martin Konferans Salonu Sandalyesi Martin
Konferans, Tiyatro ve Seminer Salonu Sandalyesi Konferans, Tiyatro ve Seminer Salonu Sandalyesi
Konferans, Tiyatro ve Seminer Salonu Sandalyesi Konferans, Tiyatro ve Seminer Salonu Sandalyesi
Yazı Tablalı Konferans Sandalyesi - Quatro Yazı Tablalı Konferans Sandalyesi - Quatro
Ahşap Yazı Tablalı Konferans Koltuğu Ahşap Yazı Tablalı Konferans Koltuğu
Konferans Koltuğu Konferans Koltuğu
Konferans Sandalyesi Yazı Tablalı Konferans Sandalyesi Yazı Tablalı
Konferans Sandalyesi Krom Ayaklı Konferans Sandalyesi Krom Ayaklı
Lütfen sorunuz
Sepetli Konferans Koltuğu Sepetli Konferans Koltuğu
Yazı tahtalı konferans sandalyesi Yazı tahtalı konferans sandalyesi
Konferans koltuğu yazı tablalı u krom ayaklı Konferans koltuğu yazı tablalı u krom ayaklı
Konferans koltuğu yazı tablalı Konferans koltuğu yazı tablalı
Lütfen sorunuz
Konferans Sandalyesi Plastik Yazı Tablalı Konferans Sandalyesi Plastik Yazı Tablalı
Lütfen sorunuz
Konferans koltuğu krom kollu krom ayaklı yazı tahtalı Konferans koltuğu krom kollu krom ayaklı yazı tahtalı
Lütfen sorunuz
Ucuz konferans koltuğu Ucuz konferans koltuğu
Lütfen sorunuz
Okul Konferans Koltukları Okul Konferans Koltukları
Döşemeli Konferans Koltuğu Döşemeli Konferans Koltuğu
Sinema Koltuğu Sinema Koltuğu
Kollu Konferans Koltukları Kollu Konferans Koltukları
Kollu Konferans Koltuğu Kollu Konferans Koltuğu
Kolsuz Konferans Koltuğu Kolsuz Konferans Koltuğu
Lüks Konferans Koltuğu Lüks Konferans Koltuğu
Konferans Salonu Koltukları Konferans Salonu Koltukları
Sehpalı Konferans Koltukları Sehpalı Konferans Koltukları
Yazı Tablalı Konferans Koltuğu Yazı Tablalı Konferans Koltuğu
ikili Konferans Sandalyesi ikili Konferans Sandalyesi
Sehpalı Konferans Koltuğu Sehpalı Konferans Koltuğu
Ahşap Konferans Koltuğu Ahşap Konferans Koltuğu
Çıkmalı Konferans Koltuğu Çıkmalı Konferans Koltuğu
Eğitim Konferans Sandalyesi Eğitim Konferans Sandalyesi
Renkli Konferans Koltuğu Renkli Konferans Koltuğu
Eğitim Sandalyesi Eğitim Sandalyesi
Konferans Salonu Dekorasyonu Konferans Salonu Dekorasyonu
Ahşap Konferans Sandalyesi Ahşap Konferans Sandalyesi
Tiyatro Koltuğu Tiyatro Koltuğu
Sinema Koltukları Sinema Koltukları
Konferans Koltuğu Sırtı Ahşap Konferans Koltuğu Sırtı Ahşap
Konferans koltukları Çeşitleri Konferans koltukları Çeşitleri
Konferans Salonu Koltukları Konferans Salonu Koltukları
Konferans Koltuğu Modelleri Konferans Koltuğu Modelleri
Yazı Tablalı Konferans Koltuğu Yazı Tablalı Konferans Koltuğu
Konferans Sandalyesi Konferans Sandalyesi
Konferans Koltukları Konferans Koltukları
Konferans Koltukları Konferans Koltukları
Konferans Koltukları Konferans Koltukları
Konferans Koltukları Konferans Koltukları
Konferans Koltukları Konferans Koltukları
Kapalı Kol Konferans Koltuğu Kapalı Kol Konferans Koltuğu
Tiyatro Koltukları Tiyatro Koltukları
Ofis Sandalyeleri Ofis Sandalyeleri
 1.030 TL + KDV
Tekli Kanepe Tekli Kanepe
 1.250 TL + KDV
Fileli Bekleme Koltuğu Fileli Bekleme Koltuğu
 575 TL + KDV
ofis yönetici sandalyesi Relax fileli koltuk ofis yönetici sandalyesi Relax fileli koltuk
 1.100 TL + KDV
Toplantı Sandalyesi Toplantı Sandalyesi
 0 TL + KDV
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 460 TL + KDV
Misafir Koltukları Misafir Koltukları
 450 TL + KDV
Konferans koltukları Konferans koltukları
İkili bekleme koltuğu sehpalı İkili bekleme koltuğu sehpalı
 1.350 TL + KDV
Plastik Yıldız Ayaklı Kızaklı Mekanizmalı Toplantı Koltuğu - Ermes Plastik Yıldız Ayaklı Kızaklı Mekanizmalı Toplantı Koltuğu - Ermes
Metal Ayaklı Bekleme Koltuğu Solid Plus Metal Ayaklı Bekleme Koltuğu Solid Plus
Plastik Yıldız Ayaklı Kızaklı Senkron Mekanizmalı Toplantı Koltuğu - Regal Plastik Yıldız Ayaklı Kızaklı Senkron Mekanizmalı Toplantı Koltuğu - Regal
Toplantı Koltukları Kollu Toplantı Koltukları Kollu
Ofis Misafir Koltuğu Ofis Misafir Koltuğu
 400 TL + KDV
Bekleme Sandalyesi U Ayaklı Bekleme Sandalyesi U Ayaklı
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Konferans koltukları Konferans koltukları
Lütfen sorunuz
Ahşap Bahçe Sandalyesi Ahşap Bahçe Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Misafir koltuğu fileli krom ayaklı Misafir koltuğu fileli krom ayaklı
Konferans koltukları Konferans koltukları
 2.000 TL + KDV
Ahşap Kolçak ve Yıldız Ayaklı Yönetici Koltuğu - Land Ahşap Kolçak ve Yıldız Ayaklı Yönetici Koltuğu - Land
Toplantı Koltuğu Özellikleri Toplantı Koltuğu Özellikleri
Toplantı koltukları Toplantı koltukları
 960 TL + KDV
Başlıklı fileli sandalye Başlıklı fileli sandalye
 0 TL + KDV
Konferans Sandalyesi Yazı Tablalı Konferans Sandalyesi Yazı Tablalı
Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Tekno Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Tekno
Nazalli
Nazalli