Metal Sandalyeler

Metal Sandalyeler

Metal malzeme dekorasyon alanı başta olmak üzere, birçok alanda kullanılan, hem dayanıklı, hem de görsel açıdan etkili olan bir üründür. Metal aslında kullanımı çok uzun yıllara dayanmamaktadır. Dekorasyon dünyasında yüzyıllar boyunca ahşap malzeme ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Ahşap ağaçtan üretilen doğal bir malzemedir. Daha sonra, sanayinin gelişmesi ile metal malzemelerin şekilde alması ve kullanılması söz konusu olmuştur. Bugün metal hem dünyada, hem de ülkemizde ev ve ofis araçlarında özellikle mobilyalarda ve diğer dekorasyon ürünlerinde sık şekilde kullanılmaktadır. Dayanıklı olması ve modern görünümü de özellikle genç dekorasyon özelliklerini benimseyenler tarafından zevkle kullanılmaktadır. Bu nedenle, dinamik bir görüntü için tercih edebilirsiniz.

Metal sandalyeler ve koltuklar ülkemizde de sevilerek kullanılmaktadır. Metal her şeyden önce ahşaba göre daha uygun fiyatlıdır. Bu nedenle, birçok kişi veya firma tarafından tercih edilmektedir. Özellikle metal aksamı olan modeller son yıllarda tercih edilmektedir. Metal malzeme ile hazırlanan fileli koltuk, yönetici koltukları, toplantı koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, misafir koltukları ve konferans koltukları modellerini tercih edebilirsiniz. Metal malzeme paslanır şeklinde bir çekinceniz olmamalıdır. Özellikle son yıllarda kullanılan özel bazı kaplamalar ve krom malzemeler paslanma veya çürüme giti etkileri ortadan kaldırmaktadır. Bu nedenle, metal detayları olan modelleri zevkle ve uygun fiyatlarıyla alabilir ve uzun süre de kullanabilirsiniz. Bu anlamda, birçok marka seçeneği bulunmakla birlikte, markamızın modellerine göz atmanızı önermekteyiz.
Markamız, işyerleri için geniş özelliklere ve seçeneklere sahip şekilde, fileli koltuk, yönetici koltukları, toplantı koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, misafir koltukları ve konferans koltukları tasarlamaktadır. Üretimlerimiz her sezon, sezonun beğenilen model ve çizgileri dikkate alınarak yenilenmektedir. Bu nedenle, hem klasik modellerin hem de modern çizgilere sahip modellerin yer aldığımızı koleksiyonlarımızı mutlaka incelemelisiniz. Metal malzeme modellerin sırt bölümlerinde, ayak ve kol bölümlerinde kullanılmaktadır. Diğer alanlarda, sırt ve oturma kısımlarında genellikle poliüretan malzeme ile hazırlanan yumuşak doku üzerine deri veya kumaş kaplama kullanılmaktadır. Farklı metal kullanım ile oldukça  özel tasarımların yaratıldığını söylemek yanlış olmaz.

Fileli koltuk modellerinde ve diğer yönetici koltukları modellerinde metal malzeme kullanılması oldukça kolaylık sağlamaktadır. Modellerin ayak kısımlarında metal malzeme kullanılmaktadır. Bu şekilde, koltukların dönme özellikleri daha iyi ayarlanmaktadır. 360 derece dönme özelliği olan koltuklar gün içinde rahat hareket imkanı sağlamaktadır. Kol kısımları metal olan modelleri de seçebilirsiniz. Koltukların yine metal aksamı sayesinde kırılmadan rahatlıkla sağa sola hareket etmesi de mümkün olmaktadır. Aynı durum toplantı koltukları için de geçerlidir. Özellikle döner ve hareketli ayaklı toplantı koltukları için metal malzeme ile hazırlanan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Plastik ayak olan modeller de seçilebilir fakat metal her zaman daha dayanıklı ve kaliteli bir etki uyandırmaktadır.


İşyerlerinde toplantı koltuklarında uzun süre oturulması, üstelik hareketsiz şekilde oturulması gerekmektedir. Bu nedenle, modellerin sağlam ve rahat olması çok önemlidir. Bu anlamda, bel ve boyun bölgenize zarar vermeyecek omurga dostu koltukların seçilmesi çok önemlidir. Bu konuya mutlaka dikkat etmelisiniz. Hem sizin, hem de çalışanlarınızın sağlığını düşünmelisiniz. Poliüretan minderli koltuk ve sandalyelerin metal, ahşap veya plastik detaylı olanlarını markamızdan seçebilirsiniz. Markamıza metal malzeme olarak en kaliteli seçenekler kullanılmaktadır. Bu nedenle, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Asla metal bölümlerde çizilme veya boyanın çıkması gibi bir durum yaşanmaz. Paslanmaz olduğunu da kesinlikle belirtmek gerekir. Uygun fiyatlarımız da üreticiden tüketiciye direk şekilde satış yapmamızın bir sonucudur.
Toplantı koltukları ve yönetici koltukları anlamında, fileli koltukların revaçta olduğunu belirtmek gerekir. Bu modellerin sırt kısmında özel bir file malzeme kullanılmaktadır. Bu şekilde, vücudun hava alması sağlanmaktadır. Öte yandan, ergonomik yapısı omurga ile dost bir model olmasını sağlamaktadır. Asla bel ağrısı gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Bu nedenle, rahat şekilde modelleri kullanabilirsiniz. Fileli modellerin metal malzeme ile hazırlanan çeşitlerini bulabilirsiniz. Birçok renk ve desen seçeneklerinden yararlanmanız da mümkündür. Deri ve kumaş kaplama malzemelerde geniş renk ve desen seçeneklerimiz bulunmaktadır. An ve klasik renklerin yanında, birçok canlı renk seçeneklerinden yararlanmanız da mümkündür. İsterseniz canlı pastel tonları seçebilirsiniz. Zevklerinize ve dekorasyonunuza uyumlu seçimleri yapabilirsiniz.

Metal aksam modellerin ayak kısımlarının oturanın boyuna göre ayarlaması noktasında da plastik malzemeye göre daha kullanışlıdır. Bu şekilde, sandalye veya koltuğunuzu boyunuza göre kolayca ayarlayabilirsiniz. Susbansiyonlu bu modellerin özel bir metal mandalı bulunmaktadır. Bu mandalı kullanarak ayarlama yapabilirsiniz. Misafir koltukları modellerinde de her zaman metal malzeme ile hazırlanan çeşitleri seçmeniz mümkündür. Metal sandalye olarak, işyerinize uygun misafir koltukları alabilirsiniz. Bekleme koltukları ve sandalyeleri ilk etki için çok önemlidir. Bunları seçerken de metal detayları olanları seçmeniz mümkündür. Metal ayaklar ve kol kısımları kullanılmaktadır. Modellerin ahşap modellere oranla daha hafif olduğunu söylemek gerekir. Bunun yanında, modern bir etki de uyanmaktadır.

Genel anlamda, çok ağır şekilde klasik detaylarda dekore edilmemiş işyerlerinde metal detayları olan modellerin seçilmesi daha uygun olacaktır. Özellikle dinamik işlerin yapıldığı çalışma alanlarında ise bunun yanında renklerinde canlı şekilde seçilmesi uygun olacaktır. Buna bankaları, reklam şirketlerini örnek göstermek mümkündür. Öte yandan, yapıları gereği işyerlerine her gün birçok insan girip çıkmaktadır. Bu nedenle, dayanıklı, kolayca yıpranmayan ve leke tutmayan modellerin seçilmesi, de önemlidir. Modellerimiz hem deri, hem de kumaş olarak kesinlikle leke tutmaz. Bu anlamda, son derece hijyenik bir kullanım sağlar. Öte yandan, metal malzeme ile hazırlana modeller hafiftir. Kolayca taşınabilir ve son derece dayanıklıdır. En yüksek ağırlıkları bile taşıyabilecek şekilde tasarlanmıştır.


Modellerimizde krom veya flanş ayaklar kullanılmaktadır. Bunlar metal üzerine kaplama şeklinde hazırlanmaktadır. Krom kaplamalar kesinlikle kararma yapmamaktadır. Paslanma veya sararma ya da renk atması gibi özellikleri de kesinlikle bulunmamaktadır. Bu nedenle, uzun yıllar içiniz rahat şekilde kullanabilirsiniz. Öte yandan, metal aksamların temizlenmesi de son derece kolaydır. Özel bir malzeme kullanmanıza kesinlikle gerek yoktur. Modellerimizin her birinin özenle çizildiğini ve hazırlandığını belirtmemiz mümkündür. Bu nedenle, çalışma alanlarında zevkle kullanacağınız modellerimizi mutlaka incelemelisiniz. Bu nedenle, koleksiyonlarımızı özenle inceleyin ve fiyatlarımızı da kesinlikle gözden geçirin.

Çalışma alanlarında dekorasyon ürünlerinin ve özellikle mobilyaların alınmasına son derece dikkat edilmelidir. Hem gelen müşterilerin, hem sizin, hem de çalışanların kaliteli şekilde çalışması veya ağırlanması için mobilyalar son derece önemlidir. Bu nedenle, ergonomik, beden yapısına zarar vermeyen modellerin seçilmesine dikkat etmek gerekmektedir. Sırt ve bel bölgenizi zorlamayacak, rahat etmenizi sağlayacak modelleri özenle seçmelisiniz. Bunun yanında, elbette modellerin şık olması da önemlidir. Bu özellikleri her markada bulmanız zor olabilir. Markaların kalitesi yükseldikçe fiyat aralıkları da ona göre yükselmektedir. Oysa markamızda direk satış yapmamız sayesinde, piyasa rakamlarının çok altında fiyatlara satış sağlanmaktadır. Bu nedenle, bütçenizi zorlamadan markamızdan alım yapmanız mümkündür. Bu durum, müşterilerimizin alışverişlerimizden oldukça memnun kalmasını sağlamaktadır. Kesinlikle siz de memnu kalacaksınız.

Birbirinden kaliteli marka ve modellerimize sitemizden ulaşabilirsiniz. İsterseniz size özel siparişler verebileceğinizi de unutmayın. Hem renk, hem de desen seçeneklerinde siparişlerinizi hazırlamaktayız. Bazı özel mobilyalar için siparişler vermeniz de mümkündür. Yönetici koltuklarından, tekli veya çiftli kanepelere kadar işyerinde aradığınız tüm mobilyaları markamız modellerinden seçebilirsiniz. Dekorasyon ve doğru mobilya kullanımları anlamında, size yardımcı olacağımızı da söylemek isteriz. Bu şekilde en doğru seçimleri yapabilirsiniz. Siparişleriniz bir hafta gibi kısa sürede size hazırlanmakta ve ulaşmaktadır. En özel şekilde teslimatlarınız sağlanacaktır. Gecikme yaşanmaz. Hasar veya hatalı gönderim durumları yaşanmaz, yaşanması durumunda ise mağduriyetiniz hemen giderilecektir.

Mobilyalarımız Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Üretim tesislerimizde en yüksek özellikleri kullanmaktayız. ISO ve TSE standartlarına uygun şekilde, en yüksek kalite özelliklerine sahip olarak modellerin üretimleri yapılmaktadır. Bu nedenle, modellerimizi uzun yıllar sağlıklı ve güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Hemen sitemize tıklayın. Size en uygun  büro mobilyalarımızı inceleyin. Fileli koltuk, yönetici koltukları, toplantı koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, misafir koltukları ve konferans koltukları anlamında en özel modelleri markamızdan bulacağınızdan emin olun. Kaliteli ve uygun fiyatlı seçimler yapmak istiyorsanız, doğru tercih markamız olacaktır. Bu nedenle, ülkemizin her yerinden birçok müşterimiz uzun yıllardır bizimle çalışmaktadır. Her anlamda size memnun kalacağınız çözümler üretmekteyiz. Hemen tıklayın ve mobilyalarımızın özelliklerini, modellerini, inceleyin. İşyerleriniz için en kaliteli çözümleri her sezon yenilediğimiz modellerimizde bulacaksınız.138 ürün listeleniyor..
Otel Sandalyesi Otel Sandalyesi
Alüminyum Sandalye Alüminyum Sandalye
Sandalye Sandalye
Metal Sandalye Metal Sandalye
Metal Sandalyeler Metal Sandalyeler
Sandalye Sandalye
Düğün Salonu Sandalyesi Düğün Salonu Sandalyesi
Sandalyeler Sandalyeler
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Ofis Kanepesi Renkleri Ofis Kanepesi Renkleri
 1.456 TL + KDV
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Büro Kanepesi Tekli Büro Kanepesi Tekli
 1.120 TL + KDV
Büro Sandalye Büro Sandalye
Lütfen sorunuz
Toplantı Koltuğu Toplantı Koltuğu
fileli sandalye toplantı koltukları fileli sandalye toplantı koltukları
 450 TL + KDV
Ahşap Sandalye Kahve Ahşap Sandalye Kahve
Lütfen sorunuz
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
İkili Bekleme Koltukları İkili Bekleme Koltukları
 1.440 TL + KDV
Toplantı Koltukları Fiyatları Toplantı Koltukları Fiyatları
Büro Toplantı Koltuğu Büro Toplantı Koltuğu
Toplantı Koltuğu Çeşitleri Toplantı Koltuğu Çeşitleri
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Ofis koltukları Ofis koltukları
Lütfen sorunuz
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
 1.260 TL + KDV
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 531 TL + KDV
En Ucuz Bekleme Koltuğu En Ucuz Bekleme Koltuğu
Tahta Sandalyeler Tahta Sandalyeler
Lütfen sorunuz
Yönetici Çalışma Koltuğu Yönetici Çalışma Koltuğu
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Çalışma Koltukları Siyah Çalışma Koltukları Siyah
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
 2.550 TL + KDV
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Lütfen sorunuz
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Toplantı Koltuğu Çeşitleri Toplantı Koltuğu Çeşitleri
ofis sandalyeleri ofis sandalyeleri
Lütfen sorunuz
fileli ofis sandalye modelleri fileli ofis sandalye modelleri
Çalışma Koltuğu Renkli Çalışma Koltuğu Renkli
ofis büro fileli koltuk ofis büro fileli koltuk
 243 TL + KDV
Misafir Koltukları Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Tekli Kanepe Tekli Kanepe
Lütfen sorunuz
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Kanepe Takımı Ofis Kanepe Takımı
Lütfen sorunuz
Lobi Bekleme Koltukları Lobi Bekleme Koltukları
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Bekleme Koltuğu Bekleme Koltuğu
Lütfen sorunuz
Toplantı Sandalyesi ahşap kollu ve ayaklı Toplantı Sandalyesi ahşap kollu ve ayaklı
 774 TL + KDV
Ofis yönetici koltuğu Ofis yönetici koltuğu
Düğün Salonu Sandalyesi Düğün Salonu Sandalyesi
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 630 TL + KDV
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Lütfen sorunuz
Büro Toplantı Sandalyesi Büro Toplantı Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 608 TL + KDV
Fileli koltuklar Fileli koltuklar
 500 TL + KDV
Toplantı Koltuğu Modelleri Toplantı Koltuğu Modelleri
Yeni Ofis Kanepesi Yeni Ofis Kanepesi
 2.160 TL + KDV
İkili Bekleme Koltuğu İkili Bekleme Koltuğu
Ofis sandalyesi fileli Ofis sandalyesi fileli
Lütfen sorunuz
Bel destekli ofis sandalyesi Bel destekli ofis sandalyesi
Bekleme koltuğu Bekleme koltuğu
 900 TL + KDV
Fileli Toplantı Koltuğu Fileli Toplantı Koltuğu
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
fileli koltuk fileli koltuk
 729 TL + KDV
Konferans Koltukları Konferans Koltukları
Ofis Sandalye Aksamları Ofis Sandalye Aksamları
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyesi İkea Ofis Sandalyesi İkea
Lütfen sorunuz
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Büro koltukları Büro koltukları
 1.125 TL + KDV
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Lütfen sorunuz
ofis koltuğu ofis koltuğu
 368 TL + KDV
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Renkli Konferans Koltuğu Renkli Konferans Koltuğu
Nazalli
Nazalli