Metal Sandalyeler

Metal Sandalyeler

Metal malzeme dekorasyon alanı başta olmak üzere, birçok alanda kullanılan, hem dayanıklı, hem de görsel açıdan etkili olan bir üründür. Metal aslında kullanımı çok uzun yıllara dayanmamaktadır. Dekorasyon dünyasında yüzyıllar boyunca ahşap malzeme ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Ahşap ağaçtan üretilen doğal bir malzemedir. Daha sonra, sanayinin gelişmesi ile metal malzemelerin şekilde alması ve kullanılması söz konusu olmuştur. Bugün metal hem dünyada, hem de ülkemizde ev ve ofis araçlarında özellikle mobilyalarda ve diğer dekorasyon ürünlerinde sık şekilde kullanılmaktadır. Dayanıklı olması ve modern görünümü de özellikle genç dekorasyon özelliklerini benimseyenler tarafından zevkle kullanılmaktadır. Bu nedenle, dinamik bir görüntü için tercih edebilirsiniz.

Metal sandalyeler ve koltuklar ülkemizde de sevilerek kullanılmaktadır. Metal her şeyden önce ahşaba göre daha uygun fiyatlıdır. Bu nedenle, birçok kişi veya firma tarafından tercih edilmektedir. Özellikle metal aksamı olan modeller son yıllarda tercih edilmektedir. Metal malzeme ile hazırlanan fileli koltuk, yönetici koltukları, toplantı koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, misafir koltukları ve konferans koltukları modellerini tercih edebilirsiniz. Metal malzeme paslanır şeklinde bir çekinceniz olmamalıdır. Özellikle son yıllarda kullanılan özel bazı kaplamalar ve krom malzemeler paslanma veya çürüme giti etkileri ortadan kaldırmaktadır. Bu nedenle, metal detayları olan modelleri zevkle ve uygun fiyatlarıyla alabilir ve uzun süre de kullanabilirsiniz. Bu anlamda, birçok marka seçeneği bulunmakla birlikte, markamızın modellerine göz atmanızı önermekteyiz.
Markamız, işyerleri için geniş özelliklere ve seçeneklere sahip şekilde, fileli koltuk, yönetici koltukları, toplantı koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, misafir koltukları ve konferans koltukları tasarlamaktadır. Üretimlerimiz her sezon, sezonun beğenilen model ve çizgileri dikkate alınarak yenilenmektedir. Bu nedenle, hem klasik modellerin hem de modern çizgilere sahip modellerin yer aldığımızı koleksiyonlarımızı mutlaka incelemelisiniz. Metal malzeme modellerin sırt bölümlerinde, ayak ve kol bölümlerinde kullanılmaktadır. Diğer alanlarda, sırt ve oturma kısımlarında genellikle poliüretan malzeme ile hazırlanan yumuşak doku üzerine deri veya kumaş kaplama kullanılmaktadır. Farklı metal kullanım ile oldukça  özel tasarımların yaratıldığını söylemek yanlış olmaz.

Fileli koltuk modellerinde ve diğer yönetici koltukları modellerinde metal malzeme kullanılması oldukça kolaylık sağlamaktadır. Modellerin ayak kısımlarında metal malzeme kullanılmaktadır. Bu şekilde, koltukların dönme özellikleri daha iyi ayarlanmaktadır. 360 derece dönme özelliği olan koltuklar gün içinde rahat hareket imkanı sağlamaktadır. Kol kısımları metal olan modelleri de seçebilirsiniz. Koltukların yine metal aksamı sayesinde kırılmadan rahatlıkla sağa sola hareket etmesi de mümkün olmaktadır. Aynı durum toplantı koltukları için de geçerlidir. Özellikle döner ve hareketli ayaklı toplantı koltukları için metal malzeme ile hazırlanan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Plastik ayak olan modeller de seçilebilir fakat metal her zaman daha dayanıklı ve kaliteli bir etki uyandırmaktadır.


İşyerlerinde toplantı koltuklarında uzun süre oturulması, üstelik hareketsiz şekilde oturulması gerekmektedir. Bu nedenle, modellerin sağlam ve rahat olması çok önemlidir. Bu anlamda, bel ve boyun bölgenize zarar vermeyecek omurga dostu koltukların seçilmesi çok önemlidir. Bu konuya mutlaka dikkat etmelisiniz. Hem sizin, hem de çalışanlarınızın sağlığını düşünmelisiniz. Poliüretan minderli koltuk ve sandalyelerin metal, ahşap veya plastik detaylı olanlarını markamızdan seçebilirsiniz. Markamıza metal malzeme olarak en kaliteli seçenekler kullanılmaktadır. Bu nedenle, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Asla metal bölümlerde çizilme veya boyanın çıkması gibi bir durum yaşanmaz. Paslanmaz olduğunu da kesinlikle belirtmek gerekir. Uygun fiyatlarımız da üreticiden tüketiciye direk şekilde satış yapmamızın bir sonucudur.
Toplantı koltukları ve yönetici koltukları anlamında, fileli koltukların revaçta olduğunu belirtmek gerekir. Bu modellerin sırt kısmında özel bir file malzeme kullanılmaktadır. Bu şekilde, vücudun hava alması sağlanmaktadır. Öte yandan, ergonomik yapısı omurga ile dost bir model olmasını sağlamaktadır. Asla bel ağrısı gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Bu nedenle, rahat şekilde modelleri kullanabilirsiniz. Fileli modellerin metal malzeme ile hazırlanan çeşitlerini bulabilirsiniz. Birçok renk ve desen seçeneklerinden yararlanmanız da mümkündür. Deri ve kumaş kaplama malzemelerde geniş renk ve desen seçeneklerimiz bulunmaktadır. An ve klasik renklerin yanında, birçok canlı renk seçeneklerinden yararlanmanız da mümkündür. İsterseniz canlı pastel tonları seçebilirsiniz. Zevklerinize ve dekorasyonunuza uyumlu seçimleri yapabilirsiniz.

Metal aksam modellerin ayak kısımlarının oturanın boyuna göre ayarlaması noktasında da plastik malzemeye göre daha kullanışlıdır. Bu şekilde, sandalye veya koltuğunuzu boyunuza göre kolayca ayarlayabilirsiniz. Susbansiyonlu bu modellerin özel bir metal mandalı bulunmaktadır. Bu mandalı kullanarak ayarlama yapabilirsiniz. Misafir koltukları modellerinde de her zaman metal malzeme ile hazırlanan çeşitleri seçmeniz mümkündür. Metal sandalye olarak, işyerinize uygun misafir koltukları alabilirsiniz. Bekleme koltukları ve sandalyeleri ilk etki için çok önemlidir. Bunları seçerken de metal detayları olanları seçmeniz mümkündür. Metal ayaklar ve kol kısımları kullanılmaktadır. Modellerin ahşap modellere oranla daha hafif olduğunu söylemek gerekir. Bunun yanında, modern bir etki de uyanmaktadır.

Genel anlamda, çok ağır şekilde klasik detaylarda dekore edilmemiş işyerlerinde metal detayları olan modellerin seçilmesi daha uygun olacaktır. Özellikle dinamik işlerin yapıldığı çalışma alanlarında ise bunun yanında renklerinde canlı şekilde seçilmesi uygun olacaktır. Buna bankaları, reklam şirketlerini örnek göstermek mümkündür. Öte yandan, yapıları gereği işyerlerine her gün birçok insan girip çıkmaktadır. Bu nedenle, dayanıklı, kolayca yıpranmayan ve leke tutmayan modellerin seçilmesi, de önemlidir. Modellerimiz hem deri, hem de kumaş olarak kesinlikle leke tutmaz. Bu anlamda, son derece hijyenik bir kullanım sağlar. Öte yandan, metal malzeme ile hazırlana modeller hafiftir. Kolayca taşınabilir ve son derece dayanıklıdır. En yüksek ağırlıkları bile taşıyabilecek şekilde tasarlanmıştır.


Modellerimizde krom veya flanş ayaklar kullanılmaktadır. Bunlar metal üzerine kaplama şeklinde hazırlanmaktadır. Krom kaplamalar kesinlikle kararma yapmamaktadır. Paslanma veya sararma ya da renk atması gibi özellikleri de kesinlikle bulunmamaktadır. Bu nedenle, uzun yıllar içiniz rahat şekilde kullanabilirsiniz. Öte yandan, metal aksamların temizlenmesi de son derece kolaydır. Özel bir malzeme kullanmanıza kesinlikle gerek yoktur. Modellerimizin her birinin özenle çizildiğini ve hazırlandığını belirtmemiz mümkündür. Bu nedenle, çalışma alanlarında zevkle kullanacağınız modellerimizi mutlaka incelemelisiniz. Bu nedenle, koleksiyonlarımızı özenle inceleyin ve fiyatlarımızı da kesinlikle gözden geçirin.

Çalışma alanlarında dekorasyon ürünlerinin ve özellikle mobilyaların alınmasına son derece dikkat edilmelidir. Hem gelen müşterilerin, hem sizin, hem de çalışanların kaliteli şekilde çalışması veya ağırlanması için mobilyalar son derece önemlidir. Bu nedenle, ergonomik, beden yapısına zarar vermeyen modellerin seçilmesine dikkat etmek gerekmektedir. Sırt ve bel bölgenizi zorlamayacak, rahat etmenizi sağlayacak modelleri özenle seçmelisiniz. Bunun yanında, elbette modellerin şık olması da önemlidir. Bu özellikleri her markada bulmanız zor olabilir. Markaların kalitesi yükseldikçe fiyat aralıkları da ona göre yükselmektedir. Oysa markamızda direk satış yapmamız sayesinde, piyasa rakamlarının çok altında fiyatlara satış sağlanmaktadır. Bu nedenle, bütçenizi zorlamadan markamızdan alım yapmanız mümkündür. Bu durum, müşterilerimizin alışverişlerimizden oldukça memnun kalmasını sağlamaktadır. Kesinlikle siz de memnu kalacaksınız.

Birbirinden kaliteli marka ve modellerimize sitemizden ulaşabilirsiniz. İsterseniz size özel siparişler verebileceğinizi de unutmayın. Hem renk, hem de desen seçeneklerinde siparişlerinizi hazırlamaktayız. Bazı özel mobilyalar için siparişler vermeniz de mümkündür. Yönetici koltuklarından, tekli veya çiftli kanepelere kadar işyerinde aradığınız tüm mobilyaları markamız modellerinden seçebilirsiniz. Dekorasyon ve doğru mobilya kullanımları anlamında, size yardımcı olacağımızı da söylemek isteriz. Bu şekilde en doğru seçimleri yapabilirsiniz. Siparişleriniz bir hafta gibi kısa sürede size hazırlanmakta ve ulaşmaktadır. En özel şekilde teslimatlarınız sağlanacaktır. Gecikme yaşanmaz. Hasar veya hatalı gönderim durumları yaşanmaz, yaşanması durumunda ise mağduriyetiniz hemen giderilecektir.

Mobilyalarımız Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Üretim tesislerimizde en yüksek özellikleri kullanmaktayız. ISO ve TSE standartlarına uygun şekilde, en yüksek kalite özelliklerine sahip olarak modellerin üretimleri yapılmaktadır. Bu nedenle, modellerimizi uzun yıllar sağlıklı ve güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Hemen sitemize tıklayın. Size en uygun  büro mobilyalarımızı inceleyin. Fileli koltuk, yönetici koltukları, toplantı koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, misafir koltukları ve konferans koltukları anlamında en özel modelleri markamızdan bulacağınızdan emin olun. Kaliteli ve uygun fiyatlı seçimler yapmak istiyorsanız, doğru tercih markamız olacaktır. Bu nedenle, ülkemizin her yerinden birçok müşterimiz uzun yıllardır bizimle çalışmaktadır. Her anlamda size memnun kalacağınız çözümler üretmekteyiz. Hemen tıklayın ve mobilyalarımızın özelliklerini, modellerini, inceleyin. İşyerleriniz için en kaliteli çözümleri her sezon yenilediğimiz modellerimizde bulacaksınız.138 ürün listeleniyor..
Otel Sandalyesi Otel Sandalyesi
Alüminyum Sandalye Alüminyum Sandalye
Sandalye Sandalye
Lütfen sorunuz
Metal Sandalye Metal Sandalye
Lütfen sorunuz
Metal Sandalyeler Metal Sandalyeler
Lütfen sorunuz
Sandalye Sandalye
Lütfen sorunuz
Düğün Salonu Sandalyesi Düğün Salonu Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Sandalyeler Sandalyeler
Lütfen sorunuz
Krom Ayaklı Kolsuz Toplantı ve Çalışma Koltuğu Neva Krom Ayaklı Kolsuz Toplantı ve Çalışma Koltuğu Neva
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Fileli Yönetici Koltuğu Tiffany Multitilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu Tiffany Multitilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Bekleme ve Misafir Koltuğu Alya Flanş Ayaklı Bekleme ve Misafir Koltuğu Alya Flanş Ayaklı
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
 0 TL + KDV
Bekleme Koltuk Takımı Bekleme Koltuk Takımı
Lütfen sorunuz
Üçlü Ofis Kanepesi Otel Lobi Koltuğu Borelli Üçlü Ofis Kanepesi Otel Lobi Koltuğu Borelli
ofis yönetici sandalyesi Relax fileli koltuk ofis yönetici sandalyesi Relax fileli koltuk
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Nakışlı İkili Ofis Kanepesi Sedia Nakışlı İkili Ofis Kanepesi Sedia
Konferans Koltuğu Modelleri Konferans Koltuğu Modelleri
Üçlü Ofis Kanepesi Otel Lobi Koltuğu Zoom Üçlü Ofis Kanepesi Otel Lobi Koltuğu Zoom
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Döşeme Kollu İkili Bekleme ve Misafir Koltuğu Mini Döşeme Kollu İkili Bekleme ve Misafir Koltuğu Mini
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Panel Dörtlü Amfi Sırası (Orta Modül) Panel Dörtlü Amfi Sırası (Orta Modül)
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Lütfen sorunuz
Büro Kanepesi Tekli Büro Kanepesi Tekli
 0 TL + KDV
Büro Mobilyası Büro Mobilyası
 0 TL + KDV
Büro Koltuk Büro Koltuk
Lütfen sorunuz
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Adore Bekleme Koltukları Adore Bekleme Koltukları
Zümrüt Uzun Ahşap Kol Döşemeli Konferans Koltuğu Zümrüt Uzun Ahşap Kol Döşemeli Konferans Koltuğu
Toplantı Koltuğu Desenleri Toplantı Koltuğu Desenleri
Ofis Sandalyesi Başlıklı Ofis Sandalyesi Başlıklı
Ofis bekleme Sandalyesi Ofis bekleme Sandalyesi
Kuaför Bekleme Koltukları Kuaför Bekleme Koltukları
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyesi en ucuz Ofis Sandalyesi en ucuz
Lütfen sorunuz
Ofis Bekleme Sandalyesi Seyga Beyaz Plastik Gövdeli Krom Boru Ayaklı Ofis Bekleme Sandalyesi Seyga Beyaz Plastik Gövdeli Krom Boru Ayaklı
Ofis Toplantı Koltuğu hera ofis sandalyesi Ofis Toplantı Koltuğu hera ofis sandalyesi
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
 0 TL + KDV
Çalışma Koltuğu Çalışma Koltuğu
 0 TL + KDV
Müşteri Bekleme Sandalyesi Müşteri Bekleme Sandalyesi
Martin Kapalı Kollu Seminer Koltuğu Martin Kapalı Kollu Seminer Koltuğu
Toplantı Koltuğu Comfort Plus Alüminyum Ayaklı Multitilt Mekanizmalı CMF-31 Toplantı Koltuğu Comfort Plus Alüminyum Ayaklı Multitilt Mekanizmalı CMF-31
İkili Misafir Sandalyesi İkili Misafir Sandalyesi
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Tiffany Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Toplantı ve Çalışma Koltuğu Tiffany Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Katlanabilir Ahşap Şezlong Katlanabilir Ahşap Şezlong
Berber Bekleme Koltukları Berber Bekleme Koltukları
Üçlü Ofis Kanepesi Otel Lobi Koltuğu Rubena Üçlü Ofis Kanepesi Otel Lobi Koltuğu Rubena
Torna Ayaklı Bekleme Koltuğu Solid Plus Torna Ayaklı Bekleme Koltuğu Solid Plus
Tiyatro Koltukları Tiyatro Koltukları
Lütfen sorunuz
İkili Ofis Kanepesi Ferre İkili Ofis Kanepesi Ferre
Toplantı Koltuğu Çeşitleri Toplantı Koltuğu Çeşitleri
Ofis sandalyeleri Ofis sandalyeleri
 0 TL + KDV
Ofis büro misafir sandalyesi Ofis büro misafir sandalyesi
Moss Tekli Ofis ve Lobi Kanepesi Moss Moss Tekli Ofis ve Lobi Kanepesi Moss
Krom Dörtlü Boru Ayaklı Döşemeli Bekleme Koltuğu Siyah Solid Krom Dörtlü Boru Ayaklı Döşemeli Bekleme Koltuğu Siyah Solid
Martin Poliüretan Yazı Tablalı Konferans Koltuğu Martin Poliüretan Yazı Tablalı Konferans Koltuğu
Ofis Sandalyesi başlıklı Ofis Sandalyesi başlıklı
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Üçlü Ofis Kanepesi Rose Otel Koltuğu Lobi Koltuğu Üçlü Ofis Kanepesi Rose Otel Koltuğu Lobi Koltuğu
Kollu Toplantı Sandalyesi Kollu Toplantı Sandalyesi
Tonet Döşemeli Cafe Sandalyesi Tonet Döşemeli Cafe Sandalyesi
Kumaş Bekleme Koltuğu Kumaş Bekleme Koltuğu
Sehpalar Sehpalar
Lütfen sorunuz
Martin Komple Döşemeli Konferans Koltuğu Martin Komple Döşemeli Konferans Koltuğu
Toplantı Koltuğu Porto Multi Tilt Mekanizmalı Döşeme Kollu Alüminyum Ayaklı Toplantı Koltuğu Porto Multi Tilt Mekanizmalı Döşeme Kollu Alüminyum Ayaklı
Ofis Büro Kanepeleri Ofis Büro Kanepeleri
Ahşap Ayaklı Tekli Ofis Kanepesi Penta Ahşap Ayaklı Tekli Ofis Kanepesi Penta
Ofis Bekleme Sandalyesi Dalmi Boyalı Ayaklı ve Kollu Siyah Plastik Gövde Ofis Bekleme Sandalyesi Dalmi Boyalı Ayaklı ve Kollu Siyah Plastik Gövde
Shark Uzun Ahşap Kol Konferans Koltuğu Shark Uzun Ahşap Kol Konferans Koltuğu
Otel sandalyeleri Otel sandalyeleri
Ofis sandalyesi fiyatları Ofis sandalyesi fiyatları
Ahşap Kolçak ve Yıldız Ayaklı Yönetici Koltuğu - Land Ahşap Kolçak ve Yıldız Ayaklı Yönetici Koltuğu - Land
Bilgisayar Sandalyesi Bilgisayar Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Alüminyum Yıldız Ayaklı Toplantı Koltuğu - Ermes Alüminyum Yıldız Ayaklı Toplantı Koltuğu - Ermes
Nazalli
Nazalli