Ofis Kanepeleri

Ofis Kanepeleri

Ofis denilince akla gelen ilk şey ofis koltukları, ofis kanepeleri olarak ön plana çıkmaktadır. Ofis kanepeleri konusunda uzmanlaşmış, farklı dizaynları ile göz alıcı tasarımlar üreten firmamız müşteri memnuniyet esaslı olarak çalışmalarını yürütmektedir. Ofis içerisinde yöneticiler ve çalışanlar dışında en önemli konuklar da; iş ortakları, müşteriler ve misafirlerdir. Sizleri ofisinizde ziyarete gelenleri en iyi şekilde ağırlamak için farklı ofis kanepeleri ile sitemizde tanışabilirsiniz. Ürünlerimizi incelemek ve farklı tasarımlarımızı görmek için sizleri web sitemize ve 800’e yakın bayiimize ziyaret etmenizi bekleriz. Ofisinize gelenleri en iyi şekilde ağırlamak ve ofis içi dizaynınız ile göz kamaştırmak istiyorsanız sizle de son tasarımlarımız ile tanışmalısınız. Ofisten içeri giren bir misafir veya bir müşteri öncelikli olarak bu tasarımları görünce gözünde şirketiniz hakkında çok iyi yorumlar elde etmiş olacaksınız. Bunun yanı sıra tasarımlarımızın farklılığı ile onları şaşırtacak ve kendilerine değer verdiğinizi hissettirebileceksiniz. Sonuç olarak ofis de çok önemli bir yaşam alanıdır. Bu yaşam alanlarında günümüzün yarısından fazlasını geçirmekteyiz. Bu nedenle her zaman çok daha rahat ve her zaman çok daha tarz bir ofis elde etmek istemez misiniz? Gelen konuklarınızı, iş ortaklarınızı ve misafirlerinizi rahat ettirip mutlu etmek istemez misiniz? Fark yaratıp sitilinizi ofisinize yansıtmak, farklı olduğunuzu gösterip tarzınızı yansıtmak istemez misiniz? Bu sorulara cevabınız evet ise sizleri de sitemizi incelemeye bekliyoruz. Tüm farklı tasarımlarımız ve dizaynlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Geniş bir alanda üretim sahasına sahip olduğumuz için farklı tasarımları uzman ekiplerimiz ve alanında zirvede olan tasarımcılarımız ile dizayn etmekteyiz. Bu nedenle modellerimiz arasında beğendiğiniz ürünü istediğiniz renk ve istediğiniz kumaşta döşeyebilmekte ve sizin zevkinize göre hazırlayabilmekteyiz. Adresinize en kısa sürede hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz. Ayrıca tüm soru ve sorununuzda da sizlerin yanınızda olmaktan da gurur duymaktayız. Sadece ürün taraması işlemlerinizde değil aynı zamanda ürünü teslim alma ve kullanma esnalarında da sizlere en kaliteli hizmeti ve teknik desteği vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin şirketlerinin geleceklerinde eğer bizim de bir payımız olacaksa bundan da onur duyarız.
    

Şirketlerdeki ofis koltukları ve ofis mobilyaları bir şirketin kıyafetidir. Nasıl ki iyi görünmek ve tarzımızı göstermek için kılık kıyafetimize özen gösteriyorsak şirketlerin dikkat çekmesi ve kaliteli görünmesi için de ofis kanepelerine ve mobilyalarına özen göstermeliyiz. Böylece gelen konuklarımız konforlu ve kaliteli ofis kanepelerinde oturmanın keyfini sürecek, kendilerini değerli hissettirdiğiniz için de şirketiniz hakkında olumlu düşüncelere sahip olabileceklerdir. Ofis kanepelerimiz tekli, 2’li ve 3’lü seçenekler olarak sizlerin alanlarınıza göre tasarlanmaktadır. İstediğiniz ölçü ve ofis alanlarınıza göre de uygun olan ofis mobilyaları sizlerin beğenisine sunulmaktadır. İstediğiniz tarzı yansıtabilmek ve ofisinizin alanına sığacak bir şekilde tasarlatmak için doğru adrestesiniz. Klasik ofis mobilyalarından sıkılanlar, farklılık arayanlar için tasarımlarımız bire birdir. Böylelikle farklı olduğunuzu daha kapıdan içeri girer girmez fark edecekler ve sizler hakkında olumlu izlenimler elde etmiş olacaklar. Evlerimize gelen konuklarımızı nasıl iyi ağırlamak istiyorsak aynı şekilde ofislerimize gelen konuklarımızı da iş ahlakı ve misafirperverlik gereği iyi ağırlamalıyız. Klasik, sıradan bilinen deri ofis koltuklarından sıkılanlar ve yeni ofis kuranlar için farklı tasarımlarımız mevcuttur. Böylece gelen herkes sizin tarzınız, kaliteniz ve zengin görünümünüze hayran kalacaktır. Ofis kanepelerimiz Türk Standartları Enstitüsü (TSE)2Den 3 yıl garantili olarak sizlere teslim edilmektedir. Aynı zamanda ISO 9001 ve ISO 14000 kalite belgeleri ile de kalitemizi taçlandırmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Sizlere her zaman daha kalitelisini daha uygun fiyata sunmaktayız. Fiyatlarımızı ve kalitemizi karşılaştırırsanız piyasadaki benzerlerimize göre ne kadar büyük bir fark yarattığımızı da görmeniz mümkünüdür. Kaliteyi ucuza almak isteyenler için doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Sizlere en kaliteli en farklı ürünleri her zaman piyasadakilere göre en cazip indirimler ile sunmanın mutluluğunu hissetmekteyiz. Ayrıca ofis kanepelerimizde toplu alışveriş yaptığınızda sizlere cazip indirimler de sunmaktayız. Bu indirimler ile tüm ofis mobilyalarınızı ofis kanepelerinizi bizden alarak tam bir takım yapabilir tek bir standartta ofislerinizi donatabilirsiniz. Ayrıca tüm ofis kanepelerinizi aynı boylarda aynı renklerde aynı kumaşlarda almak zorunda da değilsiniz. Eğer istiyorsanız farklı desen ve renklerde tekli 2’li ve 3’lü olarak ofis kanepelerimizi tercih edebilirsiniz. Renk konusunda ve desen konusunda da sizleri özgür bırakıyoruz. Hayalinizdeki ofis yaşam alanlarını sizlere sunmaktayız. İstediğiniz renkler ve desenlerde ofis mobilyalarını ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmaktadır.
    

Mobilyalarımızı incelediğimizde ne kadar farklı ne kadar benzersiz olduğunu göreceksiniz. Böylelikle rakiplerimiz arasından sıyrılıp farklı olduğumuzu da anlayabilirsiniz. Ofislerin iç tasarımları en az markaları kadar büyük bir önem teşkil etmektedir. Bunun nedeni de dış görünümün şirketin kalitesini gösteriyor olmasıdır. Gelenlerin konforu ve gelen konuklarınızın beğenisi için bizim ofis kanepelerimizi tercih edebilirsiniz. Klasik görünümden vazgeçemeyenler için bilindiği gibi özellikle deri koltuklar ve kanepeler göz doldurmaktadır. Bu koltukların deri olması neredeyse bir gelenek haline gelmiştir. Daha ağır bir görünüm sağlayarak çok daha fazla klas bir görünüm sağlamaktadır. Özellikle de derinin ahşapla uyumu da paha biçilemez bir görünüm sağlamaktadır. Bu görünüm ile siz de göz alıcı bir ofise sahip olabilirsiniz. Mobilyaların farklılıkları, modellerin kendilerine has özellikleri ile dikkat çekmesi de ayrı bir özelliktir. Son dönemlerde fileli ofis koltukları da ön plana çıkmaktadır. Ayrıca metal ayakları ile de klasiklikten çıkıp modern bir görünüm elde edebilmek mümkündür. Mobilyalarımız geniş bir sahada İstanbul’da üretilmekte ve Türkiye’deki 800’den fazla şubemize gönderilmektedir. Aynı zamanda yurt dışına da açılan şirketimiz sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.
    

Sizler için en iyisini tasarlayıp en farklısını dizayn etmeyi kendimize hedef olarak belirlemiş bulunmaktayız. Bu hedef doğrultusunda ilerlerken tüm dünya modasını ve teknolojilerini de takip etmekteyiz. Bu esnada her zaman da sizlere en konforlu en kaliteli ofis kanepelerini üretmekteyiz. Böylece hem müşteri memnuniyeti hem de konforunu sağlamış olmaktayız. Çalışanlarımız oldukça titiz bir çalışma sunmaktadır. Asla kaliteden ödün vermeden en kaliteli malzemelerimiz ile ürünlerimizi üretmeye devam etmekteyiz. Ayrıca 15 yıl boyunca da yedek parça garantisi vermekteyiz. Bu garanti sayesinde sizlere daha uzun yıllar boyunca hizmet sunmaktayız. Sadece ürünlerimizi teslim alan müşterilerimiz değil aynı zamanda ofislerinize ziyarete gelenler de bu mobilyaları nerden temin ettiğinizi merak edeceklerdir. Biz şirket olarak konfor, kalite ve doğruluktan asla ödün vermeden müşteri memnuniyeti sağlamaktayız ve bu nedenle de çok sayıda müşterimiz bizi soranlara tavsiye etmektedir. Tüm Türkiye’de en fazla tercih edilen ofis mobilyacısı olmamız da işte bu güven esasından gelmektedir. Dekorasyon dergilerinde gördüğünüz ofislerden sizin de farkınız olmayacak. Marka değeriniz şık ofis dekorasyonlarınız sayesinde daha da artacak. Herkes sizin ofisinizde nasıl bir dizayn olduğundan bahsedecek.
  

 Siz de bu farklılıklardan yararlanmak istiyorsanız hiç beklemeden siz de bizimle irtibata geçebilirsiniz. İster web sitemizi inceleyin isterseniz de bayilerimizi gezin ve bizlere internetten bir tuş ile veya telefonla ulaşabilirsiniz. Satış destek elemanlarımız sizin soru ve tüm sorunlarınıza cevap vermek için hattın diğer ucunda beklemektedir. Kaliteli görünüm, konfor ve şıklık isteyenler, klasik görünüp aynı zamanda farklı görünmek isteyenler, modern çizgiler ile ofis mobilyalarınızı değiştirmek isteyenler… Ve çok daha fazlası için sizi sitemize veya şubelerimize bekliyoruz. Yönetici koltukları, ofis koltukları, misafir koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, çalışma koltukları, toplantı koltukları ve fileli koltuk kategorilerimiz ile de sizlere hizmet vermekteyiz. Ofis denilen olgu bir bütünlük içermelidir. Bu nedenle tüm mobilyalarınızın tek bir elden çıkması ofisinizdeki istikrarınızın da büyük bir ispatıdır. Şirket olarak kariyerli, kaliteli ve farklı olduğunuzu siz de ispat etmek istiyorsanız ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak için daha fazla beklemeden bizimle irtibata geçin. Sizlere çok daha hızlı yardım edebilmemiz için telefon numaramızı tuşlamanız sizin için yeterli olacaktır.
    

Görevlerinde uzman satış destek elemanlarımız sizleri yönlendirecek ve yardımcı olacaklardır. Siz de farklı olmak, tarz olmak, sitil sahibi olmak istiyorsanız daha fazla beklemeden bizimle irtibata geçip şirketinizin ruhunu ofislerinize ofis kanepeleri ve ofis mobilyaları ile yansıtabilirsiniz. Herkes tarafından merak edilecek olan ofis kanepeleriniz ile siz de fark yaratın. Farklı olmak her zaman bir adım önde olmanızı sağlayacak en önemli kıstas olarak görülmekte olan önemli bir olgudur.

 138 ürün listeleniyor..
Ofis kanepeleri üçlü model Ofis kanepeleri üçlü model
Lütfen sorunuz
Ofis Büro Kanepeleri Ofis Büro Kanepeleri
Lütfen sorunuz
Ofis Büro Kanepesi Minimax İkili Kanepe Ofis Büro Kanepesi Minimax İkili Kanepe
Ofis ve büro kanepesi üçlü Ofis ve büro kanepesi üçlü
Ofis büro kanepesi elips Ofis büro kanepesi elips
 0 TL + KDV
Ofis kanepesi ikili Ofis kanepesi ikili
Tekli Ofis Kanepesi Ahşap Ayaklı Tekli Ofis Kanepesi Ahşap Ayaklı
Ofis Kanepesi Flap Ahşap Ayaklı Ofis Kanepesi Flap Ahşap Ayaklı
Tekli Ofis Kanepesi Metal Ayaklı Tekli Ofis Kanepesi Metal Ayaklı
Ofis Kanepeleri Modelleri Ofis Kanepeleri Modelleri
Ofis Kanepeleri Swan Ofis Kanepeleri Swan
 0 TL + KDV
Tekli Ofis Kanepesi Swna Tekli Ofis Kanepesi Swna
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
Lütfen sorunuz
İkili Ofis Kanepesi İkili Ofis Kanepesi
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 1.600 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 1.900 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 0 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 0 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 0 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 2.250 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 1.500 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 1.450 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 1.850 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 2.250 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 0 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
Lütfen sorunuz
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 2.550 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 1.760 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
Lütfen sorunuz
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
Lütfen sorunuz
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
Lütfen sorunuz
Tekli Ofis Kanepesi Lara Tekli Ofis Kanepesi Lara
 1.440 TL + KDV
Üçlü Ofis Kanepesi Lara Üçlü Ofis Kanepesi Lara
 2.450 TL + KDV
Tekli Ofis Kanepesi Riga Tekli Ofis Kanepesi Riga
İkili Ofis Kanepesi Riga İkili Ofis Kanepesi Riga
 1.100 TL + KDV
Tekli Ofis Kanepesi Alexa Tekli Ofis Kanepesi Alexa
Üçlü Ofis Kanepesi Alexa Üçlü Ofis Kanepesi Alexa
Axel İkili Ofis Kanepesi Axel İkili Ofis Kanepesi
Axel Tekli Ofis Kanepesi Axel Tekli Ofis Kanepesi
Axel Üçlü Ofis Kanepesi Axel Üçlü Ofis Kanepesi
Tekli Ofis Kanepesi Evita Tekli Ofis Kanepesi Evita
Üçlü Ofis Kanepesi Evita Üçlü Ofis Kanepesi Evita
Tekli Ofis Kanepesi Lisa Tekli Ofis Kanepesi Lisa
Üçlü Ofis Kanepesi Lisa Üçlü Ofis Kanepesi Lisa
Norma Tekli Ofis Kanepesi Norma Tekli Ofis Kanepesi
Norma Üçlü Ofis Kanepesi Norma Üçlü Ofis Kanepesi
İkili Ofis Kanepesi Primo İkili Ofis Kanepesi Primo
Tekli Ofis Kanepesi Primo Tekli Ofis Kanepesi Primo
Ahşap Ayaklı Tekli Ofis Kanepesi Sound Ahşap Ayaklı Tekli Ofis Kanepesi Sound
Unit İkili Ofis Kanepesi Unit İkili Ofis Kanepesi
Unit Tekli Ofis Kanepesi Unit Tekli Ofis Kanepesi
İkili Ofis Kanepesi Yeni Model İkili Ofis Kanepesi Yeni Model
Ofis kanepeleri Efor ikili kanepe Ofis kanepeleri Efor ikili kanepe
 2.850 TL + KDV
Ofis Kanepeleri Modelleri Ofis Kanepeleri Modelleri
 3.350 TL + KDV
İkili Ofis Kanepesi İkili Ofis Kanepesi
 0 TL + KDV
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
 0 TL + KDV
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
Üçlü Ofis Kanepesi Üçlü Ofis Kanepesi
 3.850 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 0 TL + KDV
Üçlü Ofis Kanepesi Üçlü Ofis Kanepesi
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
Lütfen sorunuz
Yeni Ofis Kanepesi Yeni Ofis Kanepesi
 2.550 TL + KDV
Büro Kanepesi Büro Kanepesi
 1.950 TL + KDV
İkili Ofis Kanepesi İkili Ofis Kanepesi
 0 TL + KDV
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
Lütfen sorunuz
İkili Ofis Kanepesi İkili Ofis Kanepesi
Ofis Mobilyası Ofis Mobilyası
Ofis Mobilyaları Ofis Kanepeleri Ofis Mobilyaları Ofis Kanepeleri
 0 TL + KDV
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
 6.750 TL + KDV
Ofis kanepesi Ofis kanepesi
Lütfen sorunuz
Ahşap Ofis Kanepesi Ahşap Ofis Kanepesi
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 0 TL + KDV
İkili Ofis Kanepesi İkili Ofis Kanepesi
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 2.100 TL + KDV
Ofis kanepeleri Ofis kanepeleri
Ofis Kanepe Ofis Kanepe
 2.800 TL + KDV
Ofis Kanepesi Renkleri Ofis Kanepesi Renkleri
 1.456 TL + KDV
Ofis Büro Kanepeleri Ofis Büro Kanepeleri
 0 TL + KDV
 İkili Ofis Kanepesi İkili Ofis Kanepesi
Ofis kanepesi Blok Ofis kanepesi Blok
Lütfen sorunuz
Ofis Büro Kanepeleri Ofis Büro Kanepeleri
 2.850 TL + KDV
İkili Ofis Kanepesi İkili Ofis Kanepesi
 0 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 0 TL + KDV
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
 0 TL + KDV
Büro Kanepeleri Büro Kanepeleri
Lütfen sorunuz
Ofis Büro Kanepeleri Ofis Büro Kanepeleri
 2.800 TL + KDV
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
 0 TL + KDV
Ofis Mobilyası Ofis Mobilyası
Lütfen sorunuz
Bekleme Koltuğu Bekleme Koltuğu
 3.500 TL + KDV
Misafir Kanepesi Misafir Kanepesi
Lütfen sorunuz
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
Lütfen sorunuz
Ofis Büro Kanepeleri Ofis Büro Kanepeleri
 2.100 TL + KDV
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
 Ofis kanepesi Ofis kanepesi
 2.100 TL + KDV
Ofis Kanepesi ikili Ofis Kanepesi ikili
 2.400 TL + KDV
Ofis Mobilya Takımı Ofis Mobilya Takımı
 1.880 TL + KDV
Buro Kanepeleri Buro Kanepeleri
Ofis Mobilyaları Ofis Mobilyaları
İkili Ofis Kanepesi İkili Ofis Kanepesi
Salon Kanepesi Salon Kanepesi
Lütfen sorunuz
Büro Mobilyası Büro Mobilyası
 0 TL + KDV
TV koltuğu TV koltuğu
 1.700 TL + KDV
Büro Misafir Kanepesi Büro Misafir Kanepesi
 0 TL + KDV
Ofis bekleme kanepesi Kanyon Ofis bekleme kanepesi Kanyon
 2.150 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
Lütfen sorunuz
Ofis kanepesi Ofis kanepesi
 1.120 TL + KDV
Ofis Misafir Kanepesi Ofis Misafir Kanepesi
 1.200 TL + KDV
Büro Kanepesi ikili Büro Kanepesi ikili
Lütfen sorunuz
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
Lütfen sorunuz
Büro Kanepesi Büro Kanepesi
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
 1.350 TL + KDV
Tekli Ofis Kanepesi Yeni Model Tekli Ofis Kanepesi Yeni Model
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 1.600 TL + KDV
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 3.200 TL + KDV
Ofis Bekleme Koltuğu Ofis Bekleme Koltuğu
 0 TL + KDV
Ofis koltukları Ofis koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 0 TL + KDV
Büro Kanepesi Tekli Büro Kanepesi Tekli
 0 TL + KDV
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
Lütfen sorunuz
Tekli Ofis Kanepesi Tekli Ofis Kanepesi
Lütfen sorunuz
Ofis kanepesi Ofis kanepesi
 0 TL + KDV
Ofis Kanepe Takımı Ofis Kanepe Takımı
Lütfen sorunuz
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 0 TL + KDV
Ofis Kanepesi Tekli Ofis Kanepesi Tekli
Lütfen sorunuz
Büro Kanepesi Büro Kanepesi
 0 TL + KDV
Ofis Misafir Bekleme Kanepesi Ofis Misafir Bekleme Kanepesi
 1.600 TL + KDV
Tekli Ofis Kanepesi Tekli Ofis Kanepesi
 0 TL + KDV
Büro Kanepesi Büro Kanepesi
 1.750 TL + KDV
Tekli Ofis Kanepesi Tekli Ofis Kanepesi
 2.590 TL + KDV
Ofis Kanepeleri Tekli Ofis Kanepeleri Tekli
 0 TL + KDV
Tekli Ofis Kanepesi Tekli Ofis Kanepesi
Lütfen sorunuz
Tekli Ofis Kanepesi Tekli Ofis Kanepesi
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
Lütfen sorunuz
Ofis Kanepesi Tekli Ofis Kanepesi Tekli
 1.760 TL + KDV
Nazalli
Nazalli