Ofis Sandalye Modelleri

Sizlere en kaliteli ofis sandalyelerini modern çizgiler ile dokunuşlar vererek her renk ve her materyal ile sizlere sunmaktayız. Hem sağlığınıza hem göz zevkinize göre son teknolojik özellikler ile donatılmış ofis sandalyelerimizden istediğiniz renk ve modelleri birleştirebilmekteyiz. Model ve renk konusunda sizlere sınırsız seçenek sunmaktayız. Ofis sandalye modelleri arasında sektördeki en fazla seçenek yelpazesine sahip olmanın gururunu yaşamaktayız. Sizlere hem sağlıklı hem konforlu hem de son derece kaliteli ofis sandalyelerimizi sunmaktayız. Ofis sandalye modellerimiz sizlere oturma yeri genişliği sunmaktadır. 45 – 50 cm oturma yeri ile sizlere rahat bir oturum sağlamaktayız. Ve sandalyelerimiz, istediğiniz yüksekliğe getirebileceğiniz bir mekanizmaya sahiptir.

Çünkü her vücut tipi farklıdır ve buna göre kendi ayak tabanlarınız yere değecek şekilde basmalısınız. Böylece bacaklarınızda herhangi bir uyuşma ve başka bir sağlık problemi yaşamayacaksınız. Sırt ve bel dengesini kurmanız da çok önemlidir. Biz sizler için bunu da düşünerek bel dostu ofis sandalye modelleri ürettik. Bel kısmında bulunan destek sayesinde bel çukurunuz desteklenmektedir. Böylece oturma pozisyonunuz omurganızın normal seyrini bozmayacaktır. Ofis sandalyenizin sırt kısmının ergonomik olması sizin sağlığınızda kalıcı hasarlar kalmasını önleyecektir. Bir diğer önemli faktör ise, sandalyelerinizin kol desteklerinin olmasıdır. Bu destekler omuzlarınızın düşmemesi ve kollarınızın ağrımasını engeller. Böylelikle rahat bir oturum düzeni kurmanız sağlanmaktadır. Dirsek ile el bileğinizin arası doksan derece duracak şekilde ayarlanmalıdır. Omuz ile dirsek aranız da vücudunuza göre paralel olarak kalmalıdır. Böylelikle vücut sağlığınız korunmuş olacak ve sağlıklı bir çalışma hayatı yaşayabileceksiniz.

Ofis sandalye modellerimizin hepsinde ayak kısmına çok önem verilmektedir. 6 tekerlekli ve her yöne dönebilecek şekilde organize edilmektedir. Tüm modellerimizde son model çeşitler ve göz alıcı renkler ile kombinlemiş bulunmaktayız. Ve size de kendi hayal gücü ve kendi renk zevkinize göre seçme şansı tanımaktayız. Böylelikle ofis ortamınızda oldukça rahat ve ferah bir çalışma alanı yaşamış olacaksınız. Tüm ofis sandalyesi ihtiyaçlarınıza göre uygun tasarımlar ile sizlere hizmet veren bir müesseseyiz. Bu nedenle her zaman sizlerin sağlığı ve göz zevkine hitap edecek modeller üretmekteyiz.

OFİS SANDALYE MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 
Nazalli
Nazalli