Ofis Sandalyeleri

Ofis Sandalyeleri

Sağlık, rahatlık ve konfor için ofisinizde kullandığınız sandalyelerin omurga dostu olması büyük bir önem taşımaktadır. Günün yarısını ofisinde oturarak geçirenlerin yaşam alanları ofis sandalyeleridir. Bu nedenle tüm koltuk ve sandalyelerimiz kişilerin kendi vücut yapılarına uygun olarak ergonomik şekilde tasarlanmıştır. Üretim alanımız Türkiye’nin en büyük üretim sahası olduğu için birbirinden farklı ve özel tasarımları üretebilmekteyiz. Kaliteden ödün vermeksizin ürettiğimiz ürünler arasında; fileli koltuk, yönetici koltukları, toplantı koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, misafir koltukları, konferans koltukları ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Ofis denildiğinde akla gelen ilk ürün muhakkak ki ofis sandalyeleri olarak göze çarpmaktadır. Sandalye deyip geçmemek gerekir.

Ofis sandalyesi denildiğinde insanların kulağına çok basit bir ifade gelmektedir. Fakat hayatımızda   çok önem taşıyan bu sandalyeler çok aşırı ihtiyaçtan dolayı var olmuştur. Görüldüğü gibi icatlar ihtiyaçlardan doğmaktadır.

Günümüzde bayanların da iş hayatında büyük rol oynaması ile iş gücü oranında büyük artış olmuştur. Genel olarak yapılan işlerin büyük çoğunluğu da masa başı işler olarak öne çıkmaktadır. Bu nedenle günümüzün çoğunu geçirdiğimiz saatlerde sağlığımızı da düşünmemiz gerekmektedir. Bunu sağlayabilmek için de belimizi koruyabilecek omurga dostu koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Sizlere alanlarında uzman başarılı çalışanlarımız ve dünya çapında kaliteli tasarımcılarımız ile hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Değişen ve gelişen teknoloji sayesinde yapılan AR – GE çalışmaların sonucunda en iyisini üretmeye devam etmekteyiz. Her zaman hedefimiz en iyisi olmak en farklı ve kaliteli ürünleri ortaya çıkartmaktır. Ve devamlı olarak modellerimizi, kumaşlarımızı yenileyip ürün kartelamızı arttırmaktayız. Sizlere sayısız model ve renk seçenekleri ile sonsuz kombinasyon olasılığı sunmaktayız. Böylelikle renkleri desenleri hangi koltukta buluşturmak istiyorsanız özgürsünüz. Tamamen sizin hayal gücünüze bırakarak sıradanlıktan uzak ve orijinal fikirli ürünler tasarlamaktayız. Tüm bunları yaparken sizlere ürünlerimiz ile ilgili 3 yıl garanti sunmaktayız. Tüm ofis sandalyelerimiz Türk Standartları Enstitüsü (TSE) onaylı olup bunun yanı sıra aynı zamanda ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerimiz ile de sektördeki kalite standartlarımızı onaylatmış bulunmaktayız. Farkımız tarzımızdan gelmektedir ve her zaman stilimizi çok daha iyi yerlere taşıyarak yenilikçi imajımızı her geçen gün tazelemekteyiz. Asla yerinde saymadan teknolojiye uygun ofis sandalyeleri üretmeye devam etmekteyiz. Bu işlemleri yaparken her renk, her desen ve her kumaştan yararlanmaktayız.

Modern çizgileri klasik koltuk modelleri ile birleştirerek farklı görünümler elde etmekteyiz. Deri koltuk ile ahşap kolçakların uyumu, fileli koltuklar ile daha sade kolçakların tercih edilmesi gibi birçok kombini deneyerek en güzeline ulaşmayı hedeflemekteyiz. Tüm bunları yaparken sizlere en uygun fiyat garantisi de sunmaktayız. Piyasadaki rakiplerimiz ile karşılaştırdığınızda siz de farkı fark edeceksiniz. Uygun fiyata kaliteyi satın alabilmenin keyfini siz de yaşayacaksınız. Türkiye’nin en büyük üretim sahasında yer almamız da bizim daha fazla çeşit üretebilmemize yardımcı olmaktadır. İstanbul’da yer alan fabrikamızdan tüm Türkiye’ye satış yapabilmekte ve ürünlerimizi ulaştırabilmekteyiz. Türkiye genelinde 800’ü aşkın bayide sizlere yardımcı olmaktayız. Ofis koltuklarınızı, ofis sandalyelerinizi alırken toplu alımlarda çok cazip indirimler sunmaktayız. Bunun yanı sıra yurtdışına da ürünlerimizi ulaştırmaktayız. Bunun yanı sıra ürünlerimiz için 15 yıl yedek parça garantisi de sunmaktayız. Ofis sandalyesi seçerken en önemli özelliklerden biri de tekerleklerinin dayanıklı olup olmadığıdır. Eğer tekerlekler dayanıksızsa ve kırıldıysa sizler için sıkıntı yaratacaktır. Halbuki kaliteli malzeme ile üretilmiş ürünlerimizden faydalansanız böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Malzemelerimiz ve işçiliğimiz 1. Sınıf olup, üretimimizin kalitesinde rakip tanımamaktayız. Ofis sandalyelerimizin ayakları beşgen şekilde yapılmaktadır böylece hareket mekanizmasını da kolaylıkla sağlamaktayız. Bu mekanizmaya beşgen yıldız ayak ismi verilemektedir. Dengeli ve rahat bir oturum sağlayabilmek için bu ayak mekanizmasını tercih etmelisiniz.

Ofis sandalyesi seçerken dikkat etmemiz en önemli özelliklerden biri de ofis sandalyesinin oturma yerinin ölçüsüdür. Ofis sandalyesinin oturma yeri 45-55 cm ölçülerinde olduğunda rahat bir oturum sağlanmaktadır. Oturduğumuz zaman sandalyelerin arka kısmına sırtımız dayanmalı ve bu şekilde oturup ayaklarımız ile 90 derecelik açıyla yere bastığımızda koltuk ile bacaklarımızın arasındaki mesafe arasında en az 6-7 cm boşluk kalmalıdır. Bu ölçülere göre sandalyeye oturduğumuz zaman bacaklarımızda uyuşma ve ağrılar kesilecek, sinir sistemlerimiz bu oturuştan dolayı etkilenmeyecektir Eğer bu ölçülere uyulmazsa bacaklarımızda ve kaslarımızda sinir uyuşmaları oluşmaktadır. Sandalyenizde oturduğunuzda bu boşluk oluşmuyorsa belinizin arkasına bir yastık koyabilirsiniz veya da bizim bel destekli sandalyelerimizden tercih edip belinizi koruyabilir, meslek hastalıklarından korunabilirsiniz. Ofislerimizde kullandığımız sandalyelerin yükseklik konusu da büyük önem taşımaktadır. Ofis sandalyelerimizi vücut yapımıza göre kendi boyumuza göre ayarlamalıyız. Araştırmalara göre olması gereken sandalye yüksekliği şu şekilde olmalıdır. Öncelikli olarak sandalyeye oturduğumuz esnada ayaklarımız mutlaka yere değmelidir. Böylece ağırlığımızın bir kısmını oturduğumuz sandalyeye vererek bir kısmını da bacaklarımıza ve dolayısıyla ayaklarımıza vermiş oluruz. Böylece ne vücudumuzda ne de ayaklarımızda herhangi bir ağrı olmamaktadır. Bunun oluşabilmesi için sandalyelerin boylarının ayarlanabilir olması gerekmektedir. Çünkü boy farkı kişiden kişiye değişen bir olgudur. Sandalyelerin ideal yüksekliğine bakıldığında ise; bilimsel verilere göre 40 ila 50 cm arasında bir yükseklik olmalı ve istenildiği zaman kişiye göre ayarlanabilir olması gerekmektedir. Ayrıca kolçakların da aynı şekilde ayarlanabiliyor olması gerekmektedir. Kolların desteklenmesi ile vücudun ağırlığının bir kısmı da kollara gitmektedir. Bu nedene kolçakların kişilerin vücut yapılarına göre ayarlanması gerekmektedir. Koltukların kumaşlarının deri olması şık bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Özellikle de mobilyalar ile derilerin uyumu tam bir ofis havasını yansıtmaktadır. Bu nedenle deri koltuklar şık ve kullanışlıdır. Fakat son zamanlarda file koltuklar çok daha büyük bir sıçrayış yaparak zirvedeki yerini almış bulunmaktadır. Bunun nedeni de terletmemesi ve hafif olmasından kaynaklanmaktadır. Fileli koltukların çok daha ferah olması hafif olması kişiler tarafından çok daha fazla tercih edilmektedir. Hafif olması neden tercih edilmektedir derseniz, sağa, sola, öne, arkaya hareket ederken çok daha rahat hareket ve manevra kabiliyeti sağlanmaktadır.

Vücut ağırlığınızı taşıyan koltuğun ağır olması sizi zorlayacaktır. Bu nedenle hafif olması çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda ofis sandalyelerimiz kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilmektedir. Böylelikle işlerinizi yaparken çok daha kolay hareket edebileceksiniz. Örneğin masanızın arkasında duran bir evrağı almak sizin için çile olmayacak koltuğunuz ile kendi ekseniniz etrafında dönerek istediğiniz ve aradığınız malzemeye ulaşabileceksiniz. Amortisörlü olması da sizin koltuğunuzda daha rahat oturum sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Tilt özelliği ile de fark yaratmakta olan koltuklarımızı tercih edeceğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Tilt özelliği, sandalyenin arka kısmının istediğiniz yere kadar eğilmesi ve istediğiniz yerde sabit bırakabilmeniz özelliğine verilen isimdir. Böylece sabit ve sert sırtlıklar nedeni ile bel ağrısı çekmeyeceksiniz. Ayrıca arkaya doğru yaylanıp geri gelen koltuklara da mahkum kalmayacaksınız. Bu özellik sayesinde vücudunuzun rahat olduğu noktada koltuğunuzu sabitleştirerek rahat edeceğiniz bir şekilde oturabilirsiniz. Sıradanlıktan uzak farklı tasarımların teknolojik özellikler ile buluştuğu firmamıza her gün her saat telefon ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden de ürünlerimizi inceleyerek sipariş verebilmeniz mümkündür. Garantilerimiz, yedek parçalarımız ve teknik servislerimiz ile her türlü soru ve sorunlarınızda sizlerin yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Sizler de ayrıcalıklı olmak, tarzınızı ofiste de yansıtmak, modern çizgileri klasik mobilyalarda birleştirerek stil yaratmak istiyorsanız sizler bayilerimize bekliyoruz. İsterseniz web sitemizdeki ürünleri inceleyebilir ve kendinize en uygun modeli istediğiniz renk ve desende bizlere bildirerek hızlı ve güvenilir kargolama aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Siz de bu avantajlardan ve çok daha fazlasından yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.


 128 ürün listeleniyor..
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 352 TL + KDV
Ofis Sandalyeleri Ofis Sandalyeleri
Ofis kanepeleri Efor ikili kanepe Ofis kanepeleri Efor ikili kanepe
 1.200 TL + KDV
Kollu Çalışma Koltuğu Kollu Çalışma Koltuğu
İkili Bekleme Koltuğu İkili Bekleme Koltuğu
 750 TL + KDV
ofis sandalyeleri ofis sandalyeleri
Tekli Bekleme Koltuğu Tekli Bekleme Koltuğu
Büro Koltuğu Büro Koltuğu
600 + KDV
Tekli Ofis Kanepesi Yeni Model Tekli Ofis Kanepesi Yeni Model
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
 1.275 TL + KDV
Ortopedik Çalışma Koltuğu Ortopedik Çalışma Koltuğu
Toplantı koltukları Toplantı koltukları
 382 TL + KDV
Ofis Sandalyesi Fileli Ofis Sandalyesi Fileli
 383 TL + KDV
İkili Ofis koltuğu İkili Ofis koltuğu
 720 TL + KDV
Toplantı Koltuğu Çeşitleri Toplantı Koltuğu Çeşitleri
Banka Bekleme Koltuğu Banka Bekleme Koltuğu
ofis koltukları ofis koltukları
 375 TL + KDV
Misafir Koltuğu Misafir Koltuğu
 495 TL + KDV
Krom Ayaklı Misafir Koltuğu Krom Ayaklı Misafir Koltuğu
büro sandalye büro sandalye
 368 TL + KDV
Metal Sandalye Metal Sandalye
60 + KDV
 Misafir Sandalyesi Kolçaksız Misafir Sandalyesi Kolçaksız
Büro Kanepesi Büro Kanepesi
 750 TL + KDV
Ofis bekleme koltuğu Ofis bekleme koltuğu
 638 TL + KDV
Ofis Bekleme Kanepesi Ofis Bekleme Kanepesi
 825 TL + KDV
Toplantı Koltuğu Çeşitleri Toplantı Koltuğu Çeşitleri
fileli sandalye fileli sandalye
 383 TL + KDV
Deri Çalışma Koltuğu Deri Çalışma Koltuğu
Bekleme Koltuğu Bekleme Koltuğu
 525 TL + KDV
Ahşap Sandalye Çeşitleri Ahşap Sandalye Çeşitleri
Bar Tabureleri 008t Bar Tabureleri 008t
 263 TL + KDV
Toplantı Koltuğu Bel Destekli Toplantı Koltuğu Bel Destekli
Ziyaretçi Koltuğu Ziyaretçi Koltuğu
 173 TL + KDV
İndirimli Ofis Koltukları İndirimli Ofis Koltukları
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
Lütfen sorunuz
Kollu Toplantı Sandalyesi Kollu Toplantı Sandalyesi
Fileli Büro Koltuğu Fileli Büro Koltuğu
Misafir Sandalyesi Misafir Sandalyesi
Konferans Sandalyesi Yazı Tablalı Konferans Sandalyesi Yazı Tablalı
Bekleme Sandalyesi modelleri Bekleme Sandalyesi modelleri
Toplantı Koltuğu Model Toplantı Koltuğu Model
Misafir Koltuğu Bond Misafir koltuğu Misafir Koltuğu Bond Misafir koltuğu
 150 TL + KDV
Ofis sandalyesi Fit Fileli Koltuk Bel Destekli Ofis sandalyesi Fit Fileli Koltuk Bel Destekli
 300 TL + KDV
Deri Bekleme Koltukları Deri Bekleme Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
 360 TL + KDV
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
336 + KDV
Ahşap Koltuk Ahşap Koltuk
Lütfen sorunuz
tekerlekli ofis sandalyesi tekerlekli ofis sandalyesi
Yazı Tablalı Konferans Koltuğu Yazı Tablalı Konferans Koltuğu
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 350 TL + KDV
İkili Bekleme Koltukları İkili Bekleme Koltukları
ofis koltuk modelleri ofis koltuk modelleri
 443 TL + KDV
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Fileli koltuk en ucuz Fileli koltuk en ucuz
Lütfen sorunuz
Ahşap Konferans Koltuğu Ahşap Konferans Koltuğu
Konferans Salonu Dekorasyonu Konferans Salonu Dekorasyonu
büro koltukları büro koltukları
 320 TL + KDV
Tiyatro Koltuğu Tiyatro Koltuğu
Yeni Ofis Kanepesi Yeni Ofis Kanepesi
 1.275 TL + KDV
Büro Misafir Kanepesi Büro Misafir Kanepesi
 750 TL + KDV
ofis sandalyeleri ofis sandalyeleri
Lütfen sorunuz
Plastik Kollu Çalışma Koltuğu Plastik Kollu Çalışma Koltuğu
Çalışma Koltuğu Modelleri Çalışma Koltuğu Modelleri
Ofis Toplantı Koltuğu Ofis Toplantı Koltuğu
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Metal Ayaklı Bekleme Koltuğu Misafir Sandalyesi Metal Ayaklı Bekleme Koltuğu Misafir Sandalyesi
Fileli Ofis Koltuğu Krom Ayaklı Fileli Ofis Koltuğu Krom Ayaklı
Ofis koltukları Luna Yönetici Koltuğu Ofis koltukları Luna Yönetici Koltuğu
 450 TL + KDV
Ofis Koltukları Enjoy yönetici koltuğu Ofis Koltukları Enjoy yönetici koltuğu
Ofis Koltuklari beyaz modeller Ofis Koltuklari beyaz modeller
Ofis büro misafir sandalyesi Ofis büro misafir sandalyesi
İkili Bekleme Ziyaretçi Koltuğu İkili Bekleme Ziyaretçi Koltuğu
Toplantı Koltuğu Desenleri Toplantı Koltuğu Desenleri
Üçlü Bekleme Koltukları Üçlü Bekleme Koltukları
Flanş Ayaklı Bekleme Koltuğu Yonca Flanş Ayaklı Bekleme Koltuğu Yonca
Yönetici Çalışma Koltuğu Yönetici Çalışma Koltuğu
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
ofis koltukları ofis koltukları
 345 TL + KDV
Fileli Ofis Koltuğu Fileli Ofis Koltuğu
 473 TL + KDV
Ahşap Sandalye Modeli Ahşap Sandalye Modeli
Lütfen sorunuz
Nazalli
Nazalli
Bumerang - Yazarkafe