Ofis Sandalyeleri

Ofis Sandalyeleri

Sağlık, rahatlık ve konfor için ofisinizde kullandığınız sandalyelerin omurga dostu olması büyük bir önem taşımaktadır. Günün yarısını ofisinde oturarak geçirenlerin yaşam alanları ofis sandalyeleridir. Bu nedenle tüm koltuk ve sandalyelerimiz kişilerin kendi vücut yapılarına uygun olarak ergonomik şekilde tasarlanmıştır. Üretim alanımız Türkiye’nin en büyük üretim sahası olduğu için birbirinden farklı ve özel tasarımları üretebilmekteyiz. Kaliteden ödün vermeksizin ürettiğimiz ürünler arasında; fileli koltuk, yönetici koltukları, toplantı koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, misafir koltukları, konferans koltukları ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Ofis denildiğinde akla gelen ilk ürün muhakkak ki ofis sandalyeleri olarak göze çarpmaktadır. Sandalye deyip geçmemek gerekir.

Ofis sandalyesi denildiğinde insanların kulağına çok basit bir ifade gelmektedir. Fakat neden hayatımızda bu kadar önem taşıdığını, nereden ve nasıl çıktığını öğrenebilmek için tarihçesini incelemek gerekmektedir. Amerika’da demir yolları inşaa edilirken çalışanlar sandalyelerde oturarak görevlerini ifa etmekteydiler. O dönemlerde sadece 4 ayağa sahip olan tahta sandalyeler bulunmaktaydı. Çalışanlar büyük sıkıntılara girip bel ağrısı boyun ağısı gibi rahatsızlıklara tutulmaktaydı. İlk olarak 4 ayak tasarımı yerine tekerlekli ayaklara geçiş sağlandı. Böylece çalışan kişiler manevra kabiliyeti kazanabilmiş oldular. Daha rahat bir şekilde sandalyeleri ile sağa, sola, öne, arkaya hareket edebilmekteydiler. Fakat çalışanlar için sadece tekerlekli sandalye özelliği maalesef yeterli gelmedi. Bunun yanı sıra bel boşluklarını dolduracak bombeler sayesinde bel ağrıları bir nebze olsun engellenebilmiş oldu. Daha sonraları kolçakların büyük bir ihtiyaç olduğu anlaşıldı ve sandalyelerin kenarlarına kol koyabilmek için yeni yerler oluşturuldu. Bu gelişmeleri oturma bölümündeki yenilikler takip etti ve sünger, kumaş deri gibi çeşitli aşamalar geliştirildi. Görüldüğü gibi icatlar ihtiyaçlardan doğmaktadır.

Günümüzde bayanların da iş hayatında büyük rol oynaması ile iş gücü oranında büyük artış olmuştur. Genel olarak yapılan işlerin büyük çoğunluğu da masa başı işler olarak öne çıkmaktadır. Bu nedenle günümüzün çoğunu geçirdiğimiz saatlerde sağlığımızı da düşünmemiz gerekmektedir. Bunu sağlayabilmek için de belimizi koruyabilecek omurga dostu koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Sizlere alanlarında uzman başarılı çalışanlarımız ve dünya çapında kaliteli tasarımcılarımız ile hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Değişen ve gelişen teknoloji sayesinde yapılan AR – GE çalışmaların sonucunda en iyisini üretmeye devam etmekteyiz. Her zaman hedefimiz en iyisi olmak en farklı ve kaliteli ürünleri ortaya çıkartmaktır. Ve devamlı olarak modellerimizi, kumaşlarımızı yenileyip ürün kartelamızı arttırmaktayız. Sizlere sayısız model ve renk seçenekleri ile sonsuz kombinasyon olasılığı sunmaktayız. Böylelikle renkleri desenleri hangi koltukta buluşturmak istiyorsanız özgürsünüz. Tamamen sizin hayal gücünüze bırakarak sıradanlıktan uzak ve orijinal fikirli ürünler tasarlamaktayız. Tüm bunları yaparken sizlere ürünlerimiz ile ilgili 3 yıl garanti sunmaktayız. Tüm ofis sandalyelerimiz Türk Standartları Enstitüsü (TSE) onaylı olup bunun yanı sıra aynı zamanda ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerimiz ile de sektördeki kalite standartlarımızı onaylatmış bulunmaktayız. Farkımız tarzımızdan gelmektedir ve her zaman stilimizi çok daha iyi yerlere taşıyarak yenilikçi imajımızı her geçen gün tazelemekteyiz. Asla yerinde saymadan teknolojiye uygun ofis sandalyeleri üretmeye devam etmekteyiz. Bu işlemleri yaparken her renk, her desen ve her kumaştan yararlanmaktayız.

Modern çizgileri klasik koltuk modelleri ile birleştirerek farklı görünümler elde etmekteyiz. Deri koltuk ile ahşap kolçakların uyumu, fileli koltuklar ile daha sade kolçakların tercih edilmesi gibi birçok kombini deneyerek en güzeline ulaşmayı hedeflemekteyiz. Tüm bunları yaparken sizlere en uygun fiyat garantisi de sunmaktayız. Piyasadaki rakiplerimiz ile karşılaştırdığınızda siz de farkı fark edeceksiniz. Uygun fiyata kaliteyi satın alabilmenin keyfini siz de yaşayacaksınız. Türkiye’nin en büyük üretim sahasında yer almamız da bizim daha fazla çeşit üretebilmemize yardımcı olmaktadır. İstanbul’da yer alan fabrikamızdan tüm Türkiye’ye satış yapabilmekte ve ürünlerimizi ulaştırabilmekteyiz. Türkiye genelinde 800’ü aşkın bayide sizlere yardımcı olmaktayız. Ofis koltuklarınızı, ofis sandalyelerinizi alırken toplu alımlarda çok cazip indirimler sunmaktayız. Bunun yanı sıra yurtdışına da ürünlerimizi ulaştırmaktayız. Bunun yanı sıra ürünlerimiz için 15 yıl yedek parça garantisi de sunmaktayız. Ofis sandalyesi seçerken en önemli özelliklerden biri de tekerleklerinin dayanıklı olup olmadığıdır. Eğer tekerlekler dayanıksızsa ve kırıldıysa sizler için sıkıntı yaratacaktır. Halbuki kaliteli malzeme ile üretilmiş ürünlerimizden faydalansanız böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Malzemelerimiz ve işçiliğimiz 1. Sınıf olup, üretimimizin kalitesinde rakip tanımamaktayız. Ofis sandalyelerimizin ayakları beşgen şekilde yapılmaktadır böylece hareket mekanizmasını da kolaylıkla sağlamaktayız. Bu mekanizmaya beşgen yıldız ayak ismi verilemektedir. Dengeli ve rahat bir oturum sağlayabilmek için bu ayak mekanizmasını tercih etmelisiniz.

Ofis sandalyesi seçerken dikkat etmemiz en önemli özelliklerden biri de ofis sandalyesinin oturma yerinin ölçüsüdür. Ofis sandalyesinin oturma yeri 45-55 cm ölçülerinde olduğunda rahat bir oturum sağlanmaktadır. Oturduğumuz zaman sandalyelerin arka kısmına sırtımız dayanmalı ve bu şekilde oturup ayaklarımız ile 90 derecelik açıyla yere bastığımızda koltuk ile bacaklarımızın arasındaki mesafe arasında en az 6-7 cm boşluk kalmalıdır. Bu ölçülere göre sandalyeye oturduğumuz zaman bacaklarımızda uyuşma ve ağrılar kesilecek, sinir sistemlerimiz bu oturuştan dolayı etkilenmeyecektir Eğer bu ölçülere uyulmazsa bacaklarımızda ve kaslarımızda sinir uyuşmaları oluşmaktadır. Sandalyenizde oturduğunuzda bu boşluk oluşmuyorsa belinizin arkasına bir yastık koyabilirsiniz veya da bizim bel destekli sandalyelerimizden tercih edip belinizi koruyabilir, meslek hastalıklarından korunabilirsiniz.     Ofislerimizde kullandığımız sandalyelerin yükseklik konusu da büyük önem taşımaktadır. Ofis sandalyelerimizi vücut yapımıza göre kendi boyumuza göre ayarlamalıyız. Araştırmalara göre olması gereken sandalye yüksekliği şu şekilde olmalıdır. Öncelikli olarak sandalyeye oturduğumuz esnada ayaklarımız mutlaka yere değmelidir. Böylece ağırlığımızın bir kısmını oturduğumuz sandalyeye vererek bir kısmını da bacaklarımıza ve dolayısıyla ayaklarımıza vermiş oluruz. Böylece ne vücudumuzda ne de ayaklarımızda herhangi bir ağrı olmamaktadır. Bunun oluşabilmesi için sandalyelerin boylarının ayarlanabilir olması gerekmektedir. Çünkü boy farkı kişiden kişiye değişen bir olgudur. Sandalyelerin ideal yüksekliğine bakıldığında ise; bilimsel verilere göre 40 ila 50 cm arasında bir yükseklik olmalı ve istenildiği zaman kişiye göre ayarlanabilir olması gerekmektedir. Ayrıca kolçakların da aynı şekilde ayarlanabiliyor olması gerekmektedir. Kolların desteklenmesi ile vücudun ağırlığının bir kısmı da kollara gitmektedir. Bu nedene kolçakların kişilerin vücut yapılarına göre ayarlanması gerekmektedir. Koltukların kumaşlarının deri olması şık bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Özellikle de mobilyalar ile derilerin uyumu tam bir ofis havasını yansıtmaktadır. Bu nedenle deri koltuklar şık ve kullanışlıdır. Fakat son zamanlarda file koltuklar çok daha büyük bir sıçrayış yaparak zirvedeki yerini almış bulunmaktadır. Bunun nedeni de terletmemesi ve hafif olmasından kaynaklanmaktadır. Fileli koltukların çok daha ferah olması hafif olması kişiler tarafından çok daha fazla tercih edilmektedir. Hafif olması neden tercih edilmektedir derseniz, sağa, sola, öne, arkaya hareket ederken çok daha rahat hareket ve manevra kabiliyeti sağlanmaktadır.

Vücut ağırlığınızı taşıyan koltuğun ağır olması sizi zorlayacaktır. Bu nedenle hafif olması çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda ofis sandalyelerimiz kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilmektedir. Böylelikle işlerinizi yaparken çok daha kolay hareket edebileceksiniz. Örneğin masanızın arkasında duran bir evrağı almak sizin için çile olmayacak koltuğunuz ile kendi ekseniniz etrafında dönerek istediğiniz ve aradığınız malzemeye ulaşabileceksiniz. Amortisörlü olması da sizin koltuğunuzda daha rahat oturum sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Tilt özelliği ile de fark yaratmakta olan koltuklarımızı tercih edeceğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Tilt özelliği, sandalyenin arka kısmının istediğiniz yere kadar eğilmesi ve istediğiniz yerde sabit bırakabilmeniz özelliğine verilen isimdir. Böylece sabit ve sert sırtlıklar nedeni ile bel ağrısı çekmeyeceksiniz. Ayrıca arkaya doğru yaylanıp geri gelen koltuklara da mahkum kalmayacaksınız. Bu özellik sayesinde vücudunuzun rahat olduğu noktada koltuğunuzu sabitleştirerek rahat edeceğiniz bir şekilde oturabilirsiniz. Sıradanlıktan uzak farklı tasarımların teknolojik özellikler ile buluştuğu firmamıza her gün her saat telefon ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden de ürünlerimizi inceleyerek sipariş verebilmeniz mümkündür. Garantilerimiz, yedek parçalarımız ve teknik servislerimiz ile her türlü soru ve sorunlarınızda sizlerin yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Sizler de ayrıcalıklı olmak, tarzınızı ofiste de yansıtmak, modern çizgileri klasik mobilyalarda birleştirerek stil yaratmak istiyorsanız sizler bayilerimize bekliyoruz. İsterseniz web sitemizdeki ürünleri inceleyebilir ve kendinize en uygun modeli istediğiniz renk ve desende bizlere bildirerek hızlı ve güvenilir kargolama aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Siz de bu avantajlardan ve çok daha fazlasından yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.


 109 ürün listeleniyor..
Ofis Mobilyaları Ofis Mobilyaları
Lütfen sorunuz
İkili bekleme koltuğu İkili bekleme koltuğu
Lütfen sorunuz
Metal Sandalye Metal Sandalye
60 + KDV
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Fileli koltuk ve sandalye Fileli koltuk ve sandalye
büro koltukları büro koltukları
Lütfen sorunuz
Tahta Sandalyeler Tahta Sandalyeler
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyeleri Ofis Sandalyeleri
Salon Kanepesi Salon Kanepesi
Lütfen sorunuz
Ortopedik Çalışma Koltuğu Ortopedik Çalışma Koltuğu
Metal Ayaklı Toplantı Koltuğu Metal Ayaklı Toplantı Koltuğu
Toplantı koltukları Toplantı koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Toplantı Koltuğu Fiyat Toplantı Koltuğu Fiyat
Lütfen sorunuz
Toplantı Koltuğu Özellikleri Toplantı Koltuğu Özellikleri
ofis koltukları ofis koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis koltuk ve sandalyeleri Ofis koltuk ve sandalyeleri
Çalışma Koltuğu Renkli Çalışma Koltuğu Renkli
Bilgisayar Sandalyesi Bilgisayar Sandalyesi
Konferans koltukları Çeşitleri Konferans koltukları Çeşitleri
ofis koltukları ofis koltukları
Toplantı Koltuğu Toplantı Koltuğu
Lütfen sorunuz
Bekleme Koltuğu Bekleme Koltuğu
Lütfen sorunuz
Sandalyeler Sandalyeler
220 + KDV
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Misafir Sandalyesi Misafir Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Misafir Koltuğu Misafir Koltuğu
Personel Çalışma Koltuğu Personel Çalışma Koltuğu
İkili Bekleme Koltuğu İkili Bekleme Koltuğu
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyeleri Ofis Sandalyeleri
Eğitim Konferans Sandalyesi Eğitim Konferans Sandalyesi
Restoran Sandalyesi Restoran Sandalyesi
Ofis Sandalyeleri Ofis Sandalyeleri
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Misafir Koltukları Ofis Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Toplantı Koltuğu Toplantı Koltuğu
Lütfen sorunuz
Cafe Sandalyesi Cafe Sandalyesi
225 + KDV
fileli koltuk fileli koltuk
Lütfen sorunuz
Kollu Misafir Koltuğu Kollu Misafir Koltuğu
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyeleri Ofis Sandalyeleri
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Buro Sandalyesi Buro Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Sekreter önü bekleme sandalyesi Sekreter önü bekleme sandalyesi
Toplantı Koltuğu Toplantı Koltuğu
Lütfen sorunuz
derili toplantı koltuğu derili toplantı koltuğu
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Misafir Koltuğu Misafir Koltuğu
Lütfen sorunuz
Ofis koltukları Ofis koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis sandalyeleri Ofis sandalyeleri
Lütfen sorunuz
Toplantı Koltuğu Modelleri Toplantı Koltuğu Modelleri
Bekleme koltuğu Bekleme koltuğu
Lütfen sorunuz
Bar Tabure modelleri Bar Tabure modelleri
Lütfen sorunuz
ofis toplantı koltuğu ofis toplantı koltuğu
300 + KDV
Ahşap Sandalye Ahşap Sandalye
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
336 + KDV
Ofis Sandalyeleri Ofis Sandalyeleri
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Modern Ahşap Sandalye Modern Ahşap Sandalye
Lütfen sorunuz
Büro Sandalyesi Büro Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Sandalye Koltuk Sandalye Koltuk
340 + KDV
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyeleri Ofis Sandalyeleri
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyeleri Ofis Sandalyeleri
Misafir Sandalyeleri Misafir Sandalyeleri
Lütfen sorunuz
Büro Kanepesi Büro Kanepesi
Lütfen sorunuz
Toplantı koltugu Toplantı koltugu
Lütfen sorunuz
Nazalli
Copyright 2012 Ofis Koltukları
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik
Bumerang - Yazarkafe