Ofis Sandalyesi

Ofis Sandalyesi

Ofisiniz için ihtiyacınız olan fileli koltuk, yönetici koltukları, toplantı koltukları, çalışma koltukları, misafir koltukları, bekleme koltukları, konferans koltukları için sitemizi incelemeye ne dersiniz? Birbirinden konforlu ve ergonomik tasarımları ile karşınıza çıkan koltuklarımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek kalite standartlarında üretilmektedir. Sitemizde yer alan tüm ürünleri aldıktan sonra memnun olmamanız durumunda ürünü anında iade etme garantisi de bulunmaktadır. Ofis ortamında gerek kendiniz gerekse çalışanlarınız için alacağınız çalışma koltukları seçiminde bulunmanız durumunda konforlu ve rahat çalışma olanağı sağlayacak ortamları kısa zamanda elde edebilirsiniz. Sitemizde yer alan çalışma koltukları arasında yer alan fileli koltuklar birçok işverenin genel tercihleri arasında yer almaktadır. Bunun sebepleri arasında yeni fileli koltuklarımızın son derece ergonomik tasarımlı, oturak kısmının sünger üzeri kumaş ya da deri kaplama oluşu, sırt kısmının terletmeyen özellikte oluşu, kullanıcının beden ağırlığına uygun olarak esneyebilme özelliğine sahip oluşu ve konforlu oluşu yatmaktadır. Fileli koltuk alma konusunda kararlı iseniz sitemizde yer alan Bella fileli koltuk, choose fileli koltuk, fit fileli ofis sandalyesi, nitro fileli koltuk, omega fileli koltuk, mask fileli koltuk ya da relax fileli koltuk modellerimizi incelemeniz durumunda ofisinize uygun bir fileli koltuk bulacağınız konusundan emin olabilirsiniz.

Fileli koltuğun yanı sıra sitemizden faydalanarak açık ya da kapalı kol yapısına sahip, şık görünümlü birbirinden farklı ve son derece ekonomik koltuklar arasında yer alan toplantı koltukları arasından da seçimde bulunma fırsatını da değerlendirebilirsiniz. Toplantı koltuklarımız arasında tilt mekanizmalı, alüminyum ayaklı, poliüretan sünger üzeri deri ya da kumaş kaplamalı koltuk modelleri de sık tercih edilen modellerimiz arasında yer almaktadır. Bu koltuklarımız özellikle sırt ve bel ağrısı problemlerine yakalanma risk durumunuzun önüne geçerek size son derece sağlıklı ortamda çalışabilme imkanı sağlamaktadır. Toplantı koltuklarımız arasında yer alan model incelemelerinde bulunmanız durumunda arkası fileli ya da terletmez yapıda oturma alanı süngerimsi olan koltuk modelleri arasından seçimde bulunabilirsiniz. Fileli toplantı koltukları arasından seçimde bulunmak için neon koltuğu, fit toplantı koltuğu seçim işlemlerinde bulunabilirsiniz. Deri kaplamalı koltuk almak istiyorsanız ares toplantı koltuğu, alba toplantı koltuğu ya da yonca toplantı koltuğu arasından seçimde bulunabilirsiniz. Yönetim birimdekiler için asaletini kaybetmeyen ares toplantı koltuğu en çok tercih edilen modellerimiz arasında yer almaktadır.

Bayanlar için alınabilecek toplantı koltukları arasında en beğenilen modellerimiz ise, inka bekleme koltuğu, foma bekleme koltuğu, cemre bekleme koltuğu, ece bekleme koltuğu ve yonca bekleme koltuğu yer almaktadır. Bu modellerimizi incelediğiniz zaman bayanların bu koltuklarda son derece asaletli ve zarif bir görünüm elde edilebileceği konusundan emin olabilirsiniz. Foma bekleme koltuğu ise estetiksel görünümü ile birçok kişinin inceledikten sonra asla hayır diyemeyeceği bir bekleme koltuğu olarak bu kategorinin adeta en gözdesi konumundadır. Toplantı koltuklarının genel özellikleri arasında ise poliüretan süngerimsi yapı, tilt mekanizma özelliği, kaliteli, ergonomik ve konforlu oluşu yatmaktadır. Ayak yapısı olarak ise krom yuvarlak ayak, krom boru ayak, tahta ayak ya da alüminyum ayak yapısına sahip olan toplantı koltuğu modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
Ofisiniz için kanepe almayı düşünüyorsanız birbirinden şık kanepelerimize göz atarak tercihte bulunabilirsiniz. Efor ofis kanepesi, kanyon ofis kanepesi, blok ofis kanepesi ve oslo ofis kanepesi tercihinde bulunarak ofislerinizde istediğiniz görünümleri elde edebilirsiniz. Deri ya da kumaş kaplamalı bu ofis kanepelerde yer alan ayarlı sistem özelliği ofis kanepesinin konforlu ve kaliteli oluşuna zemin hazırlayıp siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ofis kanepelerinde yer alan krom lama ayak yapısı ya da ahşap ayak yapısı ofis kanepelerine son derece şık görünüm kazandırmıştır.
Yönetici koltukları seçeneklerimiz arasında yer alan tüm modellerimiz deri kaplama olup asaletli duruşları ile sizleri baştan çıkarmaktadır. Ahşap kol ve ayak yapısının yanı sıra; alüminyum kolçak ve ayak yapısına sahip olan bu koltuklarımız arasından da tercihte bulunabilirsiniz. Deri sevmeyenler için kumaş kaplama olarak üretilen bu yönetici koltukları özel olarak da üretilebilmektedir. Napoli yönetici koltuğu, luna yönetici koltuğu, çınar yönetici koltuğu, eva yönetici koltuğu, safari yönetici koltuğu, concorde yönetici koltuğu, diamond ya da camel yönetici koltuğu sitemizi terch ederek alabileceğiniz yönetici koltukları arasında yer almaktadır.

Sitemizde yer alan çalışma koltuklarımızda son derece kullanışlı ve tercih edilebilirliği üst noktalarda tutan koltuk kategorileri arasında yer almaktadır. Tekno çalışma koltuğu, bella çalışma koltuğu, sepet çalışma koltuğu, relax çalışma koltuğu, regal çalışma koltuğu, gediz çalışma koltuğu, gediz çalışma koltuğu, flüte çalışma koltuğu ve alba çalışma koltuğu sitemizde boy gösteren çalışma koltukları arasında yer almaktadır. Poliüretan sünger üzeri deri ya da kumaş kaplama seçenekleri ile üretimi gerçekleştirilen bu koltuklarımız alüminyum ayak- kol yapısı şeklinde üretildiği gibi plastik kol ve ayak yapısı şeklinde de üretilebilmektedir.
Misafir koltukları alımı gerçekleştirip ofisinizde bekleme salonlarında ihtiyacınız olan koltuk tercihinizi kısa zamanda gerçekleştirebilirsiniz. Partner misafir koltuğu, toledo misafir koltuğu, flex misafir koltuğu, bond misafir koltuğu sitemizdeki bekleme salonlarında boy gösteren koltuk seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Krom ahşap ayaklı, krom ve boyalı ayaklı koltuk seçeneklerimizden seçim yaparken istediğiniz materyalden üretilmiş koltuk seçiminde bulunabilirsiniz. Misafir koltuklarımız arasından seçim yaparken kol yapısı olarak kapalı kollu ya da kolsuz misafir koltukları arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kolsuz olan misafir koltuğumuzda kapalı kollular kadar işlevsel olup ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. Toledo misafir koltuğumuz kolsuz tasarlanmış özel üretim bir ofis koltuğudur. Kol yapısı olmayan bu koltuk tercihi ile de bekleme salonlarınız için ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Konferans koltuğu olarak sırt kısmında yer alan plastik tasarımı ile göz dolduran paloma konferans koltuğu tercihinde bulunabilirsiniz. Sitemizde yer alan bu koltuk arkaya esneyebilme özelliği ile birçok kişinin beğenisi kazanmış konferans koltukları arasında yer almaktadır. Yazı yazma tablası plastik olup katlanabilir özelliktedir ve konferans salonunda yapılacak toplantılarda ya da konferans esnasında dilediğiniz kadar not tutabilme özgürlüğünü size vermektedir. Kumaş döşemeli olarak resmedilen bu koltuğu sitemizde gördüğünüz zaman beğenecek ve işte aradığım bu diyebileceksiniz. Sitemizde yer alan birçok koltuk kadar kaliteli, konforlu ve ergonomik olan bu koltuk siparişini sitemiz aracılığıyla elde etmeniz durumunda uzun ömürlü bir konferans koltuğu elde etmiş olmanın mutluluğunu tadabileceksiniz.

Bar taburesi almak istiyorsanız aşağı yukarı inip çıkabilme mekanizma özelliği ( amörtisörlü ), kumaş ya da deri kaplamalı, poliüretan süngerimsi oturma alanı, flanş ayaklı ya da krom ayaklı birçok bar taburesi modelimiz arasından seçimde bulunabilirsiniz. Mekanizma özelliklerini gördüğünüz zaman kaliteyi hissedebileceğiniz bu ergonomik tasarımlı bar taburesi siparişini istediğiniz renk verebilme özgürlüğünü de doyasıya tadabileceksiniz. Bar taburesi seçimini yaparken sitemizdeki örnekleri incelemeniz sonucunda oldukça ekonomik yollu taburelerimiz olduğu kanısına da varabileceksiniz.
Sitemizde yer alan tüm bu ürünleri incelediğiniz zaman konforu elden bırakmayacak bir koltuk seçimini yapabilecek; gönül rahatlığı içerisinde siparişinizi verebileceksiniz. Çalışma ortamlarınızda yararlanacağınız bu koltuklarla çalışanlarınızın iş performansında da yüksek düzeyde artış gerçekleştireceğiniz konusundan da emin olabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi inceledikten sonra gerek sipariş gerekse fiyat konusunda merak ettiğiniz konular varsa firmamız ile irtibat kurmanız durumunda ilgili bilgiyi edinebileceksiniz. Koltuklarınızın tüm teknik özellikleri ve sipariş sonrası kurulum işlemleri konusunda elemanlarımız titizlik içerisinde size yardımcı olmaktadır. Tercihinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan tek şey işyerinizin neresindeki koltuk değişimini gerçekleştirme konusunda kesin bir karara varmanız olacaktır.

En özel ortam zenginliklerini elde edebileceğiniz ürünlerimiz ile ilgili sorun yaşama durumlarında endişeye kapılmadan bizimle irtibata geçip değişim ya da iade gerçekleştirebileceksiniz. Bu ayrıcalıkları sizlere tanıyan kaliteli bir firma olduğumuz için tüm müşterilerimiz aldıkları ürünlerden oldukça memnuniyet duymaktadır. Şimdiye kadar bizimle iletişim kurarak alışveriş yapan müşterilerimizden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Uzun ömürlülük konusunda firma olarak size garantili ürün satış yaptığımız konusunda da teminat vermekteyiz. TSE, İSO 9001 ve İSO 14001 belgeli ürünlerimizle sizlere kaliteyi hissettireceğimiz konusunda da size garanti vermekteyiz. Elemanlarımız, hizmet koşullarımız, müşteri memnuniyetimiz, ürün kalite ve konforumuz sizleri tatmin edecektir. Sizler için sunduğumuz bu ürün kalitesi ile tanıştıktan sonra konforlu ortamda çalışma fırsatını edindiğiniz için her daim yüzünüzü güldürecek sonuçlar alacak işinize gitmekten keyif alacaksınız. Seçiminizi gerçekleştirip ofis ortamınızı yenilemeye hazır mısınız? O halde firmamız ile tanışmaya ne dersiniz?138 ürün listeleniyor..
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis sandalye Ofis sandalye
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis koltuk ve sandalyeleri Ofis koltuk ve sandalyeleri
Lütfen sorunuz
Ofis sandalyesi Ofis sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Toplantı koltukları Toplantı koltukları
 3.600 TL + KDV
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 2.800 TL + KDV
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis sandalyesi Ofis sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Kibele Yönetici Ofis Sandalye Kibele Yönetici Ofis Sandalye
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Fileli Ofis Koltuğu Fileli Ofis Koltuğu
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis koltukları Ofis koltukları
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Yönetici Sandalyesi Ofis Sandalyesi Yönetici Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Fileli Koltuk Fileli Koltuk
Fileli Koltuk Fileli Koltuk
Yönetici Koltuğu ofis sandalyesi Yönetici Koltuğu ofis sandalyesi
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis Sandalyeleri Ofis Sandalyeleri
Lütfen sorunuz
Ofis sandalyeleri Ofis sandalyeleri
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 3.600 TL + KDV
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Toplantı Koltuğu Bel Destekli Toplantı Koltuğu Bel Destekli
Yönetici Koltuğu Nora Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Yönetici Koltuğu Nora Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Nokta Bekleme Koltuğu 4 Kollu Alüminyum Ayaklı Nokta Bekleme Koltuğu 4 Kollu Alüminyum Ayaklı
İkili Bekleme ve Misafir Koltuğu Primo İkili Bekleme ve Misafir Koltuğu Primo
Misafir Bekleme Koltuğu Misafir Bekleme Koltuğu
Lütfen sorunuz
Ofis Bekleme Sandalyesi Dalmi Kolsuz Krom Boru Ayaklı Siyah Plastik Gövdeli Ofis Bekleme Sandalyesi Dalmi Kolsuz Krom Boru Ayaklı Siyah Plastik Gövdeli
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 0 TL + KDV
Plastik Yıldız Ayaklı Toplantı Koltuğu - Regal Plastik Yıldız Ayaklı Toplantı Koltuğu - Regal
Bekleme Koltuğu Modelleri Bekleme Koltuğu Modelleri
İkili Ofis Kanepesi Enzo İkili Ofis Kanepesi Enzo
Ofis Yönetici sandalyesi Bel Destekli ergonomik Moon Ofis Yönetici sandalyesi Bel Destekli ergonomik Moon
Ahşap Kollu Tekli Bekleme ve Resepsiyon Koltuğu Mini Ahşap Kollu Tekli Bekleme ve Resepsiyon Koltuğu Mini
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
 0 TL + KDV
Ofis sandalyesi Ofis sandalyesi
Bekleme Odası Koltuğu Bekleme Odası Koltuğu
Tekli Ofis Kanepesi Otel Lobi Koltuğu Front Tekli Ofis Kanepesi Otel Lobi Koltuğu Front
büro koltukları Bella, ergonomi ve iş güvenliği yasasına uygun büro koltukları Bella, ergonomi ve iş güvenliği yasasına uygun
 0 TL + KDV
Yönetici Koltuk ve Sandalyeleri Yönetici Koltuk ve Sandalyeleri
Ofis sandalyesi Ofis sandalyesi
Ofis sandalye Ofis sandalye
 0 TL + KDV
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Plastik Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Ermes Plastik Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Ermes
Üçlü Ofis Kanepesi Otel Lobi Koltuğu Borelli Üçlü Ofis Kanepesi Otel Lobi Koltuğu Borelli
Kaşmir Uzun Kapalı Ahşap Kollu Deri Konferans Koltuğu Kaşmir Uzun Kapalı Ahşap Kollu Deri Konferans Koltuğu
Sehpalar Sehpalar
Lütfen sorunuz
Mila Konferans ve Seminer Salonu Koltuğu Mila Konferans ve Seminer Salonu Koltuğu
Toplantı Koltuğu Destekli Toplantı Koltuğu Destekli
Nazalli
Nazalli