Konfor ve Verimlilik İçin ofis Koltukları Üretiyoruz

Ofis koltukları kaliteli ve ergonomik bel destekli en uygun fiyata ofis sandalyesi modelleri üreticiden tüketiciye direk satış yapıyoruz. Şimdi alın indirimli alın! Rahat bir ofis koltuğunun anlamı; bel ve boyun ağrılarıyla uğraşmak yerine işe konsantre olmak anlamına gelir.
Ofis mobilyasında en önemli parça şüphesiz ofis koltukları ve ofis kanepeleridirTSE, İSO 9001 ve İSO 14001 belgeli  koltuklarımız; bel ve boyun destekleyici, ergonomik ve omurga dostu koltuklardır. 
Ofis koltukları geniş bir yelpaze ofis masası koltuğu ve bilgisayar koltuğu modelleri kumaş, deri ve örgü file kumaşlar dâhil, üreticiden tüketiciye direk satış yapıyoruz.

Ofis koltuk modelleri en çok olan ve ofis sandalyesi fiyatları en ucuz ve en kaliteli ofis mobilya ürünlerini üreten ve dağıtımını yapan firmamız başarı ve güven ve kaliteyi ve de satış sonrası hizmette Türkiye'nin en büyük bir ofis mobilyası kuruluşudur. Her renkte ve fonksiyonda ofis koltuğu üreten firmamız, ofis yönetici koltukları, ofis toplantı sandalyeleri, fileli koltuk, ofis kanepeleri, bar tabureleri, bekleme ve misafir koltuğu seçenekleri ile sizin tüm koltuk ihtiyacınızı karşılayacak düzeydedir.

İş sağlığı yasasına uygun, bel ve boyun destekli, ergonomik, 360 derece ekseni etrafında dönen, amortisörlü, arkaya sallanmalı ve her noktada sabitleme yapan ofis sandalyelerimiz için lütfen deneyimli satış personelimizden bilgi alınız. 

İstanbul içi teslimatlar adresinize kadar firmamız tarafından karşılanmakta, İstanbul dışı ürün teslimlerimiz ambar ile kapınıza kadar gelmektedir. Ambar ücreti tarafınızdan karşılanır. Bir koli için yaklaşık 40 TL ücret ödenmektedir. Koltukların yapısına göre bir koliye 2 ile 4 koltuk sığmaktadır.Nazalli
Nazalli