Ofis Koltukları

Ofis koltukları , ofis koltukları modelleri, ofis koltukları fiyatlarını bulabileceğeniniz ve en uygun en kaliteli ofis koltukları üretim yeri.TSE, İSO 9001 ve İSO 14001 belgeli ofis koltukları bel ve boyun destekleyici, ergonomik ve omurga dostu koltuklardır. Ofis koltuk modelleri en çok olan ve ofis sandalyesi fiyatları en ucuz ve en kaliteli büro koltukları, büro sandalyeleri üreten ve dağıtımını yapan firmamız başarı ve güven ve kaliteyi ve de satış sonrası hizmette Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Her renkte ve fonksiyonda ofis koltuğu üreten firmamız, Ofis yönetici koltukları, ofis toplantı koltukları, fileli koltuk, ofis kanepeleri, bar tabureleri, bekleme ve misafir koltuğu seçenekleri ile sizin tüm koltuk ihtiyacınızı karşılayacak düzeydedir.
İş sağlığı yasasına uygun, bel ve boyun destekli, ergonomik, 360 derece ekseni etrafında dönen, amortisörlü, arkaya sallanmalı ve her noktada sabitleme yapan ofis koltuklarımız için lütfen deneyimli satış personelimizden bilgi alınız. 
İstanbul içi teslimatlar adresinize kadar firmamız tarafından karşılanmakta, İstanbul dışı ürün teslimatlarımız ambar ile kapınıza kadar gelmektedir. Ambar ücreti tarafınızdan karşılanır. Bir koli için yaklaşık 40 TL ücret ödenmektedir. Koltukların yapısına göre bir koliye 2 ile 4 koltuk sığmaktadır.Nazalli
Nazalli