Ucuz Ofis Koltukları

Ucuz Ofis Koltukları

Ofis içlerinde oluşturulan dizaynlar ve tasarımlar sayesinde şık ve modern bir görünüm elde edebilmeniz muhtemeldir. Bunun için en farklı tasarım ve çok sayıda ürüne sahip olan web sitemizi gezmenizi tavsiye ederiz. Ofis ortamları her zaman ilk göze çarpan şey ofis koltuklarıdır. Bir şirketin, kurum veya kuruluşun ilk bakılan ve ilk çıkarım yapılabilen olguları; yönetici koltukları, toplantı koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, misafir koltukları, konferans koltukları ve fileli koltuklarıdır. Şirket içi ofis mobilyaları şirketin adeta bir kıyafetidir. Şirketin tarzını, bakış açısını, modernliğini ve klasikliğini çözümleyebileceğimiz kıstaslardan en önemlileridir. Ayrıca Türkiye çapınca 800’den fazla şubemizle de sizlere hizmet sunmaktayız.  Türkiye’nin en geniş üretim sahasına sahip olduğumuz ve alanında uzman kaliteli çalışanlara sahip olduğumuz için sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmekteyiz. Çok farklı tasarımları en son teknoloji ile birleştirip sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Tarzınızı ofiste de yansıtmak, şık ve kaliteli bir dizayn oluşturabilmek, farklılığı modernlikle ve klasik çizgiler ile tamamlamak bizim işimiz. Klasik bilindik ofis koltuklarından sıkıldınız mı? Gelen konuklarınıza, iş ortaklığı yapacağınız iş adamlarına, gelen müşterilerinize ve çalışanlarınıza çok daha elit gözükmek mi istiyorsunuz? Siz de farklılık arıyor ve ofisinizin tarzıyla göz kamaştırmak mı istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Klasik modelleri modern çizgiler ile tamamlayarak farklı bir bakış açısı ile sizlere sunmaktayız. Bilindik, hantal, kaba ofis koltukları yerine, modern, şehirli ve farklı ofis koltuklarını tercih etmeye ne dersiniz? Her zaman hep daha iyiye ulaşabilmek için Ar –Ge çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek sizlere en farklı tasarımları sunmaktayız. Sıradanlıktan uzak, farklılık arayanlar için ürettiğimiz mobilyalarımız sizlere Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından 3 yıl garantili olarak gelmektedir. Aynı zamanda ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerimiz ile de kaliteden ödün vermeden çalıştığımızı gözler önüne sermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hedefimiz müşteri memnuniyeti esaslı olarak çalışmak olup her zaman daha iyiye doğru yol almanın haklı gururunu yaşamaktayız. Piyasadaki en kaliteli malzemeleri kullanarak standartların da üzerinde bir iş çıkartmaktayız. Piyasadaki ürünlerden farklı ve kaliteli ürünler ortaya çıkartmamıza rağmen fiyat olarak sizlere cazip indirimler sunmaktayız.
    

Ucuz ofis koltukları konusunda kendimize sonsuz güvenmekteyiz. Kalitemize oranla fiyatlarımız oldukça uygundur. Özellikle de eğer toplu alım yapacaksanız sizler için inanılmaz indirimler sunmaktayız. Ofisinizde aradığınız şıklık için sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Sizler için hazırladığımız tasarımlara hayran kalacaksınız. Sadece siz değil ofis çalışanları, ofise gelen ziyaretçileriniz, misafirleriniz, yeni iş ortaklıklarınız ve müşterileriniz… Her gelen ofisinizin tarzından etkilenecek ve kurumunuz hakkında olumlu düşünmeye daha adım atar atmaz başlayacaklar. İlk izlenim her durumda çok önemlidir. Bu kişiler için geçerli olduğu kadar mobilyalar için de geçerlidir. Nasıl ki giyim kuşamımıza dış görünümümüze önem veriyorsak yaşam ve çalışma alanlarımıza da öyle değer vermekteyiz. Ayrıca sizlere ürün iade garantisini de sunmaktayız. Yüzlerce model arasından istediğinizi seçip kendi istediğiniz renk ve desenler ile bizlere uygulattırabilmenin de özgürlüğünü tadacaksınız. Son dönemlerde en fazla talep gören ürünlerin en başında fileli ofis koltukları yer almaktadır. Bu koltukların bir değil birden fazla önemli özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerin en belirgin olanı tahmin edersiniz ki terletmemesidir. Günün yarısını oturarak geçirenler en fazla şikayeti koltukların terletmesinden yana yapmaktadırlar. Verimli bir çalışma elde edebilmek için koltukların ferah bir yapısı bulunması gerekmektedir.  Böylelikle işe adaptasyon daha fazla sağlanabilmekte ve daha fazla konfor yaşanabilmektedir. Bunun yanı sıra ne önemli husus ise sağlık konusudur. Bel fıtığı, boyun fıtığı, kol ağrısı, bacak uyuşması gibi çeşitli rahatsızlıkların oluşmasının temel nedeni tabi ki de sağlıksız üretilmiş olan ofis koltuklarının kullanılmasıdır. Bu koltuklar maalesef ki meslek hastalıklarına yol açan üzücü bir durumdur. Bunu engelleyebilmek için omurga dostu, bel uyumlu, ergonomik olarak üretilmiş olan koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Özellikle de son zamanlarda en fazla ürettiğimiz fileli koltuklar bu konuda en hassas duyarlılığa sahip koltuklarımız olarak öne çıkmaktadır. Koltukların bel kısmında bulunan bel destekleri sayesinde beliniz çalışırken boşlukta kalmayacak ve bel ağrıları yaşamayacaksınız. En fazla görülen rahatsızlık olan omurga bozukluklarının önüne geçilmesi için de tek çare bel destekli ofis koltuklarımızı tercih etmenizdir. Bunun yanı sıra hafif olması da önemli bir unsurdur.

Hafif olan ofis koltukları sayesinde çok daha fazla rahat hareket imkanı bulabileceksiniz. Sağa, sola, öne, arkaya doğru hareket edilirken vücudu çok zorlamadan bu manevraları yapma kabiliyeti sağlanmaktadır. Hafif olmasının yanı sıra terletmeme özelliği de alıcılar tarafından en çok tercih edilen özelliktir. Bunun yanı sıra daha uygun fiyatlar ile sunulması da önemli bir tercih sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır. Koltuklarımızın en önemli özelliklerinden biri de kolçakların ayarlanabiliyor olmasıdır. Böylelikle kişilerin vücut yapılarına göre kollarını koyacakları yeri ayarlama özgürlüğü de sağlanmış olacaktır. Böylelikle çok daha rahat bir oturum sağlanacaktır. Oturulan yerin üzeri hava alan bir süngerden oluşuyor olması da ayrıca önemli bir husustur. Kişiler çok daha rahat oturacak ve herhangi bir ağrı hissi yaşamayacaklardır. Eğer çalışma ortamınızı severseniz ve rahat oturabiliyorsanız çok olumlu bir çalışma sağlamış olacaksınız.

Çalışırken verimliliğinizin artması, işyerinizi sevmeniz, çalışmaktan sıkılmamanız için en önemli faktör ofis koltuklarıdır. Böylece daha fazla çalışarak çok daha az yorulmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Çok fazla yumuşak bir oturum sağlaması zannedildiği gibi olumlu bir sonuç doğurmamaktadır. Çünkü yumuşak olan ofis koltukları bir rehavet getirmekte ve uyku sorunu yaşatmaktadır. Böylece işe adaptasyon sorunu yaşanmaktadır. Ofis koltuğunun içine gömülünce çok daha rahatsız bir oturum sağlanmaktadır. Bunların engellenebilmesi için daha sert koltuklar tercih edilmelidir. Fakat piyasadaki sert koltuklardan bahsetmediğimizi belirtmek istiyoruz. Çok fazla sert olan koltuklar da otururken rahatsız edici ve uyuşma getiren bir sıkıntı yaşatmaktadır. Bu nedenle bizim ürünlerimizin kalite standartlarımızda koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Hem görünüm hem sağlık açısından faydalı olan koltuklarımız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sadece ofis koltukları değil aynı zamanda bekleme ve toplantı koltukları gibi seçeneklerimizde de sizlere en kaliteli hizmeti vermek için buradayız. Kaliteden ödün vermeden, en kaliteli malzemeler ile en farklı tasarımları birleştiren firmamız istediğiniz renk ve desenler ile sizlere yardımcı olmaktadır. Rengarenk desenler ile sizlere en kaliteli ürünleri zevkinize göre tasarlayarak sunmaktayız. Böylece farklı ofislere sahip olmanız ve farklı tasarımlar ile iç içe olmanız için herhangi bir engeliniz bulunmamaktadır.

Ucuz ofis koltukları ile siz de modern çizgilerin hakim olduğu klasik model ofis koltuklarımızı da tercih edebilirsiniz. Koltuklarımızın en önemli özelliklerinden biri de tilt özelliğinin olmasıdır. Tilt özelliği demek; koltuğun yaslanılan kısmı ile ilgili önemli bir olgudur. Sırt kısmının arkaya doğru yatırılabilir ve sabit tutabilir bir sistem bulunmaktadır. Böylece vücudunuz için en rahat noktayı kendiniz seçebileceksiniz. Arkaya doğru yaylanıp geri gelmeyen ve sert dimdik durarak da bel ağrısı yaşatmayan bu sistem sayesinde omurgasal sorunlar yaşamanız engellenmektedir.  Bu nedenle ofis ortamında yoğun çalışılarak sıkılıp bunaldığınız bir anda sırtınızı dayayıp bir nefes almak sizin en doğal hakkınız. Bu nedenle omurga dostu koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Sizler için hem sağlığınıza hem cebinize uygun ucuz ofis koltukları imkanı sunmaktayız. Böylece tüm ofis mobilyalarınızın tek bir takım halinde uyum içerisinde olmasını sağlayabileceksiniz. Toplu alımlarda sizlere cazip indirimler de sunmaktayız.
    Ofisiniz içerisindeki ahenk ve baş döndürücü güzellikteki mobilyalar ile gelenlerin de kendilerini değerli hissetmelerini sağlamış olacaksınız. Nasıl ki evimize gelen misafirlerimizi en rahat şekilde ağırlamak istiyorsak ofislerimizdeki koltukları da misafirlerimiz için uygun olarak tercih etmeliyiz. Böylece gelen kişilere değer verdiğimizi ve prestijli bir işyeri olduğumuzu ispat edebilmiş olmaktayız. Sizler de bu konfor, rahatlık ve kaliteyi yaşamak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bunun için tüm yapmanız gereken şey bize bir telefon ile ulaşmaktır. 800’den fazla Türkiye’deki şubemizle de sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca yurt dışına da mobilya gönderebiliyoruz. Ayrıca 15 yıl boyunca yedek parça garantisi sunmaktayız. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanabilmek için web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda telefon aracılığı ile de bizlere rahatlıkla ulaşabilir irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle sizlere çok daha hızlı hizmet verebilir, daha iyi bir iletişime geçebiliriz. Ucuz ofis koltukları arıyorsanız kalitenin adresindesiniz.

 138 ürün listeleniyor..
Ucuz ofis koltukları Ucuz ofis koltukları
Ucuz Ofis Koltuklar Ucuz Ofis Koltuklar
Ofis Bekleme Sandalyesi Ofis Bekleme Sandalyesi
Misafir Koltukları Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Koltuğu Ofis Koltuğu
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Sehpalar Sehpalar
Lütfen sorunuz
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Krom Boru Ayaklı Cafe Sandalyesi Poli Krom Boru Ayaklı Cafe Sandalyesi Poli
Ilgın Tek Ayaklı Tiyatro Konferans Koltuğu Ilgın Tek Ayaklı Tiyatro Konferans Koltuğu
Martin Plastik Açık Kol Tablalı Konferans Koltuğu Martin Plastik Açık Kol Tablalı Konferans Koltuğu
Döşemeli Kolçaklı Misafir Koltuğu Land Döşemeli Kolçaklı Misafir Koltuğu Land
Ofis koltuğu sırt yaslanması file, oturma yeri kumaş Ofis koltuğu sırt yaslanması file, oturma yeri kumaş
 0 TL + KDV
Ofis kanepeleri Ofis kanepeleri
Lütfen sorunuz
Bekleme sandalyesi Bekleme sandalyesi
 3.100 TL + KDV
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 0 TL + KDV
Bekleme Sandalyesi Bekleme Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Bekleme Sandalyesi modelleri Bekleme Sandalyesi modelleri
Ofis Bekleme Koltukları Ofis Bekleme Koltukları
Plastik Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Ermes Plastik Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Ermes
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 0 TL + KDV
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
Lütfen sorunuz
Poli Bekleme Koltuğu 4 Kollu Krom Boru Ayaklı Poli Bekleme Koltuğu 4 Kollu Krom Boru Ayaklı
Kollu Çalışma Koltuğu Kollu Çalışma Koltuğu
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Konferans Sandalyesi Krom Ayaklı Konferans Sandalyesi Krom Ayaklı
Rom İçten Çıkmalı Yazı Tablalı Konferans Koltuğu Rom İçten Çıkmalı Yazı Tablalı Konferans Koltuğu
Ofis Misafir Koltuğu Ofis Misafir Koltuğu
Lütfen sorunuz
Sandalye Fiyatları Sandalye Fiyatları
Lütfen sorunuz
Toplantı Koltuğu Fiyat Toplantı Koltuğu Fiyat
Lütfen sorunuz
Profil Ayaklı Misafir Koltuğu Vino Profil Ayaklı Misafir Koltuğu Vino
Panel İkili Amfi Sırası (Arka Modül) Panel İkili Amfi Sırası (Arka Modül)
Kolsuz Toplantı Sandalyesi Kolsuz Toplantı Sandalyesi
Ofis Sandalye Ofis Sandalye
 0 TL + KDV
toplantı koltuğu toplantı koltuğu
Bekleme Koltuğu Çeşitleri Bekleme Koltuğu Çeşitleri
Krom U Ayaklı Misafir Koltuğu Vino Krom U Ayaklı Misafir Koltuğu Vino
Kumaş Kaplı Konferans Koltuğu Dolfin Kumaş Kaplı Konferans Koltuğu Dolfin
Ahşap Kolçaklı Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land Ahşap Kolçaklı Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land
Solid Döşemeli İkili Bekleme Koltuğu Solid Döşemeli İkili Bekleme Koltuğu
Astra Poliüretan Bardaklı Konferans ve Sinema Koltuğu Astra Poliüretan Bardaklı Konferans ve Sinema Koltuğu
ofis koltuğu ofis koltuğu
Lütfen sorunuz
Lüks Tekli Amfi Sırası (Arka Modül) Lüks Tekli Amfi Sırası (Arka Modül)
Salon Kanepesi Salon Kanepesi
Lütfen sorunuz
Tivoli Kapalı Kol Yazı Tablalı Konferans Koltuğu Tivoli Kapalı Kol Yazı Tablalı Konferans Koltuğu
Ucuz Ofis Sandalyesi Ucuz Ofis Sandalyesi
Lütfen sorunuz
bekleme sandalyesi bekleme sandalyesi
 0 TL + KDV
Boyalı Yıldız Ayak Yönetici Koltuğu Vino Boyalı Yıldız Ayak Yönetici Koltuğu Vino
Ahşap Ayaklı İkili Ofis Kanepesi Penta Ahşap Ayaklı İkili Ofis Kanepesi Penta
Büro Kanepesi Büro Kanepesi
 0 TL + KDV
Snow Yönetici Koltuğu Alüminyum Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı Snow Yönetici Koltuğu Alüminyum Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı
Tessa Toplantı Koltuğu Tessa Toplantı Koltuğu
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Murano Siyah Boyalı Ayak Kolsuz Tekli Bekleme Koltuğu Murano Siyah Boyalı Ayak Kolsuz Tekli Bekleme Koltuğu
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Tendo Misafir ve Bekleme Koltuğu Ahşap Torna Ayaklı Tendo Misafir ve Bekleme Koltuğu Ahşap Torna Ayaklı
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Deri Toplantı Koltuğu Deri Toplantı Koltuğu
Lütfen sorunuz
Döşemeli Kolçaklı Senkron Mekanizmalı Toplantı Koltuğu - Land Döşemeli Kolçaklı Senkron Mekanizmalı Toplantı Koltuğu - Land
İkili Ofis ve Lobi Kanepesi Armada İkili Ofis ve Lobi Kanepesi Armada
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Müşteri misafir sandalyesi Müşteri misafir sandalyesi
Ofis Toplantı Koltuğu Ofis Toplantı Koltuğu
Lütfen sorunuz
Astra Kol Üstü Ahşap Konferans Salonu Koltuğu Astra Kol Üstü Ahşap Konferans Salonu Koltuğu
Fileli Çalışma Sandalyeleri Fileli Çalışma Sandalyeleri
BOW Baş Destekli Dinlenme ve TV Koltuğu BOW Baş Destekli Dinlenme ve TV Koltuğu
Buro Kanepeleri Buro Kanepeleri
 0 TL + KDV
Tekli Ofis Kanepesi Enzo Tekli Ofis Kanepesi Enzo
Lütfen sorunuz
Şık Toplantı Koltuğu Şık Toplantı Koltuğu
Ilgın Döşemeli Yarı Kapalı Konferans Koltuğu Ilgın Döşemeli Yarı Kapalı Konferans Koltuğu
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
 0 TL + KDV
Ofis yönetici koltukları Ofis yönetici koltukları
 0 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Lütfen sorunuz
İkili Ofis Kanepesi Alexa İkili Ofis Kanepesi Alexa
Döşeme Kollu Tekli Bekleme ve Misafir Koltuğu Mini Döşeme Kollu Tekli Bekleme ve Misafir Koltuğu Mini
Ofis büro bekleme koltukları Ofis büro bekleme koltukları
Nazalli
Nazalli