Ucuz Ofis Koltukları

Ucuz Ofis Koltukları

Ofis içlerinde oluşturulan dizaynlar ve tasarımlar sayesinde şık ve modern bir görünüm elde edebilmeniz muhtemeldir. Bunun için en farklı tasarım ve çok sayıda ürüne sahip olan web sitemizi gezmenizi tavsiye ederiz. Ofis ortamları her zaman ilk göze çarpan şey ofis koltuklarıdır. Bir şirketin, kurum veya kuruluşun ilk bakılan ve ilk çıkarım yapılabilen olguları; yönetici koltukları, toplantı koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, misafir koltukları, konferans koltukları ve fileli koltuklarıdır. Şirket içi ofis mobilyaları şirketin adeta bir kıyafetidir. Şirketin tarzını, bakış açısını, modernliğini ve klasikliğini çözümleyebileceğimiz kıstaslardan en önemlileridir. Ayrıca Türkiye çapınca 800’den fazla şubemizle de sizlere hizmet sunmaktayız.  Türkiye’nin en geniş üretim sahasına sahip olduğumuz ve alanında uzman kaliteli çalışanlara sahip olduğumuz için sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmekteyiz. Çok farklı tasarımları en son teknoloji ile birleştirip sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Tarzınızı ofiste de yansıtmak, şık ve kaliteli bir dizayn oluşturabilmek, farklılığı modernlikle ve klasik çizgiler ile tamamlamak bizim işimiz. Klasik bilindik ofis koltuklarından sıkıldınız mı? Gelen konuklarınıza, iş ortaklığı yapacağınız iş adamlarına, gelen müşterilerinize ve çalışanlarınıza çok daha elit gözükmek mi istiyorsunuz? Siz de farklılık arıyor ve ofisinizin tarzıyla göz kamaştırmak mı istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Klasik modelleri modern çizgiler ile tamamlayarak farklı bir bakış açısı ile sizlere sunmaktayız. Bilindik, hantal, kaba ofis koltukları yerine, modern, şehirli ve farklı ofis koltuklarını tercih etmeye ne dersiniz? Her zaman hep daha iyiye ulaşabilmek için Ar –Ge çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek sizlere en farklı tasarımları sunmaktayız. Sıradanlıktan uzak, farklılık arayanlar için ürettiğimiz mobilyalarımız sizlere Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından 3 yıl garantili olarak gelmektedir. Aynı zamanda ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerimiz ile de kaliteden ödün vermeden çalıştığımızı gözler önüne sermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hedefimiz müşteri memnuniyeti esaslı olarak çalışmak olup her zaman daha iyiye doğru yol almanın haklı gururunu yaşamaktayız. Piyasadaki en kaliteli malzemeleri kullanarak standartların da üzerinde bir iş çıkartmaktayız. Piyasadaki ürünlerden farklı ve kaliteli ürünler ortaya çıkartmamıza rağmen fiyat olarak sizlere cazip indirimler sunmaktayız.
    

Ucuz ofis koltukları konusunda kendimize sonsuz güvenmekteyiz. Kalitemize oranla fiyatlarımız oldukça uygundur. Özellikle de eğer toplu alım yapacaksanız sizler için inanılmaz indirimler sunmaktayız. Ofisinizde aradığınız şıklık için sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Sizler için hazırladığımız tasarımlara hayran kalacaksınız. Sadece siz değil ofis çalışanları, ofise gelen ziyaretçileriniz, misafirleriniz, yeni iş ortaklıklarınız ve müşterileriniz… Her gelen ofisinizin tarzından etkilenecek ve kurumunuz hakkında olumlu düşünmeye daha adım atar atmaz başlayacaklar. İlk izlenim her durumda çok önemlidir. Bu kişiler için geçerli olduğu kadar mobilyalar için de geçerlidir. Nasıl ki giyim kuşamımıza dış görünümümüze önem veriyorsak yaşam ve çalışma alanlarımıza da öyle değer vermekteyiz. Ayrıca sizlere ürün iade garantisini de sunmaktayız. Yüzlerce model arasından istediğinizi seçip kendi istediğiniz renk ve desenler ile bizlere uygulattırabilmenin de özgürlüğünü tadacaksınız. Son dönemlerde en fazla talep gören ürünlerin en başında fileli ofis koltukları yer almaktadır. Bu koltukların bir değil birden fazla önemli özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerin en belirgin olanı tahmin edersiniz ki terletmemesidir. Günün yarısını oturarak geçirenler en fazla şikayeti koltukların terletmesinden yana yapmaktadırlar. Verimli bir çalışma elde edebilmek için koltukların ferah bir yapısı bulunması gerekmektedir.  Böylelikle işe adaptasyon daha fazla sağlanabilmekte ve daha fazla konfor yaşanabilmektedir. Bunun yanı sıra ne önemli husus ise sağlık konusudur. Bel fıtığı, boyun fıtığı, kol ağrısı, bacak uyuşması gibi çeşitli rahatsızlıkların oluşmasının temel nedeni tabi ki de sağlıksız üretilmiş olan ofis koltuklarının kullanılmasıdır. Bu koltuklar maalesef ki meslek hastalıklarına yol açan üzücü bir durumdur. Bunu engelleyebilmek için omurga dostu, bel uyumlu, ergonomik olarak üretilmiş olan koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Özellikle de son zamanlarda en fazla ürettiğimiz fileli koltuklar bu konuda en hassas duyarlılığa sahip koltuklarımız olarak öne çıkmaktadır. Koltukların bel kısmında bulunan bel destekleri sayesinde beliniz çalışırken boşlukta kalmayacak ve bel ağrıları yaşamayacaksınız. En fazla görülen rahatsızlık olan omurga bozukluklarının önüne geçilmesi için de tek çare bel destekli ofis koltuklarımızı tercih etmenizdir. Bunun yanı sıra hafif olması da önemli bir unsurdur.

Hafif olan ofis koltukları sayesinde çok daha fazla rahat hareket imkanı bulabileceksiniz. Sağa, sola, öne, arkaya doğru hareket edilirken vücudu çok zorlamadan bu manevraları yapma kabiliyeti sağlanmaktadır. Hafif olmasının yanı sıra terletmeme özelliği de alıcılar tarafından en çok tercih edilen özelliktir. Bunun yanı sıra daha uygun fiyatlar ile sunulması da önemli bir tercih sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır. Koltuklarımızın en önemli özelliklerinden biri de kolçakların ayarlanabiliyor olmasıdır. Böylelikle kişilerin vücut yapılarına göre kollarını koyacakları yeri ayarlama özgürlüğü de sağlanmış olacaktır. Böylelikle çok daha rahat bir oturum sağlanacaktır. Oturulan yerin üzeri hava alan bir süngerden oluşuyor olması da ayrıca önemli bir husustur. Kişiler çok daha rahat oturacak ve herhangi bir ağrı hissi yaşamayacaklardır. Eğer çalışma ortamınızı severseniz ve rahat oturabiliyorsanız çok olumlu bir çalışma sağlamış olacaksınız.

Çalışırken verimliliğinizin artması, işyerinizi sevmeniz, çalışmaktan sıkılmamanız için en önemli faktör ofis koltuklarıdır. Böylece daha fazla çalışarak çok daha az yorulmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Çok fazla yumuşak bir oturum sağlaması zannedildiği gibi olumlu bir sonuç doğurmamaktadır. Çünkü yumuşak olan ofis koltukları bir rehavet getirmekte ve uyku sorunu yaşatmaktadır. Böylece işe adaptasyon sorunu yaşanmaktadır. Ofis koltuğunun içine gömülünce çok daha rahatsız bir oturum sağlanmaktadır. Bunların engellenebilmesi için daha sert koltuklar tercih edilmelidir. Fakat piyasadaki sert koltuklardan bahsetmediğimizi belirtmek istiyoruz. Çok fazla sert olan koltuklar da otururken rahatsız edici ve uyuşma getiren bir sıkıntı yaşatmaktadır. Bu nedenle bizim ürünlerimizin kalite standartlarımızda koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Hem görünüm hem sağlık açısından faydalı olan koltuklarımız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sadece ofis koltukları değil aynı zamanda bekleme ve toplantı koltukları gibi seçeneklerimizde de sizlere en kaliteli hizmeti vermek için buradayız. Kaliteden ödün vermeden, en kaliteli malzemeler ile en farklı tasarımları birleştiren firmamız istediğiniz renk ve desenler ile sizlere yardımcı olmaktadır. Rengarenk desenler ile sizlere en kaliteli ürünleri zevkinize göre tasarlayarak sunmaktayız. Böylece farklı ofislere sahip olmanız ve farklı tasarımlar ile iç içe olmanız için herhangi bir engeliniz bulunmamaktadır.

Ucuz ofis koltukları ile siz de modern çizgilerin hakim olduğu klasik model ofis koltuklarımızı da tercih edebilirsiniz. Koltuklarımızın en önemli özelliklerinden biri de tilt özelliğinin olmasıdır. Tilt özelliği demek; koltuğun yaslanılan kısmı ile ilgili önemli bir olgudur. Sırt kısmının arkaya doğru yatırılabilir ve sabit tutabilir bir sistem bulunmaktadır. Böylece vücudunuz için en rahat noktayı kendiniz seçebileceksiniz. Arkaya doğru yaylanıp geri gelmeyen ve sert dimdik durarak da bel ağrısı yaşatmayan bu sistem sayesinde omurgasal sorunlar yaşamanız engellenmektedir.  Bu nedenle ofis ortamında yoğun çalışılarak sıkılıp bunaldığınız bir anda sırtınızı dayayıp bir nefes almak sizin en doğal hakkınız. Bu nedenle omurga dostu koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Sizler için hem sağlığınıza hem cebinize uygun ucuz ofis koltukları imkanı sunmaktayız. Böylece tüm ofis mobilyalarınızın tek bir takım halinde uyum içerisinde olmasını sağlayabileceksiniz. Toplu alımlarda sizlere cazip indirimler de sunmaktayız.
    Ofisiniz içerisindeki ahenk ve baş döndürücü güzellikteki mobilyalar ile gelenlerin de kendilerini değerli hissetmelerini sağlamış olacaksınız. Nasıl ki evimize gelen misafirlerimizi en rahat şekilde ağırlamak istiyorsak ofislerimizdeki koltukları da misafirlerimiz için uygun olarak tercih etmeliyiz. Böylece gelen kişilere değer verdiğimizi ve prestijli bir işyeri olduğumuzu ispat edebilmiş olmaktayız. Sizler de bu konfor, rahatlık ve kaliteyi yaşamak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bunun için tüm yapmanız gereken şey bize bir telefon ile ulaşmaktır. 800’den fazla Türkiye’deki şubemizle de sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca yurt dışına da mobilya gönderebiliyoruz. Ayrıca 15 yıl boyunca yedek parça garantisi sunmaktayız. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanabilmek için web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda telefon aracılığı ile de bizlere rahatlıkla ulaşabilir irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle sizlere çok daha hızlı hizmet verebilir, daha iyi bir iletişime geçebiliriz. Ucuz ofis koltukları arıyorsanız kalitenin adresindesiniz.

 138 ürün listeleniyor..
Ucuz ofis koltukları Ucuz ofis koltukları
Ucuz Ofis Koltuklar Ucuz Ofis Koltuklar
 432 TL + KDV
Ofis Bekleme Sandalyesi Ofis Bekleme Sandalyesi
Misafir Koltukları Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Koltuğu Ofis Koltuğu
Lütfen sorunuz
Toplantı Koltuğu Çeşitleri Toplantı Koltuğu Çeşitleri
ofis koltukları ofis koltukları
 500 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Müşteri Bekleme Misafir Koltuğu Müşteri Bekleme Misafir Koltuğu
Sinema Koltuğu Sinema Koltuğu
300 + KDV
Toplantı koltukları Toplantı koltukları
 621 TL + KDV
Personel Koltuğu Personel Koltuğu
Lobi Bekleme Koltukları Lobi Bekleme Koltukları
Toplantı Sandalyesi Tekerlekli Toplantı Sandalyesi Tekerlekli
ikili Konferans Sandalyesi ikili Konferans Sandalyesi
Kafe Sandalyesi Kafe Sandalyesi
280 + KDV
büro koltukları büro koltukları
 450 TL + KDV
Sehpalı Konferans Koltuğu Sehpalı Konferans Koltuğu
Bekleme koltuğu yuvarlak Bekleme koltuğu yuvarlak
Bilgisayar Çalışma Koltuğu Sepet Çalışma Koltuğu Bilgisayar Çalışma Koltuğu Sepet Çalışma Koltuğu
Çalışma Koltuğu yedek parça Çalışma Koltuğu yedek parça
Yazı Tablalı Konferans Koltuğu Yazı Tablalı Konferans Koltuğu
Ahşap Konferans Sandalyesi Ahşap Konferans Sandalyesi
Bekleme Sandalyesi Plastik Kollu Bekleme Sandalyesi Plastik Kollu
Toplantı Koltuğu Özellikleri Toplantı Koltuğu Özellikleri
Ofis koltuklari Ofis koltuklari
 510 TL + KDV
Misafir Koltukları Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Bekleme Koltuğu Desenleri Bekleme Koltuğu Desenleri
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis büro misafir sandalyesi Ofis büro misafir sandalyesi
Toplantı Koltuğu Destekli Toplantı Koltuğu Destekli
Konferans Sandalyesi Yazı Tablalı Konferans Sandalyesi Yazı Tablalı
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 621 TL + KDV
Tonet Sandalye Tonet Sandalye
İkili Bekleme Koltuğu Ahşap Ayaklı İkili Bekleme Koltuğu Ahşap Ayaklı
Cafe Sandalyesi Cafe Sandalyesi
225 + KDV
Ofis Koltuğu Başlıklı Ofis Koltuğu Başlıklı
Ofis koltukları misafir bekleme Ofis koltukları misafir bekleme
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
İç Mekan Sandalyeleri İç Mekan Sandalyeleri
Lütfen sorunuz
Kollu Çalışma Koltuğu Kollu Çalışma Koltuğu
Ofis Büro Kanepeleri Ofis Büro Kanepeleri
Toplantı koltukları Toplantı koltukları
 520 TL + KDV
Ofis koltukları Ofis koltukları
 528 TL + KDV
Bekleme Koltuğu İkili Bekleme Koltuğu İkili
 612 TL + KDV
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Büro Toplantı Koltukları Büro Toplantı Koltukları
Ofis Koltuk Ofis Koltuk
Lütfen sorunuz
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 630 TL + KDV
Yeni Ofis Kanepesi Yeni Ofis Kanepesi
 2.160 TL + KDV
ofis büro mobilya koltukları ofis büro mobilya koltukları
 558 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Toplantı Koltuğu Model Toplantı Koltuğu Model
ofis koltukları ofis koltukları
 684 TL + KDV
ofis koltukları ofis koltukları
 513 TL + KDV
Toplantı Sandalyesi Deri Döşeme Toplantı Sandalyesi Deri Döşeme
Ahşap bekleme sandalyesi Ahşap bekleme sandalyesi
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Ofis sandalyesi yönetici koltuğu Ofis sandalyesi yönetici koltuğu
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Ofis Kanepesi ikili Ofis Kanepesi ikili
 1.890 TL + KDV
Deri Çalışma Koltuğu Deri Çalışma Koltuğu
Cafe lobi Restoran Sandalyesi Cafe lobi Restoran Sandalyesi
Ofis kanepesi Blok Ofis kanepesi Blok
Lütfen sorunuz
Büro Sandale Büro Sandale
Lütfen sorunuz
Ofis Kanepesi Ofis Kanepesi
Lütfen sorunuz
Ofis Bekleme Sandalyesi Ofis Bekleme Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Deri Bekleme Koltuğu Deri Bekleme Koltuğu
 720 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Ofis Mobilyaları Ofis Kanepeleri Ofis Mobilyaları Ofis Kanepeleri
 1.710 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
1760 + KDV
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
 900 TL + KDV
Bekleme Koltuğu Fiyatları Bekleme Koltuğu Fiyatları
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Tekli Ofis Kanepesi Tekli Ofis Kanepesi
 2.160 TL + KDV
Ofis Koltukları Choose fileli Koltuk Bel Destekli Ofis Koltukları Choose fileli Koltuk Bel Destekli
 435 TL + KDV
Büro koltukları Büro koltukları
 1.125 TL + KDV
ofis koltuğu ofis koltuğu
 368 TL + KDV
Ofis koltuk ve sandalyesi fit fileli koltuk Ofis koltuk ve sandalyesi fit fileli koltuk
 558 TL + KDV
Nazalli
Nazalli