Ucuz Ofis Koltukları

Ucuz Ofis Koltukları

Ofis içlerinde oluşturulan dizaynlar ve tasarımlar sayesinde şık ve modern bir görünüm elde edebilmeniz muhtemeldir. Bunun için en farklı tasarım ve çok sayıda ürüne sahip olan web sitemizi gezmenizi tavsiye ederiz. Ofis ortamları her zaman ilk göze çarpan şey ofis koltuklarıdır. Bir şirketin, kurum veya kuruluşun ilk bakılan ve ilk çıkarım yapılabilen olguları; yönetici koltukları, toplantı koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, misafir koltukları, konferans koltukları ve fileli koltuklarıdır. Şirket içi ofis mobilyaları şirketin adeta bir kıyafetidir. Şirketin tarzını, bakış açısını, modernliğini ve klasikliğini çözümleyebileceğimiz kıstaslardan en önemlileridir. Ayrıca Türkiye çapınca 800’den fazla şubemizle de sizlere hizmet sunmaktayız.  Türkiye’nin en geniş üretim sahasına sahip olduğumuz ve alanında uzman kaliteli çalışanlara sahip olduğumuz için sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmekteyiz. Çok farklı tasarımları en son teknoloji ile birleştirip sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Tarzınızı ofiste de yansıtmak, şık ve kaliteli bir dizayn oluşturabilmek, farklılığı modernlikle ve klasik çizgiler ile tamamlamak bizim işimiz. Klasik bilindik ofis koltuklarından sıkıldınız mı? Gelen konuklarınıza, iş ortaklığı yapacağınız iş adamlarına, gelen müşterilerinize ve çalışanlarınıza çok daha elit gözükmek mi istiyorsunuz? Siz de farklılık arıyor ve ofisinizin tarzıyla göz kamaştırmak mı istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Klasik modelleri modern çizgiler ile tamamlayarak farklı bir bakış açısı ile sizlere sunmaktayız. Bilindik, hantal, kaba ofis koltukları yerine, modern, şehirli ve farklı ofis koltuklarını tercih etmeye ne dersiniz? Her zaman hep daha iyiye ulaşabilmek için Ar –Ge çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek sizlere en farklı tasarımları sunmaktayız. Sıradanlıktan uzak, farklılık arayanlar için ürettiğimiz mobilyalarımız sizlere Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından 3 yıl garantili olarak gelmektedir. Aynı zamanda ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerimiz ile de kaliteden ödün vermeden çalıştığımızı gözler önüne sermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hedefimiz müşteri memnuniyeti esaslı olarak çalışmak olup her zaman daha iyiye doğru yol almanın haklı gururunu yaşamaktayız. Piyasadaki en kaliteli malzemeleri kullanarak standartların da üzerinde bir iş çıkartmaktayız. Piyasadaki ürünlerden farklı ve kaliteli ürünler ortaya çıkartmamıza rağmen fiyat olarak sizlere cazip indirimler sunmaktayız.
    

Ucuz ofis koltukları konusunda kendimize sonsuz güvenmekteyiz. Kalitemize oranla fiyatlarımız oldukça uygundur. Özellikle de eğer toplu alım yapacaksanız sizler için inanılmaz indirimler sunmaktayız. Ofisinizde aradığınız şıklık için sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Sizler için hazırladığımız tasarımlara hayran kalacaksınız. Sadece siz değil ofis çalışanları, ofise gelen ziyaretçileriniz, misafirleriniz, yeni iş ortaklıklarınız ve müşterileriniz… Her gelen ofisinizin tarzından etkilenecek ve kurumunuz hakkında olumlu düşünmeye daha adım atar atmaz başlayacaklar. İlk izlenim her durumda çok önemlidir. Bu kişiler için geçerli olduğu kadar mobilyalar için de geçerlidir. Nasıl ki giyim kuşamımıza dış görünümümüze önem veriyorsak yaşam ve çalışma alanlarımıza da öyle değer vermekteyiz. Ayrıca sizlere ürün iade garantisini de sunmaktayız. Yüzlerce model arasından istediğinizi seçip kendi istediğiniz renk ve desenler ile bizlere uygulattırabilmenin de özgürlüğünü tadacaksınız. Son dönemlerde en fazla talep gören ürünlerin en başında fileli ofis koltukları yer almaktadır. Bu koltukların bir değil birden fazla önemli özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerin en belirgin olanı tahmin edersiniz ki terletmemesidir. Günün yarısını oturarak geçirenler en fazla şikayeti koltukların terletmesinden yana yapmaktadırlar. Verimli bir çalışma elde edebilmek için koltukların ferah bir yapısı bulunması gerekmektedir.  Böylelikle işe adaptasyon daha fazla sağlanabilmekte ve daha fazla konfor yaşanabilmektedir. Bunun yanı sıra ne önemli husus ise sağlık konusudur. Bel fıtığı, boyun fıtığı, kol ağrısı, bacak uyuşması gibi çeşitli rahatsızlıkların oluşmasının temel nedeni tabi ki de sağlıksız üretilmiş olan ofis koltuklarının kullanılmasıdır. Bu koltuklar maalesef ki meslek hastalıklarına yol açan üzücü bir durumdur. Bunu engelleyebilmek için omurga dostu, bel uyumlu, ergonomik olarak üretilmiş olan koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Özellikle de son zamanlarda en fazla ürettiğimiz fileli koltuklar bu konuda en hassas duyarlılığa sahip koltuklarımız olarak öne çıkmaktadır. Koltukların bel kısmında bulunan bel destekleri sayesinde beliniz çalışırken boşlukta kalmayacak ve bel ağrıları yaşamayacaksınız. En fazla görülen rahatsızlık olan omurga bozukluklarının önüne geçilmesi için de tek çare bel destekli ofis koltuklarımızı tercih etmenizdir. Bunun yanı sıra hafif olması da önemli bir unsurdur.

Hafif olan ofis koltukları sayesinde çok daha fazla rahat hareket imkanı bulabileceksiniz. Sağa, sola, öne, arkaya doğru hareket edilirken vücudu çok zorlamadan bu manevraları yapma kabiliyeti sağlanmaktadır. Hafif olmasının yanı sıra terletmeme özelliği de alıcılar tarafından en çok tercih edilen özelliktir. Bunun yanı sıra daha uygun fiyatlar ile sunulması da önemli bir tercih sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır. Koltuklarımızın en önemli özelliklerinden biri de kolçakların ayarlanabiliyor olmasıdır. Böylelikle kişilerin vücut yapılarına göre kollarını koyacakları yeri ayarlama özgürlüğü de sağlanmış olacaktır. Böylelikle çok daha rahat bir oturum sağlanacaktır. Oturulan yerin üzeri hava alan bir süngerden oluşuyor olması da ayrıca önemli bir husustur. Kişiler çok daha rahat oturacak ve herhangi bir ağrı hissi yaşamayacaklardır. Eğer çalışma ortamınızı severseniz ve rahat oturabiliyorsanız çok olumlu bir çalışma sağlamış olacaksınız.

Çalışırken verimliliğinizin artması, işyerinizi sevmeniz, çalışmaktan sıkılmamanız için en önemli faktör ofis koltuklarıdır. Böylece daha fazla çalışarak çok daha az yorulmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Çok fazla yumuşak bir oturum sağlaması zannedildiği gibi olumlu bir sonuç doğurmamaktadır. Çünkü yumuşak olan ofis koltukları bir rehavet getirmekte ve uyku sorunu yaşatmaktadır. Böylece işe adaptasyon sorunu yaşanmaktadır. Ofis koltuğunun içine gömülünce çok daha rahatsız bir oturum sağlanmaktadır. Bunların engellenebilmesi için daha sert koltuklar tercih edilmelidir. Fakat piyasadaki sert koltuklardan bahsetmediğimizi belirtmek istiyoruz. Çok fazla sert olan koltuklar da otururken rahatsız edici ve uyuşma getiren bir sıkıntı yaşatmaktadır. Bu nedenle bizim ürünlerimizin kalite standartlarımızda koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Hem görünüm hem sağlık açısından faydalı olan koltuklarımız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sadece ofis koltukları değil aynı zamanda bekleme ve toplantı koltukları gibi seçeneklerimizde de sizlere en kaliteli hizmeti vermek için buradayız. Kaliteden ödün vermeden, en kaliteli malzemeler ile en farklı tasarımları birleştiren firmamız istediğiniz renk ve desenler ile sizlere yardımcı olmaktadır. Rengarenk desenler ile sizlere en kaliteli ürünleri zevkinize göre tasarlayarak sunmaktayız. Böylece farklı ofislere sahip olmanız ve farklı tasarımlar ile iç içe olmanız için herhangi bir engeliniz bulunmamaktadır.

Ucuz ofis koltukları ile siz de modern çizgilerin hakim olduğu klasik model ofis koltuklarımızı da tercih edebilirsiniz. Koltuklarımızın en önemli özelliklerinden biri de tilt özelliğinin olmasıdır. Tilt özelliği demek; koltuğun yaslanılan kısmı ile ilgili önemli bir olgudur. Sırt kısmının arkaya doğru yatırılabilir ve sabit tutabilir bir sistem bulunmaktadır. Böylece vücudunuz için en rahat noktayı kendiniz seçebileceksiniz. Arkaya doğru yaylanıp geri gelmeyen ve sert dimdik durarak da bel ağrısı yaşatmayan bu sistem sayesinde omurgasal sorunlar yaşamanız engellenmektedir.  Bu nedenle ofis ortamında yoğun çalışılarak sıkılıp bunaldığınız bir anda sırtınızı dayayıp bir nefes almak sizin en doğal hakkınız. Bu nedenle omurga dostu koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Sizler için hem sağlığınıza hem cebinize uygun ucuz ofis koltukları imkanı sunmaktayız. Böylece tüm ofis mobilyalarınızın tek bir takım halinde uyum içerisinde olmasını sağlayabileceksiniz. Toplu alımlarda sizlere cazip indirimler de sunmaktayız.
    Ofisiniz içerisindeki ahenk ve baş döndürücü güzellikteki mobilyalar ile gelenlerin de kendilerini değerli hissetmelerini sağlamış olacaksınız. Nasıl ki evimize gelen misafirlerimizi en rahat şekilde ağırlamak istiyorsak ofislerimizdeki koltukları da misafirlerimiz için uygun olarak tercih etmeliyiz. Böylece gelen kişilere değer verdiğimizi ve prestijli bir işyeri olduğumuzu ispat edebilmiş olmaktayız. Sizler de bu konfor, rahatlık ve kaliteyi yaşamak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bunun için tüm yapmanız gereken şey bize bir telefon ile ulaşmaktır. 800’den fazla Türkiye’deki şubemizle de sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca yurt dışına da mobilya gönderebiliyoruz. Ayrıca 15 yıl boyunca yedek parça garantisi sunmaktayız. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanabilmek için web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda telefon aracılığı ile de bizlere rahatlıkla ulaşabilir irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle sizlere çok daha hızlı hizmet verebilir, daha iyi bir iletişime geçebiliriz. Ucuz ofis koltukları arıyorsanız kalitenin adresindesiniz.

 138 ürün listeleniyor..
Ucuz ofis koltukları Ucuz ofis koltukları
Ucuz Ofis Koltuklar Ucuz Ofis Koltuklar
 510 TL + KDV
Ofis Bekleme Sandalyesi Ofis Bekleme Sandalyesi
Misafir Koltukları Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Koltuğu Ofis Koltuğu
 615 TL + KDV
Ofis Misafir Kanepesi Ofis Misafir Kanepesi
 1.200 TL + KDV
Toplantı koltuğu kolsuz Toplantı koltuğu kolsuz
Ofis Sandalye Ofis Sandalye
 700 TL + KDV
Kollu Toplantı Sandalyesi Kollu Toplantı Sandalyesi
Ofis yönetici koltukları Ofis yönetici koltukları
 6.000 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis toplantı koltukları Ofis toplantı koltukları
 510 TL + KDV
Tonet Döşemeli Cafe Sandalyesi Tonet Döşemeli Cafe Sandalyesi
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
 550 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
 2.100 TL + KDV
Metal Sandalyeler Metal Sandalyeler
Lütfen sorunuz
Toplantı Koltuğu Çeşitleri Toplantı Koltuğu Çeşitleri
Çalışma Koltuğu Modelleri Çalışma Koltuğu Modelleri
 Bekleme Sandalyesi özellikleri Bekleme Sandalyesi özellikleri
Ahşap Bahçe Mobilyası Ahşap Bahçe Mobilyası
Lütfen sorunuz
Ofis koltuklari Ofis koltuklari
 620 TL + KDV
ofis koltukları ofis koltukları
 0 TL + KDV
Toplantı Sandalyesi ahşap kollu ve ayaklı Toplantı Sandalyesi ahşap kollu ve ayaklı
 780 TL + KDV
Hastane Bekleme Sandalyeleri Hastane Bekleme Sandalyeleri
Toplantı Koltuğu Toplantı Koltuğu
 0 TL + KDV
Yönetici Koltukları Büro koltuğu Yönetici Koltukları Büro koltuğu
ofis büro sandalyesi ofis büro sandalyesi
 0 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
 Ofis kanepesi Ofis kanepesi
 2.000 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Metal Ayaklı Bekleme Koltuğu Döşemeli Siyah Solid Plus Metal Ayaklı Bekleme Koltuğu Döşemeli Siyah Solid Plus
Krom Çerçeve Ayaklı Döşemeli Bekleme Koltuğu Beyaz Solid Krom Çerçeve Ayaklı Döşemeli Bekleme Koltuğu Beyaz Solid
Bella Fileli Ofis Koltuğu Bella Fileli Ofis Koltuğu
Ucuz Bekleme Sandalyesi Ucuz Bekleme Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Ahşap Çalışma Sandalyesi Ahşap Çalışma Sandalyesi
Paloma toplantı koltukları Paloma toplantı koltukları
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 970 TL + KDV
Çalışma Koltuğu Metal Ayaklı elite koltuk Çalışma Koltuğu Metal Ayaklı elite koltuk
Ofis Bekleme Kanepesi Ofis Bekleme Kanepesi
 1.328 TL + KDV
Toplantı Koltuğu Çeşitleri Toplantı Koltuğu Çeşitleri
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Konferans Sandalyesi Krom Ayaklı Konferans Sandalyesi Krom Ayaklı
Ahşap Konferans Sandalyesi Ahşap Konferans Sandalyesi
Toplantı Masası Sandalyesi Toplantı Masası Sandalyesi
bekleme sandalyesi bekleme sandalyesi
 0 TL + KDV
Kolsuz misafir sandalyesi Kolsuz misafir sandalyesi
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Solid Torna Ayaklı Döşemeli Bekleme Koltuğu Solid Torna Ayaklı Döşemeli Bekleme Koltuğu
Müşteri bekleme Sandalyesi Müşteri bekleme Sandalyesi
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Yönetici Koltuğu Yönetici Koltuğu
Lütfen sorunuz
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Tekno Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Tekno
Torna Ayaklı Bekleme Koltuğu Solid Plus Torna Ayaklı Bekleme Koltuğu Solid Plus
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
 1.630 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Sandalye Fiyatları Sandalye Fiyatları
 970 TL + KDV
Toplantı Koltuğu Özellikleri Toplantı Koltuğu Özellikleri
Toplantı Koltuğu Fiyat Toplantı Koltuğu Fiyat
Lütfen sorunuz
fileli ofis koltuğu modelleri fileli ofis koltuğu modelleri
 1.100 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
fileli ofis sandalye modelleri fileli ofis sandalye modelleri
İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu İkili Sehpalı Bekleme Koltuğu
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
 960 TL + KDV
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
 848 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
 4.800 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
fileli ofis sandalyesi bella fileli ofis büro sandalyesi fileli ofis sandalyesi bella fileli ofis büro sandalyesi
 700 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
1760 + KDV
Ahşap Bekleme Koltukları Ahşap Bekleme Koltukları
ofis koltukları ofis koltukları
Lütfen sorunuz
Metal Kollu Dörtlü Bekleme Koltuğu Metal Kollu Dörtlü Bekleme Koltuğu
Yönetici Koltuğu Comfort Plus Senkron Mekanizmalı CMF-34 Yönetici Koltuğu Comfort Plus Senkron Mekanizmalı CMF-34
Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Tekno Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Tekno
Fileli Koltuklar bella ofis sandalyesi tekerlekli Fileli Koltuklar bella ofis sandalyesi tekerlekli
 590 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
ofis büro mobilyası ofis büro mobilyası
 0 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
 1.400 TL + KDV
Nazalli
Nazalli