Ucuz Ofis Koltukları

Ucuz Ofis Koltukları

Ofis içlerinde oluşturulan dizaynlar ve tasarımlar sayesinde şık ve modern bir görünüm elde edebilmeniz muhtemeldir. Bunun için en farklı tasarım ve çok sayıda ürüne sahip olan web sitemizi gezmenizi tavsiye ederiz. Ofis ortamları her zaman ilk göze çarpan şey ofis koltuklarıdır. Bir şirketin, kurum veya kuruluşun ilk bakılan ve ilk çıkarım yapılabilen olguları; yönetici koltukları, toplantı koltukları, çalışma koltukları, bekleme koltukları, misafir koltukları, konferans koltukları ve fileli koltuklarıdır. Şirket içi ofis mobilyaları şirketin adeta bir kıyafetidir. Şirketin tarzını, bakış açısını, modernliğini ve klasikliğini çözümleyebileceğimiz kıstaslardan en önemlileridir. Ayrıca Türkiye çapınca 800’den fazla şubemizle de sizlere hizmet sunmaktayız.  Türkiye’nin en geniş üretim sahasına sahip olduğumuz ve alanında uzman kaliteli çalışanlara sahip olduğumuz için sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmekteyiz. Çok farklı tasarımları en son teknoloji ile birleştirip sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Tarzınızı ofiste de yansıtmak, şık ve kaliteli bir dizayn oluşturabilmek, farklılığı modernlikle ve klasik çizgiler ile tamamlamak bizim işimiz. Klasik bilindik ofis koltuklarından sıkıldınız mı? Gelen konuklarınıza, iş ortaklığı yapacağınız iş adamlarına, gelen müşterilerinize ve çalışanlarınıza çok daha elit gözükmek mi istiyorsunuz? Siz de farklılık arıyor ve ofisinizin tarzıyla göz kamaştırmak mı istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Klasik modelleri modern çizgiler ile tamamlayarak farklı bir bakış açısı ile sizlere sunmaktayız. Bilindik, hantal, kaba ofis koltukları yerine, modern, şehirli ve farklı ofis koltuklarını tercih etmeye ne dersiniz? Her zaman hep daha iyiye ulaşabilmek için Ar –Ge çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek sizlere en farklı tasarımları sunmaktayız. Sıradanlıktan uzak, farklılık arayanlar için ürettiğimiz mobilyalarımız sizlere Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından 3 yıl garantili olarak gelmektedir. Aynı zamanda ISO 9001 ve ISO 14001 belgelerimiz ile de kaliteden ödün vermeden çalıştığımızı gözler önüne sermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hedefimiz müşteri memnuniyeti esaslı olarak çalışmak olup her zaman daha iyiye doğru yol almanın haklı gururunu yaşamaktayız. Piyasadaki en kaliteli malzemeleri kullanarak standartların da üzerinde bir iş çıkartmaktayız. Piyasadaki ürünlerden farklı ve kaliteli ürünler ortaya çıkartmamıza rağmen fiyat olarak sizlere cazip indirimler sunmaktayız.
    

Ucuz ofis koltukları konusunda kendimize sonsuz güvenmekteyiz. Kalitemize oranla fiyatlarımız oldukça uygundur. Özellikle de eğer toplu alım yapacaksanız sizler için inanılmaz indirimler sunmaktayız. Ofisinizde aradığınız şıklık için sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Sizler için hazırladığımız tasarımlara hayran kalacaksınız. Sadece siz değil ofis çalışanları, ofise gelen ziyaretçileriniz, misafirleriniz, yeni iş ortaklıklarınız ve müşterileriniz… Her gelen ofisinizin tarzından etkilenecek ve kurumunuz hakkında olumlu düşünmeye daha adım atar atmaz başlayacaklar. İlk izlenim her durumda çok önemlidir. Bu kişiler için geçerli olduğu kadar mobilyalar için de geçerlidir. Nasıl ki giyim kuşamımıza dış görünümümüze önem veriyorsak yaşam ve çalışma alanlarımıza da öyle değer vermekteyiz. Ayrıca sizlere ürün iade garantisini de sunmaktayız. Yüzlerce model arasından istediğinizi seçip kendi istediğiniz renk ve desenler ile bizlere uygulattırabilmenin de özgürlüğünü tadacaksınız. Son dönemlerde en fazla talep gören ürünlerin en başında fileli ofis koltukları yer almaktadır. Bu koltukların bir değil birden fazla önemli özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerin en belirgin olanı tahmin edersiniz ki terletmemesidir. Günün yarısını oturarak geçirenler en fazla şikayeti koltukların terletmesinden yana yapmaktadırlar. Verimli bir çalışma elde edebilmek için koltukların ferah bir yapısı bulunması gerekmektedir.  Böylelikle işe adaptasyon daha fazla sağlanabilmekte ve daha fazla konfor yaşanabilmektedir. Bunun yanı sıra ne önemli husus ise sağlık konusudur. Bel fıtığı, boyun fıtığı, kol ağrısı, bacak uyuşması gibi çeşitli rahatsızlıkların oluşmasının temel nedeni tabi ki de sağlıksız üretilmiş olan ofis koltuklarının kullanılmasıdır. Bu koltuklar maalesef ki meslek hastalıklarına yol açan üzücü bir durumdur. Bunu engelleyebilmek için omurga dostu, bel uyumlu, ergonomik olarak üretilmiş olan koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Özellikle de son zamanlarda en fazla ürettiğimiz fileli koltuklar bu konuda en hassas duyarlılığa sahip koltuklarımız olarak öne çıkmaktadır. Koltukların bel kısmında bulunan bel destekleri sayesinde beliniz çalışırken boşlukta kalmayacak ve bel ağrıları yaşamayacaksınız. En fazla görülen rahatsızlık olan omurga bozukluklarının önüne geçilmesi için de tek çare bel destekli ofis koltuklarımızı tercih etmenizdir. Bunun yanı sıra hafif olması da önemli bir unsurdur.

Hafif olan ofis koltukları sayesinde çok daha fazla rahat hareket imkanı bulabileceksiniz. Sağa, sola, öne, arkaya doğru hareket edilirken vücudu çok zorlamadan bu manevraları yapma kabiliyeti sağlanmaktadır. Hafif olmasının yanı sıra terletmeme özelliği de alıcılar tarafından en çok tercih edilen özelliktir. Bunun yanı sıra daha uygun fiyatlar ile sunulması da önemli bir tercih sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır. Koltuklarımızın en önemli özelliklerinden biri de kolçakların ayarlanabiliyor olmasıdır. Böylelikle kişilerin vücut yapılarına göre kollarını koyacakları yeri ayarlama özgürlüğü de sağlanmış olacaktır. Böylelikle çok daha rahat bir oturum sağlanacaktır. Oturulan yerin üzeri hava alan bir süngerden oluşuyor olması da ayrıca önemli bir husustur. Kişiler çok daha rahat oturacak ve herhangi bir ağrı hissi yaşamayacaklardır. Eğer çalışma ortamınızı severseniz ve rahat oturabiliyorsanız çok olumlu bir çalışma sağlamış olacaksınız.

Çalışırken verimliliğinizin artması, işyerinizi sevmeniz, çalışmaktan sıkılmamanız için en önemli faktör ofis koltuklarıdır. Böylece daha fazla çalışarak çok daha az yorulmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Çok fazla yumuşak bir oturum sağlaması zannedildiği gibi olumlu bir sonuç doğurmamaktadır. Çünkü yumuşak olan ofis koltukları bir rehavet getirmekte ve uyku sorunu yaşatmaktadır. Böylece işe adaptasyon sorunu yaşanmaktadır. Ofis koltuğunun içine gömülünce çok daha rahatsız bir oturum sağlanmaktadır. Bunların engellenebilmesi için daha sert koltuklar tercih edilmelidir. Fakat piyasadaki sert koltuklardan bahsetmediğimizi belirtmek istiyoruz. Çok fazla sert olan koltuklar da otururken rahatsız edici ve uyuşma getiren bir sıkıntı yaşatmaktadır. Bu nedenle bizim ürünlerimizin kalite standartlarımızda koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Hem görünüm hem sağlık açısından faydalı olan koltuklarımız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sadece ofis koltukları değil aynı zamanda bekleme ve toplantı koltukları gibi seçeneklerimizde de sizlere en kaliteli hizmeti vermek için buradayız. Kaliteden ödün vermeden, en kaliteli malzemeler ile en farklı tasarımları birleştiren firmamız istediğiniz renk ve desenler ile sizlere yardımcı olmaktadır. Rengarenk desenler ile sizlere en kaliteli ürünleri zevkinize göre tasarlayarak sunmaktayız. Böylece farklı ofislere sahip olmanız ve farklı tasarımlar ile iç içe olmanız için herhangi bir engeliniz bulunmamaktadır.

Ucuz ofis koltukları ile siz de modern çizgilerin hakim olduğu klasik model ofis koltuklarımızı da tercih edebilirsiniz. Koltuklarımızın en önemli özelliklerinden biri de tilt özelliğinin olmasıdır. Tilt özelliği demek; koltuğun yaslanılan kısmı ile ilgili önemli bir olgudur. Sırt kısmının arkaya doğru yatırılabilir ve sabit tutabilir bir sistem bulunmaktadır. Böylece vücudunuz için en rahat noktayı kendiniz seçebileceksiniz. Arkaya doğru yaylanıp geri gelmeyen ve sert dimdik durarak da bel ağrısı yaşatmayan bu sistem sayesinde omurgasal sorunlar yaşamanız engellenmektedir.  Bu nedenle ofis ortamında yoğun çalışılarak sıkılıp bunaldığınız bir anda sırtınızı dayayıp bir nefes almak sizin en doğal hakkınız. Bu nedenle omurga dostu koltuklarımızı tercih etmelisiniz. Sizler için hem sağlığınıza hem cebinize uygun ucuz ofis koltukları imkanı sunmaktayız. Böylece tüm ofis mobilyalarınızın tek bir takım halinde uyum içerisinde olmasını sağlayabileceksiniz. Toplu alımlarda sizlere cazip indirimler de sunmaktayız.
    Ofisiniz içerisindeki ahenk ve baş döndürücü güzellikteki mobilyalar ile gelenlerin de kendilerini değerli hissetmelerini sağlamış olacaksınız. Nasıl ki evimize gelen misafirlerimizi en rahat şekilde ağırlamak istiyorsak ofislerimizdeki koltukları da misafirlerimiz için uygun olarak tercih etmeliyiz. Böylece gelen kişilere değer verdiğimizi ve prestijli bir işyeri olduğumuzu ispat edebilmiş olmaktayız. Sizler de bu konfor, rahatlık ve kaliteyi yaşamak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bunun için tüm yapmanız gereken şey bize bir telefon ile ulaşmaktır. 800’den fazla Türkiye’deki şubemizle de sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca yurt dışına da mobilya gönderebiliyoruz. Ayrıca 15 yıl boyunca yedek parça garantisi sunmaktayız. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanabilmek için web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda telefon aracılığı ile de bizlere rahatlıkla ulaşabilir irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle sizlere çok daha hızlı hizmet verebilir, daha iyi bir iletişime geçebiliriz. Ucuz ofis koltukları arıyorsanız kalitenin adresindesiniz.

 138 ürün listeleniyor..
Ucuz ofis koltukları Ucuz ofis koltukları
Ucuz Ofis Koltuklar Ucuz Ofis Koltuklar
 600 TL + KDV
Ofis Bekleme Sandalyesi Ofis Bekleme Sandalyesi
Misafir Koltukları Misafir Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Koltuğu Ofis Koltuğu
 615 TL + KDV
Kibele Yönetici Ofis Sandalye Kibele Yönetici Ofis Sandalye
Metal Ayaklı Bekleme Koltuğu Misafir Sandalyesi Metal Ayaklı Bekleme Koltuğu Misafir Sandalyesi
Toplantı ve Çalışma Koltuğu Beyaz Solid Plus Toplantı ve Çalışma Koltuğu Beyaz Solid Plus
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
 1.300 TL + KDV
Ders çalışma sandalyesi Ders çalışma sandalyesi
Berber Bekleme Koltukları Berber Bekleme Koltukları
Toplantı koltukları Toplantı koltukları
 960 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
fileli sandalye fileli sandalye
 1.100 TL + KDV
Toplantı Koltuğu Çeşitleri Toplantı Koltuğu Çeşitleri
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Sekreter Koltukları file sırtlı kumaş döşeme Sekreter Koltukları file sırtlı kumaş döşeme
 730 TL + KDV
Kolsuz Çalışma Sandalyesi Kolsuz Çalışma Sandalyesi
fileli ofis toplantı koltuğu fileli ofis toplantı koltuğu
Lüks Döşemeli Üçlü Amfi Sırası (Orta Modül) Lüks Döşemeli Üçlü Amfi Sırası (Orta Modül)
Bekleme Sandalyesi fiyatları Bekleme Sandalyesi fiyatları
Ahşap Kolçaklı Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land Ahşap Kolçaklı Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land
Çalışma Koltuğu Fileli Blanco Çalışma Koltuğu Fileli Blanco
Bekleme Sandalyesi Bekleme Sandalyesi
 336 TL + KDV
Rom Açık Kol Demonte Ayaklı Konferans Koltuğu Rom Açık Kol Demonte Ayaklı Konferans Koltuğu
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
Lütfen sorunuz
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Solid Döşemeli Dörtlü Bekleme Koltuğu Solid Döşemeli Dörtlü Bekleme Koltuğu
Ofis Büro Kanepeleri Ofis Büro Kanepeleri
Lütfen sorunuz
Bekleme Sandalyesi modelleri Bekleme Sandalyesi modelleri
Misafir Sandalyesi Krom Ayaklı Misafir Sandalyesi Krom Ayaklı
Misafir Koltuğu Ahşap Ayaklı Misafir Koltuğu Ahşap Ayaklı
Büro Koltuğu Büro Koltuğu
 560 TL + KDV
Dekel Plastik Sandalye Dekel Plastik Sandalye
Rom Açık Kollu Konferans Koltuğu Rom Açık Kollu Konferans Koltuğu
Dörtlü Bekleme Koltuğu Döşemeli Siyah Solid Plus Dörtlü Bekleme Koltuğu Döşemeli Siyah Solid Plus
Ofis Sandalyesi Fileli Koltuk Ofis Sandalyesi Fileli Koltuk
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Ahşap Sandalye Fiyatları Ahşap Sandalye Fiyatları
 Ofis kanepesi Ofis kanepesi
 2.100 TL + KDV
Üçlü Ofis Kanepesi Üçlü Ofis Kanepesi
 3.850 TL + KDV
ofis koltukları ofis koltukları
 465 TL + KDV
Bekleme Koltuğu Fiyatları Bekleme Koltuğu Fiyatları
Ofis sandalyesi Ofis sandalyesi
 480 TL + KDV
Ofis Yönetici Müdür Koltuğu Ofis Yönetici Müdür Koltuğu
Plastik Kollu Çalışma Koltuğu Plastik Kollu Çalışma Koltuğu
Fileli Ofis Koltuğu Fileli Ofis Koltuğu
 0 TL + KDV
Toplantı Koltuğu Modelleri Toplantı Koltuğu Modelleri
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
 675 TL + KDV
Ofis Kanepeleri Ofis Kanepeleri
 6.750 TL + KDV
Tiyatro Koltuğu Tiyatro Koltuğu
Lütfen sorunuz
Üçlü Ofis Kanepesi Alexa Üçlü Ofis Kanepesi Alexa
Başlıklı fileli sandalye Başlıklı fileli sandalye
 0 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Lüks Sabit Tablalı Tekli Amfi Sırası (Orta Modül) Lüks Sabit Tablalı Tekli Amfi Sırası (Orta Modül)
Büro için misafir sandalyesi Büro için misafir sandalyesi
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Yıldız Ayaklı Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land Plus Yıldız Ayaklı Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land Plus
Fileli koltuklar Fileli koltuklar
 0 TL + KDV
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
 1.250 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Konferans Koltuğu Sırtı Ahşap Konferans Koltuğu Sırtı Ahşap
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
 780 TL + KDV
Dörtlü Ahşap Torna Ayaklı Döşemeli Bekleme Koltuğu Beyaz Solid Dörtlü Ahşap Torna Ayaklı Döşemeli Bekleme Koltuğu Beyaz Solid
Konferans Sandalyesi Konferans Sandalyesi
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Kumaş Misafir Koltuğu Kumaş Misafir Koltuğu
 470 TL + KDV
Kolsuz Konferans Koltuğu Kolsuz Konferans Koltuğu
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Bar Taburesi fiyat ve modelleri Bar Taburesi fiyat ve modelleri
 620 TL + KDV
Tekerlekli Bekleme Koltuğu Solid Plus Tekerlekli Bekleme Koltuğu Solid Plus
Metal Boyalı Dörtlü Yıldız Boru Ayaklı Döşemeli Bekleme Koltuğu Siyah Solid Metal Boyalı Dörtlü Yıldız Boru Ayaklı Döşemeli Bekleme Koltuğu Siyah Solid
Konferans, Tiyatro ve Seminer Salonu Sandalyesi Konferans, Tiyatro ve Seminer Salonu Sandalyesi
Buro Sandalyesi Buro Sandalyesi
 0 TL + KDV
Multitilt Mekanizmalı Toplantı Koltuğu - Reflex Multitilt Mekanizmalı Toplantı Koltuğu - Reflex
Büro Toplantı Koltukları Büro Toplantı Koltukları
Ucuz Toplantı Koltuğu Ucuz Toplantı Koltuğu
 420 TL + KDV
Ucuz Ofis Koltukları Ucuz Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Çalışma Koltuğu Modelleri Çalışma Koltuğu Modelleri
Nazalli
Nazalli