Yönetici Koltukları

Yönetici Koltukları

Masa başında tüm günlerini geçiren yöneticiler ve çalışanlar için en önemli unsur koltuklarıdır. Günlük minimum 8 saat boyunca oturma gerektiren işler neticesinde çalışanlar ve yöneticiler geri dönüşü olmayan rahatsızlıklar geçirme riski ile baş başa kalmaktadırlar. Bu rahatsızlıklar meslek hastalığı grubuna giren bel ve boyun fıtıkları, omurilik bozulması gibi çeşitli rahatsızlıklar olmakla beraber aynı zamanda bacaklarda uyuşma ve kol ağrıları da sık görülen rahatsızlıklardır. Bunların önlenebilmesi içi ofis koltuklarının özenle seçilmesi gerekmektedir. Ofis ortamı ve kullanılan koltuk bakımından yöneticiler kendilerine en uygun koltuğu tercih etmelidirler. Öncelikli olarak herkes şık görünüm olmasını tercih eder. Halbuki sağlıklı ve ergonomik yapısının olması, görünümden daha büyük önem taşımaktadır. Hem şık hem sağlıklı bir koltuk arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Hem göze hem sağlığa hitap eden onlarca çeşit yönetici koltuğu bulunmaktadır. Deri kaplamalı yönetici koltukları, file kaplamalı yönetici koltukları ve kumaş kaplı yönetici koltukları kategorileri olarak ayrı seçenekler bulunmaktadır. Yönetici koltuklarında kullanılan kumaş, deri ve file malzemeleri Türk Standartları Enstitüsünden 3 yıl garantili olarak sizlere sunmanın gururunu yaşamaktayız. Bir ofis koltuğunda bulunması gerekenden çok daha fazlası yönetici koltuklarımızda bulunmaktadır. Özellikle de en önemli faktör olan bel destek ünitesi ile sizlere çok daha rahat bir oturuş sağlamaktadır. Bel destek ünitesi, koltuğa oturulduğunda belin boşta kalmasını önlemektedir. Böylelikle daha dik bir oturuş sağlamakta ve çeşitli omurga rahatsızlıklarının da önüne geçilmektedir. Ayrıca oturma yerinin hareketli olması da yöneticiler için manevra kabiliyeti sağlamaktadır. Bu sayede vücudunuzun ters bir hareket yapması önlenmiş olup masanızda çok daha kolay hareket edebilmek özelliği sizler için tasarlanmış bulunmaktadır.
    

Önemli faktörlerden bir diğer de kol koyma yerlerinin ayarlanabiliyor olmasıdır. Kolçakların bu özelliği sayesinde kendi vücut tipinize ve rahatlığınıza göre koltuğunuzun kollarını yukarı aşağıya ve sağa sola doğru hareket ettirebilme özgürlüğü sizlere tanınmış bulunmaktadır. Ürünlerimiz arasındaki modellerde; Enjoy, Relax, Nefil ve Wau modellerini incelediğiniz takdirde yönetici koltuklarımızın oturma yerlerinin sadece bir kol sayesinde yukarı, aşağı, ileri ve geri yönlerde hareket ettirebilme özelliğini siz de keşfedeceksiniz. Bir diğer önemli husus ise; koltukların sırt dayama yerleridir. Genel olarak geriye doğru esneme özelliği ile rahat oturma kabiliyeti sağlamaktayken, istenildiği takdirde bu sırt dayama kısımlarının istediğiniz bir konumda sabitleyebilme özelliği de bulunmaktadır. Yani yatay şekilde ayarlamak istediğinizde de bu şekilde kalabilecek olan bu tasarım koltuklar sayesinde güne güzel başlayıp daha kaliteli ve verimli çalışabilecek ve günü güzel noktalayabileceksiniz. Özellikle de şirketin tüm yükü omuzlarında olan yöneticiler, masalarında geçirecekleri vakti verimli kullanmak istemeleri çok normaldir. Çok yoğun bir gün esnasında biraz olsun mola verip sırtlarını dayayıp dinlenmek onların en doğal hakkıdır. Bunu bildiğimiz için tasarımlarımızda rahatlığa ve sağlığa büyük önem vermekteyiz.
    

Tasarımlarımızda yaptığımız çok önemli bir yenilik de bulunmaktadır. Yönetici koltuklarında koltuğun en alt kısmında özel bir parça kullanılmaktadır. Bu parçaya Beş Yıldız ismi verilmektedir. Eğer yönetici, koltuğunu sıfır bir şekilde arkaya doğru yatırsa bile koltuğun geriye doğru düşmesi engellenmektedir. Bu parça sayesinde yöneticiler çok daha rahat bir şekilde koltuklarını kullanabilmenin rahatlığını yaşamaktadırlar. İster yatay ister dikey olarak kullanılabilen bu koltuklar sayesinde kişiler gün içerisinde çok daha verimli çalışabilmektedirler. Önemli bir diğer özellik ise; koltukların imalatı esnasında kullanılan amortisörlerdir. Amortisörler sayesinde; yönetici koltuğuna oturduğu zaman kişinin vücut ağırlığına göre koltuk vücut şeklini almaktadır. İşte bu koltukları tercih etme sebeplerinden en önemlisi de bu özelliktir. Yöneticiler bu koltuklar sayesinde kendi vücut yapılarına uygun bir oturma düzeni sağlayabileceklerdir. Bu koltukların ortopedik olması sayesinde yöneticilerin omurgasının desteklenmesi ve sırt yapısını tamamiyle sarması sayesinde büyük bir yardımcı olmaktadır. Böylece sırt yapısı ve omurga yapısı korunmuş olacaktır. Koltukların bir diğer önemli özelliği ise şu şekildedir. Koltukların yaylanıyor olması büyük fayda sağlamaktadır. Bu özellik hemen hemen tüm modellerimizde mevcuttur.  Özellikle de fileli yönetici koltukları çok daha ergonomik bir yapıya sahiptir. Bu koltuğun üretimi esnasında kullanılan malzemenin file olması sayesinde yöneticiler koltuklarında terlememe gibi bir fayda da sağlamaktadırlar. Bu nedenle file koltuklar çok daha fazla tercih sebebi olmaktadır.
    

Yönetici koltuklarının özellikleri saymakla bitmemektedir. Bunun nedeni de yöneticilerin yaptıkları işleri esnasında en rahat olabilecekleri ergonomik koltuklar üzerinde her detayın düşünülmüş olmasından kaynaklanmaktadır. Daha rahat bir oturum sayesinde çok daha rahat iş yürütülmektedir. Kişinin bir yeri ağrıdığında kendisini işe verememektedir. Bunu bildiğimiz için küçük büyük her detaya dikkat edilmektedir. Bu nedenle koltuk üzerinde bir düğme bulunmaktadır. Bu düğme; bel ayar düğmesi olarak düşünülmüştür.  Bel düğmesi ile; kişiler kendi fiziksel özelliklerine göre koltuğu yönlendirebilmektedirler. Bu çok büyük ve çok önemli bir özelliktir. Bu rahatlığı ve konforu yaşamak isteyen yöneticiler bu koltuklar için biraz daha fazla ödeme yapmaları gerekmektedir. İleride daha büyük sağlık sorunları yaşanıp hem sağlıktan hem maddiyattan olunmaktansa, baştan önlem alıp ergonomik ve uzun ömürlü bir koltuğa sahip olmak çok daha önemlidir. Bu nedenle tüm özelliklere sahip bir koltuk seçilmesi büyük önem taşımaktadır. Böylece fiziksel sorunlar yaşanmayacak ve sağlık sorunları da görülmeyecektir. Hem rahat bir koltukta oturarak çalışma sağlanabilecek hem de ileride yaşanan omurga sorunlarının önüne geçilebilecektir. Türk Standartları Enstitüsü’nün 3 yıllık garantisi sayesinde uzun ömürlü bir kullanım ve garanti sağlamak da mümkündür. Yönetici koltuğu üretiminde rakiplerimizden sıyrılarak zirvede olmamızın temel sebebi müşteri odaklı olarak çalışıyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. Kişilerin rahatı, konforu ve sağlığı bizim için her şeyden önce gelmektedir. Bu nedenle 1. Sınıf malzemeler ile alanlarında uzman çalışma kadrosu ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Kalite bakımından sektördeki diğer firmalar ile kıyaslanamayacak kadar önemli özelliklere sahip 1. Sınıf işçilik ve garantisi ile sizlere bu ürünleri sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Özellikle de sitemizde bulunan herhangi kategoriden ürünler için toptan alımlarda büyük indirimler de yapılmaktadır. Online olarak tek bir tuş ile istediğiniz ürünümüze kolayca sahip olabilme imkanınız da bulunmaktadır. Bu nedenle internet sitemizi sizlerin beğenisine sunmaktayız. Ayrıca Türkiye’de 800’ü aşan bayimiz ile de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sizlerden gelen siparişleri titizlikle ve mutlulukla yaparken tüm bilgi birikimi ve deneyimlerimizi yaşamanın da heyecanını yaşamaktayız.
    

Sizlere daha iyi hizmet sunmak için günden düne daha çok çalışmakta ve Ar –Ge çalışmalarımızı da hızlandırmış bulunmaktayız. Kendimize bu kadar güvenmemizin birçok nedeni bulunmaktadır. Kendimizi Türk Standartları Enstitüsü, İSO 9001 ve İSO 14001 belgeleri ile kanıtlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Fileli koltuk, toplantı koltukları, bekleme koltukları, çalışma koltukları, misafir koltukları gibi birbirinden önemli koltuklar için dizayn yapmaya da devam etmekteyiz. Son kalite ile hazırlanmış olan ürünlerimiz piyasadaki benzerlerine göre çok daha uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Koltuklarımızın tümü omurga dostu, müşteri memnuniyeti odaklı olarak hazırlanmıştır. Özellikle de fileli koltuklar hafif ve rahat olması, terletmemesi gibi özellikleri sebebi ile sadece Türkiye’de değil tüm dünyada da daha fazla tercih edilmektedir. Koltukların genel özellikleri ergonomik yapısının yanı sıra bel destekleri, bel yüksekliği ayarlama, kendi etrafında 360 derece dönebilme özelliği, bel uyumu, kolçakları ve en önemlisi de oturma yerinin hava alan bir tabaka ile döşenmiş olması gibi birbirinden özel ve önemli fonksiyonu ile alıcılarına en iyi hizmeti sunmaktadır. Çalışma alanını seven insanların işyerlerine daha bağlı ve daha verimli çalışabilme olasılığını oldukça arttırmaktadır. Artık çok çalışıp daha az yorulacaksınız. Renkleri ve desenleri ile ayrıca şıklıkları ile de göz dolduracak olan yönetici koltukları ile farkınıza fark katabileceksiniz. Kaliteli görünümü, şık dizaynı ve fonksiyonları ile benzerlerinden çok farklıdır. Benzersiz kalite ve farklı tasarımları ile sizlerle buluşabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

 138 ürün listeleniyor..
Vendita Yönetici Koltuğu Alüminyum Kol ve Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı Vendita Yönetici Koltuğu Alüminyum Kol ve Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı
Multitilt Mekanizmalı Tekno Fileli Ofis Yönetici Koltuğu Multitilt Mekanizmalı Tekno Fileli Ofis Yönetici Koltuğu
Yönetici Koltuğu Comfort Plus Multitilt Mekanizmalı CMF-30 Yönetici Koltuğu Comfort Plus Multitilt Mekanizmalı CMF-30
Yönetici Koltuğu Comfort Plus Senkron Mekanizmalı CMF-34 Yönetici Koltuğu Comfort Plus Senkron Mekanizmalı CMF-34
Ofis yönetici koltuğu Ofis yönetici koltuğu
Lütfen sorunuz
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
Lütfen sorunuz
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
Ofis sandalyesi başlıklı Ofis sandalyesi başlıklı
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
Lütfen sorunuz
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
Lütfen sorunuz
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
ofis büro koltukları ofis büro koltukları
 0 TL + KDV
Tekno Fileli Ofis Yönetici Koltuğu Tekno Fileli Ofis Yönetici Koltuğu
Tekno Senkron Mekanizmalı Fileli Ofis Yönetici Koltuğu Tekno Senkron Mekanizmalı Fileli Ofis Yönetici Koltuğu
Tekno Multitilt Mekanizmalı Fileli Ofis Yönetici Koltuğu Tekno Multitilt Mekanizmalı Fileli Ofis Yönetici Koltuğu
Tekno Senkron Mekanizmalı Fileli Ofis Yönetici Koltuğu Tekno Senkron Mekanizmalı Fileli Ofis Yönetici Koltuğu
Tekno Multitilt Mekanizmalı Fileli Ofis Yönetici Koltuğu Tekno Multitilt Mekanizmalı Fileli Ofis Yönetici Koltuğu
Senkron Mekanizmalı Fileli Yönetici Koltuğu Tekno Senkron Mekanizmalı Fileli Yönetici Koltuğu Tekno
Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Tekno Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Tekno
Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Tekno Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Tekno
Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Tekno Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Tekno
Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Tekno Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Tekno
Yönetici Koltuğu Comfort Plus Senkron Mekanizmalı CMF-24 Yönetici Koltuğu Comfort Plus Senkron Mekanizmalı CMF-24
Yönetici Koltuğu Comfort Plus Multitilt Mekanizmalı CMF-20 Yönetici Koltuğu Comfort Plus Multitilt Mekanizmalı CMF-20
Yönetici Koltuğu Comfort Plus Senkron Mekanizmalı CMF-14 Yönetici Koltuğu Comfort Plus Senkron Mekanizmalı CMF-14
Yönetici Koltuğu Comfort Plus Multitilt Mekanizmalı CMF-10 Yönetici Koltuğu Comfort Plus Multitilt Mekanizmalı CMF-10
Yönetici Koltuğu Comfort Plus Senkron Mekanizmalı CMF-34 Yönetici Koltuğu Comfort Plus Senkron Mekanizmalı CMF-34
Alüminyum Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Ermes Alüminyum Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Ermes
Kızaklı Senkron Mekanizmalı Fileli Yönetici Koltuğu - Ermes Kızaklı Senkron Mekanizmalı Fileli Yönetici Koltuğu - Ermes
Plastik Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Ermes Plastik Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Ermes
Plastik Yıldız Ayaklı Kızaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Ermes Plastik Yıldız Ayaklı Kızaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Ermes
Ahşap Kolçaklı Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land Ahşap Kolçaklı Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land
Ahşap Kolçaklı Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land Ahşap Kolçaklı Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land
Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land
Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land
Ahşap Kolçak ve Yıldız Ayaklı Yönetici Koltuğu - Land Ahşap Kolçak ve Yıldız Ayaklı Yönetici Koltuğu - Land
Ahşap Kolçak ve Yıldız Ayaklı Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land Ahşap Kolçak ve Yıldız Ayaklı Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land
Döşeme Kolçaklı Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land Döşeme Kolçaklı Multitilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land
Döşeme Kolçaklı Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land Döşeme Kolçaklı Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land
Yıldız Ayaklı Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land Plus Yıldız Ayaklı Senkron Mekanizmalı Yönetici Koltuğu - Land Plus
Alüminyum Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Reflex Alüminyum Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Reflex
Plastik Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Reflex Plastik Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Reflex
Alüminyum Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Regal Alüminyum Yıldız Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu - Regal
Kızaklı Senkron Mekanizmalı Fileli Yönetici Koltuğu - Regal Kızaklı Senkron Mekanizmalı Fileli Yönetici Koltuğu - Regal
Plastik Yıldız Ayaklı Senkron Mekanizmalı Fileli Yönetici Koltuğu - Regal Plastik Yıldız Ayaklı Senkron Mekanizmalı Fileli Yönetici Koltuğu - Regal
Plastik Yıldız Ayaklı Kızaklı Senkron Mekanizmalı Fileli Yönetici Koltuğu - Regal Plastik Yıldız Ayaklı Kızaklı Senkron Mekanizmalı Fileli Yönetici Koltuğu - Regal
Fileli Yönetici Koltuğu - Quatro Fileli Yönetici Koltuğu - Quatro
Mamba Fileli Ofis Yönetici Koltuğu Mamba Fileli Ofis Yönetici Koltuğu
Mamba Fileli Ofis Yönetici ve Makam Koltuğu Mamba Fileli Ofis Yönetici ve Makam Koltuğu
Neva Krom Ayaklı ve Kolçaklı Yönetici Koltuğu Neva Krom Ayaklı ve Kolçaklı Yönetici Koltuğu
Multitilt Mekanizmalı Plastik Yıldız Ayaklı Yönetici Koltuğu Murano Multitilt Mekanizmalı Plastik Yıldız Ayaklı Yönetici Koltuğu Murano
Senkron Mekanizmalı Boyalı Plastik Ayaklı Yönetici Koltuğu Murano Senkron Mekanizmalı Boyalı Plastik Ayaklı Yönetici Koltuğu Murano
Krom Yıldız Ayaklı Yönetici Koltuğu Vino Krom Yıldız Ayaklı Yönetici Koltuğu Vino
Retro Tasarım Yönetici Koltuğu Vino Retro Tasarım Yönetici Koltuğu Vino
Boyalı Yıldız Ayak Yönetici Koltuğu Vino Boyalı Yıldız Ayak Yönetici Koltuğu Vino
Boyalı Metal Yıldız Ayak Yönetici Koltuğu Vino Boyalı Metal Yıldız Ayak Yönetici Koltuğu Vino
Fileli Yönetici Koltuğu Baş ve Bel Destekli Multi Tilt Mekanizmalı Alfa Fileli Yönetici Koltuğu Baş ve Bel Destekli Multi Tilt Mekanizmalı Alfa
Baş ve Bel Destekli Alüminyum Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu Alfa Baş ve Bel Destekli Alüminyum Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu Alfa
Yönetici Koltuğu Alüminyum Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Alüminyum Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı
Yönetici Koltuğu Plastik Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Plastik Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı
Key Yönetici Koltuğu Alüminyum Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı Key Yönetici Koltuğu Alüminyum Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı
Key Yönetici Koltuğu Plastik Ayaklı Senkron Mekanizmalı Key Yönetici Koltuğu Plastik Ayaklı Senkron Mekanizmalı
Key Yönetici Koltuğu Alüminyum Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı Kapitoneli Key Yönetici Koltuğu Alüminyum Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı Kapitoneli
Key Yönetici Koltuğu Plastik Ayaklı Senkron Mekanizmalı Kapitoneli Key Yönetici Koltuğu Plastik Ayaklı Senkron Mekanizmalı Kapitoneli
Marlen Alüminyum Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu Marlen Alüminyum Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı Yönetici Koltuğu
Marlen Yönetici Koltuğu Plastik Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı Marlen Yönetici Koltuğu Plastik Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı
Snow Yönetici Koltuğu Alüminyum Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı Snow Yönetici Koltuğu Alüminyum Ayaklı Multi Tilt Mekanizmalı
South Yönetici Koltuğu Multi Tilt Mekanizmalı Plastik Yıldız Ayaklı South Yönetici Koltuğu Multi Tilt Mekanizmalı Plastik Yıldız Ayaklı
Tendo Şef Koltuğu Krom Yıldız Ayaklı Tendo Şef Koltuğu Krom Yıldız Ayaklı
Tendo Şef Koltuğu 4 Kollu Plastik Yıldız Ayaklı Tekerlekli Tendo Şef Koltuğu 4 Kollu Plastik Yıldız Ayaklı Tekerlekli
Krom Yıldız Ayaklı Şef Koltuğu Terra Krom Yıldız Ayaklı Şef Koltuğu Terra
Plastik Ayaklı Tekerlekli Şef Koltuğu Terra Plastik Ayaklı Tekerlekli Şef Koltuğu Terra
Şef Koltuğu Dalmi Krom Kollu Plastik Ayaklı Siyah Plastik Gövdeli Tekerlekli Şef Koltuğu Dalmi Krom Kollu Plastik Ayaklı Siyah Plastik Gövdeli Tekerlekli
Şef Koltuğu Dalmi Boyalı Kollu Plastik Ayaklı Siyah Plastik Gövdeli Tekerlekli Şef Koltuğu Dalmi Boyalı Kollu Plastik Ayaklı Siyah Plastik Gövdeli Tekerlekli
Şef Koltuğu Dalmi Alüminyum Yıldız Ayaklı Krom Kollu Siyah Plastik Gövdeli Tekerlekli Şef Koltuğu Dalmi Alüminyum Yıldız Ayaklı Krom Kollu Siyah Plastik Gövdeli Tekerlekli
Şef Koltuğu Dalmi Alüminyum Yıldız Ayaklı Boyalı Kollu Siyah Plastik Gövdeli Tekerlekli Şef Koltuğu Dalmi Alüminyum Yıldız Ayaklı Boyalı Kollu Siyah Plastik Gövdeli Tekerlekli
Şef Koltuğu Dalmi Krom Kollu Plastik Ayaklı Beyaz Plastik Gövdeli Tekerlekli Şef Koltuğu Dalmi Krom Kollu Plastik Ayaklı Beyaz Plastik Gövdeli Tekerlekli
Şef Koltuğu Dalmi Boyalı Kollu Plastik Ayaklı Beyaz Plastik Gövdeli Tekerlekli Şef Koltuğu Dalmi Boyalı Kollu Plastik Ayaklı Beyaz Plastik Gövdeli Tekerlekli
Şef Koltuğu Dalmi Beyaz Plastik Gövdeli Alüminyum Yıldız Ayaklı Krom Kollu Şef Koltuğu Dalmi Beyaz Plastik Gövdeli Alüminyum Yıldız Ayaklı Krom Kollu
Şef Koltuğu Dalmi Beyaz Plastik Gövdeli Alüminyum Yıldız Ayaklı Boyalı Kollu Şef Koltuğu Dalmi Beyaz Plastik Gövdeli Alüminyum Yıldız Ayaklı Boyalı Kollu
Fileli Yönetici Koltuğu Fenix Multitilt Mekanizmalı Başlıklı Alüminyum Ayaklı Ayarlı Kolçaklı Bel Destekli Fileli Yönetici Koltuğu Fenix Multitilt Mekanizmalı Başlıklı Alüminyum Ayaklı Ayarlı Kolçaklı Bel Destekli
Fileli Yönetici Koltuğu Fenix Kızaklı Senkron Mekanizmalı Başlıklı Alüminyum Ayaklı Ayarlı Kolçaklı Bel Destekli Fileli Yönetici Koltuğu Fenix Kızaklı Senkron Mekanizmalı Başlıklı Alüminyum Ayaklı Ayarlı Kolçaklı Bel Destekli
Fileli Yönetici Koltuğu Fenix Multi Tilt Mekanizmalı Başlıklı Plastik Ayaklı Bel Destekli Fileli Yönetici Koltuğu Fenix Multi Tilt Mekanizmalı Başlıklı Plastik Ayaklı Bel Destekli
Yönetici Koltuğu Flamingo Krom Kollu Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Yönetici Koltuğu Flamingo Krom Kollu Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Fileli Yönetici Koltuğu Hanger Ayarlı Kollu Multitilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu Hanger Ayarlı Kollu Multitilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı
Fileli Yönetici Koltuğu Hanger Ayarlı Kollu Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu Hanger Ayarlı Kollu Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Fileli Yönetici Koltuğu Hanger Başlıklı Ayarlı Kollu Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu Hanger Başlıklı Ayarlı Kollu Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Fileli Yönetici Koltuğu Lenova Başlıklı Ayarlı Kollu Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Bel Destekli Fileli Yönetici Koltuğu Lenova Başlıklı Ayarlı Kollu Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Bel Destekli
Fileli Yönetici Koltuğu Lenova Senkron Mekanizmalı Plastik Yıldız Ayaklı Bel Destekli Başlıklı Fileli Yönetici Koltuğu Lenova Senkron Mekanizmalı Plastik Yıldız Ayaklı Bel Destekli Başlıklı
Yönetici Koltuğu Lenova Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Yıldız Ayaklı Bel Destekli Başlıklı Ayarlı Kollu Yönetici Koltuğu Lenova Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Yıldız Ayaklı Bel Destekli Başlıklı Ayarlı Kollu
Yönetici Koltuğu Lenova Multi Tilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Bel Destekli Başlıklı Ayarlı Kollu Yönetici Koltuğu Lenova Multi Tilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Bel Destekli Başlıklı Ayarlı Kollu
Yönetici Koltuğu Lenova Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı Bel Destekli Başlıklı Ayarlı Kollu Yönetici Koltuğu Lenova Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı Bel Destekli Başlıklı Ayarlı Kollu
Yönetici Koltuğu Lenova Multitilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Bel Destekli Başlıklı Yönetici Koltuğu Lenova Multitilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Bel Destekli Başlıklı
Yönetici Koltuğu Lenova Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı Bel Destekli Başlıklı Yönetici Koltuğu Lenova Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı Bel Destekli Başlıklı
Yönetici Koltuğu Lotus Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Krom Kollu Yönetici Koltuğu Lotus Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Krom Kollu
Yönetici Koltuğu Lotus Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Krom Kollu Yönetici Koltuğu Lotus Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Krom Kollu
Yönetici Koltuğu Lotus Multitilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Boyalı Kollu Yönetici Koltuğu Lotus Multitilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Boyalı Kollu
Yönetici Koltuğu Lotus Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı Boyalı Kollu Yönetici Koltuğu Lotus Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı Boyalı Kollu
Yönetici Koltuğu Manila Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Krom Kollu Yönetici Koltuğu Manila Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Krom Kollu
Yönetici Koltuğu Manila Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Krom Kollu Yönetici Koltuğu Manila Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Krom Kollu
Yönetici Koltuğu Nora Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Yönetici Koltuğu Nora Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Yönetici Koltuğu Nora Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Yönetici Koltuğu Nora Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Yönetici Koltuğu Nora Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı Yönetici Koltuğu Nora Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı
Yönetici Koltuğu Nora Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Yönetici Koltuğu Nora Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Yönetici Koltuğu Nora Multi Tilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Yönetici Koltuğu Nora Multi Tilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı
Yönetici Koltuğu Nora Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı Yönetici Koltuğu Nora Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı
Yönetici Koltuğu Porto Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Yönetici Koltuğu Porto Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Yönetici Koltuğu Santa Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Alüminyum Kolçaklı Yönetici Koltuğu Santa Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Alüminyum Kolçaklı
Yönetici Koltuğu Santa Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Alüminyum Kolçaklı Yönetici Koltuğu Santa Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Alüminyum Kolçaklı
Fileli Yönetici Koltuğu Tiffany Multitilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu Tiffany Multitilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı
Fileli Yönetici Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı
Fileli Yönetici Koltuğu Tiffany Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu Tiffany Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Fileli Yönetici Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı Ayarlı Kollu Fileli Yönetici Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı Ayarlı Kollu
Fileli Yönetici Koltuğu Tiffany Multi Tilt Mekanizmalı Ayarlı Kollu Alüminyum Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu Tiffany Multi Tilt Mekanizmalı Ayarlı Kollu Alüminyum Ayaklı
Fileli Yönetici Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Ayarlı Kollu Alüminyum Ayaklı Fileli Yönetici Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Ayarlı Kollu Alüminyum Ayaklı
Yönetici Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Sabit Kollu Plastik Ayaklı Yönetici Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Sabit Kollu Plastik Ayaklı
Yönetici Koltuğu Tiffany Multi Tilt Mekanizmalı Sabit Kollu Alüminyum Ayaklı Yönetici Koltuğu Tiffany Multi Tilt Mekanizmalı Sabit Kollu Alüminyum Ayaklı
Yönetici Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Sabit Kollu Alüminyum Ayaklı Yönetici Koltuğu Tiffany Senkron Mekanizmalı Sabit Kollu Alüminyum Ayaklı
Yönetici Koltuğu Tiffany Ayarlı Kollu Multi Tilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Yönetici Koltuğu Tiffany Ayarlı Kollu Multi Tilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı
Yönetici Koltuğu Tiffany Ayarlı Kollu Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Yönetici Koltuğu Tiffany Ayarlı Kollu Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Yönetici Koltuğu Zeta Multi Tilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Boyalı Kolçaklı Yönetici Koltuğu Zeta Multi Tilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Boyalı Kolçaklı
Yönetici Koltuğu Petra Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı Yönetici Koltuğu Petra Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı
Yönetici Koltuğu Petra Multitilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Yönetici Koltuğu Petra Multitilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı
Yönetici Koltuğu Viva Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Yönetici Koltuğu Viva Senkron Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Yönetici Koltuğu Viva Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Yönetici Koltuğu Viva Multitilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Yönetici Koltuğu Viva Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı Yönetici Koltuğu Viva Senkron Mekanizmalı Plastik Ayaklı
Yönetici Koltuğu Viva Multi Tilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı Yönetici Koltuğu Viva Multi Tilt Mekanizmalı Plastik Ayaklı
Yönetici Koltuğu Viva Senkron Mekanizmalı Baş Destekli Yönetici Koltuğu Viva Senkron Mekanizmalı Baş Destekli
Yönetici Koltuğu Viva Multitilt Mekanizmalı Baş Destekli Yönetici Koltuğu Viva Multitilt Mekanizmalı Baş Destekli
Yönetici Koltuğu Viva Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı Yönetici Koltuğu Viva Multi Tilt Mekanizmalı Alüminyum Ayaklı
Ofis koltukları yönetici koltuğu Ofis koltukları yönetici koltuğu
Lütfen sorunuz
Ofis yönetici koltuğu Ofis yönetici koltuğu
Yönetici Koltukları Büro koltuğu Yönetici Koltukları Büro koltuğu
Büro Koltuğu spring Büro Koltuğu spring
Ofis sandalyesi Ofis sandalyesi
Lütfen sorunuz
Ofis Koltuklari beyaz modeller Ofis Koltuklari beyaz modeller
Spring Çalışma Koltuğu, ofis çalışma koltuğu Spring Çalışma Koltuğu, ofis çalışma koltuğu
Ofis koltukları yönetici müdür koltuğu Ofis koltukları yönetici müdür koltuğu
 0 TL + KDV
Ofis Yönetici Müdür Koltuğu Ofis Yönetici Müdür Koltuğu
Ofis büro koltukları Spring modeli Ofis büro koltukları Spring modeli
Ofis koltukları yönetici koltuğu Ofis koltukları yönetici koltuğu
 0 TL + KDV
Ofis sandalyesi yönetici koltuğu Ofis sandalyesi yönetici koltuğu
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Omega Yönetici Koltuğu Ofis Koltukları Omega Yönetici Koltuğu
Ofis Koltukları Enjoy yönetici koltuğu Ofis Koltukları Enjoy yönetici koltuğu
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis koltukları Ofis koltukları
Ofis koltukları Ofis koltukları
Ofis koltukları Ofis koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis koltukları Diamond yönetici koltuğu Ofis koltukları Diamond yönetici koltuğu
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Safari Makam Yönetici Koltuk Ofis Koltukları Safari Makam Yönetici Koltuk
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis koltukları Luna Yönetici Koltuğu Ofis koltukları Luna Yönetici Koltuğu
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis büro yönetici koltuğu concorde Ofis büro yönetici koltuğu concorde
Büro sandalyesi Büro sandalyesi
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Deri döşemeli ofis koltuğu eva Deri döşemeli ofis koltuğu eva
Ofis koltukları Ofis koltukları
Ofis koltukları Ofis koltukları
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis yönetici koltuğu Ofis yönetici koltuğu
Ofis koltuk ve sandalyesi calibre yönetici koltuğu Ofis koltuk ve sandalyesi calibre yönetici koltuğu
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Ucuz Ofis Koltuğu Ucuz Ofis Koltuğu
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis koltukları Ofis koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Çınar Ofis Büro Koltukları Ofis Koltukları Çınar Ofis Büro Koltukları
Yönetici Koltuk ve Sandalyeleri Yönetici Koltuk ve Sandalyeleri
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis koltukları Ofis koltukları
Ofis koltukları Ofis koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Yönetici Koltuğu Ofis Yönetici Koltuğu
Ofis koltukları Ofis koltukları
Ofis koltukları Ofis koltukları
Ofis koltukları Ofis koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis koltukları Ofis koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Sandalyesi Ofis Sandalyesi
Ofis koltukları Ofis koltukları
Toga Yönetici Koltuğu Multi Tilt Mekanizmalı Toga Yönetici Koltuğu Multi Tilt Mekanizmalı
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Lütfen sorunuz
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
Ofis Koltukları Ofis Koltukları
ofis koltuğu ofis koltuğu
Nazalli
Nazalli